Najnowsze treści autorstwa xUnc

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Ja już nigdy nie zagram na świecie, na którym gra jutro. Nie, żebym bał się łatki kosownika. Nie, żeby nie grać z jutrzakami. Ale po to, żeby nie wchodzić na FO i nie czytać wypocin blacka snowa. I pomyśleć, że on już tak 5 lat, jak gdzieś mi mignęło...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Najbardziej mnie boli w tej sytuacji to, że pewna spierdolina będzie się cieszyć przez kolejne 100 światów z tej zagrywki tajemnicy.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Nasza wina, że nikt nawet jednej porządnej akcji nie zrobił? Co mieliśmy bronić? Sami na siebie akcję zrobić?
  4. kiedy przejęcie darmy jest pushingiem?

Dzięki temu właśnie chyba ożyło. W końcu można podyskutować w spokoju. XD A nic dziwnego, że nikt się nie garnie na wolontariat, szanujmy się ludzie. :D A w temacie: eh, wiele niejasnych zasad jest. Też chciałbym wiedzieć, co jest pushingiem, a co nie jest. :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Ty to jesteś super, ostatni sprawiedliwy: tak się nie powinno wygrywać, obrzydliwe, jak tak można. Ale popatrz, dalej jesteś w tej koalicji. XDDD Ja przyszedłem tu (na ś176) po blaszkę i mam zamiar wynieść blaszkę. Ty najwyraźniej przyszedłeś grać w jedyny honorowy i sensowny sposób, a...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

No to trzeba było być przeciwko i poxopowi i nam, a nie teraz od dłuższego czasu smuty na fo pierdolić, jak to źle, że w X plemion się świat wygrywa.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

A to trzeba było z Poxopem się ugadać, a nie z Paką.
  8. Statystyki + mapka BY Stukniety

Toć przecież ś180 ma już kompletnie inne ustawienia plemienia i nie będzie zamykania w 4 plemiona.
  9. Statystyki + mapka BY Stukniety

Może dwa tygodnie temu, bo raczej nie ostatnio...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Z Tobą też nie jest najlepiej, skoro w ogóle mu odpowiadasz. XD
  11. Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

Ależ piękne przykłady zagęszczania! Dobra robota dla ludzi z tych plemion za znalezienie tylu chętnych graczy do gry w plemiona. :) A wystarczyłoby, że logowanie wstępne trochę bardziej rozrzuci graczy, trochę więcej barbarek będzie na gracza... I już jest co przejmować i nie trzeba sobie...
  12. Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

Oj tak, piękne rozwiązanie! Edit: Chociaż na świecie x1 te 60/90 dni to może być trochę za szybko. Pójdziesz do jakiejś ekipy, a ona się złoży na strzała i pograne...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

@Po co mi paka? Dawaj!
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

HUehuehue, tak, świat ustawiony od początku, płaku płaku, jak tu grać, znerfmy dyplomację, nakażmy plemionom brak kontaktu między ludźmi. Najlepiej to w ogóle każdy sobie, bez plemion, bez wiadomości, żeby się nie ustawiać na jakieś pony/sojusze itd. A ile tu było tekstów, jak to Jutro zaraz...
  15. Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

Może w końcu jakiś świat bez morale, bo ostatni to chyba 100 był bez nich.
Do góry