Postęp prac nad Plemionami 8.0 - opinie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zamiast zając się konkretami to wprowadzane są nikomu nie potrzebne pierdoły.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym chciał aby były takie rzeczy:
-ignorowanie działów/tematów
-tak jak ktoś wcześniej napisał aby coordy można było zaznaczyć raz a nie męczyć się żeby do każdej osobnej coordynaty robić osobno


Aktualizacja zapowiada się dobrze na moje.
 

DeletedUser

Guest
sortowanie przeglądu to jest coś chociaż jest do tego skrypt
 

DeletedUser70830

Guest
Mi się zmiany podobają, a w szczególności sortowanie według woja :)
 

DeletedUser

Guest
Wersja marzenie ale jeszcze jedno...Kwestia czatu.Będzie wkońcu?:confused::confused: Bryfft to pytanie kieruje do ciebie...
 

DeletedUser

Guest
Fajnie byłoby, gdyby w sortowaniach i grupach można byłoby się poruszać jak między zbiorami (np część wspólna z offa i wiosek do rozbudowy do tego jeszcze z któregoś tam kontynentu, albo grupy off i zwiad razem). To tylko 3 działania, a jak częśto tego brzkuje ;)
 

DeletedUser37210

Guest
Na kiedy mniej więcej zapowiedziana jest aktualizacja?
Dlaczego nie mówicie nic o zmianach w AF czyżby miało ich by nie być? ! :/
 

DeletedUser

Guest
Nowe ułatwienie

Zmiany ciekawe, choć akurat nie koniecznie przeze mnie wykorzystywane.

Mam natomiast propozycję udogodnienia, która dla mnie i innych myślę też da lepszy pogląd na rezerwacje na mapie.

Mianowicie, czy nie można by wprowadzić różnych kolorów kłódek, tzn. tak jak są plemiona czy graczy przyporządkowanie do danych kolorów, np.
ciemno niebieski - współplemieniec
jasno niebieski - plemię sojusznik
purpurowy - plemię pon
dowolny kolor - jeżeli np. jakiegoś gracza mamy zaznaczonego na jakiś kolor, to i jego rezerwacje na mapie widać w tym samym kolorze ???

Zmiana kosmetyczna, ale jak dla mnie przydatna.

P.S. Może propozycję zmian powinienem napisać gdzie indziej na forum. Jeśli tak proszę o informację, gdzie?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
P.S. Może propozycję zmian powinienem napisać gdzie indziej na forum. Jeśli tak proszę o informację, gdzie?

Dokładnie tak :) Konkretnie w dziale "Propozycje" czyli piętro wyżej w stosunku do "Komentarze".

Co do bieżącego tematu, to przypominam że póki co poznaliśmy jedynie fragmenty pełnego changeloga - kompletna lista zmian będzie oczywiście dłuższa niż tylko 4 punkty.
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
128
w tej wersji 8.0 powinniscie wprowadzic takie cos zeby odrazu zaznaczyc wile kordow w bb a nie meczyc sie pokolei

chodzi mi o to ze np piszemy 50 kordow w ten sposob 729|488 a potem kazda zaznacza sie dodadkowo bb czyli tym [coord][/coord]
czy nie da sie zrobic tak zeby wiecej wioch mozna zaznaczyc bb?

i nicki :)
 

DeletedUser154621

Guest
bamba klad.

mia smooth:)

jeszcze jakby można dodawać grupy nie swoich wiosek ^ ^ i można stosować przeglądy.

Np. Atakowane/Fejkowane/Do podbicia/Rozbijam bunkry...
 

DeletedUser159480

Guest
Świetny dodatek, brakowało mi tego. Wielki plus dla Was, to już kolejny, jak na razie jestem w pełni zadowolony z tego co przedstawiasz tutaj Bryfcie :)

Oby więcej takich zmian :D

Pytanie dotyczące wojen: jest jakieś info o tym, że będzie możliwość ukrycia statystyk graczy, których już nie ma w Plemieniu lub takich, którzy zakończyli grę?
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
182
wezcie zacznijcie dodawac takie rzeczy ktore ułatwia gre a nie ja kolorujecie jeszcze bardziej niepotrzebnymi dodatkami bez ktorych sie mozna obejsc

co do działu propozycje to jego działalnosc cos mnie nie przekonuje bo dałem propozycje do działu od moda badz admina zero odezwu a zainteresowanie było
 

DeletedUser

Guest
Kolejne zmiany w dobrym kierunku. Ciekawie zapowiada się wersja 8.0, z niecierpliwością wyczekuje pojawienia się pełnej listy zmian.
 

DeletedUser160287

Guest
Ja bym chciał aby były takie rzeczy:
-ignorowanie działów/tematów
iście plemienna postawa :D


zmiany zapowiadają się fajnie, na becie miło już je oglądać, ale kropeczki w rapkach rozwalają mnie na łopatki :p ale już upgrade'y budynków są ułatwieniem i questy - czekam :)
 

DeletedUser

Guest
Ciekawie sie zapowiada...A może z v8.0 wyjdzie np jakiś świat :) albo dwa:D
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Bardzo możliwe, powiedziałbym nawet że dziwne byłoby gdyby nie wyszedł żaden świat w wersji 8.0:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry