Urodziny Plemion

Status
Zamknięty.

DeletedUser8581

Guest
To tak jakby kilkuletniemu dziecku na urodziny kupić paczkę papierosów i alkohol ...

Nie do końca. Jak kilkuletnie dziecko zacznie palić fajki i pić alkohol to tak czy siak za to "bekniemy". Bardziej trafiona będzie metafora z paleniem papierosów. Ogólnie w miejscach publicznych jest to zakazane, ale są wydzielone miejsca w których chętni mogę się nikotynizować. Muszą liczyć się natomiast ze sporym zadymieniem. Podobnie jest ze Specialem, jest to taka specyficzna strefa, w której chętni mogą "pokombinować", ale muszą się liczyć, że inni też to będą robić :)

Zresztą jak sama nazwa wskazuje jest to świat specjalny. Będą się na nim czasami dziać rzeczy, które często nie mają szans realizacji na normalnych światach. Konserwatystów taka formuła nie przyciągnie/zadowoli, ale czasami przychodzi ochota poszaleć :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser158318

Guest
Special fajny muszę przyznać.Może wbije z moimi multikontami:)

500pp za zwycięstwo w special'u i darmowy dzień premium:) No muszę przyznać że to będą szalone 5 urodziny plemion
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser158592

Guest
Czyli jesli zdążę wbić ze swoimi 500 kontami bedzie to legalne ? Rozumiem ze to innowacja i swiat "specjalny" ale wietrze podstep :) Albo zaloga chce przetestowac swoje zabezpieczenia antybotowe,skryptowe albo za wysoko oceniam załoge i chce poprostu poznać wszystkie brudy :D Nie wzieliscie pod uwage tego ze niektorym na tyle spodoba sie ten swiat i cuda ktore otrzymaja od kolegów na plemiennym forum że zaczna przenosic to na swiaty klasyczne :) Kolejna kwestia jest taka ze zwyciazca tego swiata chyba do swoich osiagnięć i CV plemion dodac tego nie bedzie mogl :)
 

DeletedUser

Guest
Czy ten special można nazwać special 8?a tak po za tym to bardzo piękne ustawienia specka.podobają mi się-szczególnie te multikonta
 

DeletedUser

Guest
he he no z tym multi to kicha ale nobki będą kompinować i łowcy barbach
 

DeletedUser

Guest
ciekawie będzie i wesoło najbardziej mi się podoba przeniesienie wioski :)
 

DeletedUser158324

Guest
ciekawo zapowiada się świat Special ,myślę że wezmę w nim udział ;)
Tylko co-playera trzeba znaleźć :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser152632

Guest
Special moim zdaniem żałosny - na pewno nie wezmę udziału!
 

DeletedUser

Guest
A będzie można przesyłać surowce na multikontach czy tylko wojo??
 

DeletedUser

Guest
hehe dobry special :d

chyba tam wpadne :p


Sposób na wygraną jest prosty wchodzisz z 100 kont wszystkie wrzucasz na daleki K (obok siebie wioski) robisz wszystkie na makse potem je przejmujesz nikt cie nie atakuje bo nikogo tam nie ma :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Eh, żałosny ten specek - mogliście dać jakieś normalne ustawienia, multikonta to przesada. Propagujecie nielegalne na innych św zagrywki jeszcze nagradzając zwycięzce. Gratuluję.
 

DeletedUser117636

Guest
no specjal super ;) ale szkoda, że LOH lub Bandi nie chcą grać ;)

Maiłem napisać kiedyś aby był taki świat ... a tu prosze bardzo dobry ... szkoda, że tak wytrawny darmówkarz jak loh odpada przed startem ;)

Co nie chce sięwiosek budować :) Se zrobisz z 2k wiosek ... skrypt ze weź od od tego gostka ze szybkich ... nick mi wyleciał ale zapewne wiesz o kogo chodzi ... ;)

No i co śmieszniejsze nie bedziesz musiał robić wojska w głównej wiosce przejmując własne multikonta... bo se z innych prześlesz ... :)

Wiem, że prosiaki nie będą grały to płączą bo nawet jeść by nie mogły walcząc o top1 na szybkości 4 ;)

super szybkość ;)
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
A gdzie shaq z Najemnikami? Czyżby po zobaczeniu ustawień specka zrezygnowali ze względu na wyrównane szanse pomiędzy graczami?
:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry