Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
911
Teraz wyglądą na to że dobro i sprawiedliwe traktowanie osób łamiacych regulamin jest ważniejsze niż sprawiedliwośc wobec graczy uczciwych , który jakby nie było tracą czas na gre z botami . w pasjansa sobie pogram z kompem może .
Wystarczy info "za gre na botach od dziś zaostrzamy kary" . Powodem moze być na przykład ilośc kont z botami, które zostały wyłapane kilka dni wcześniej, co daje powody sądzic że obecna kara nie jest wystarczająca , choc powodów również Inno nie potrzebuje

Mi się wydaje, że w przypadku zaostrzenia kar i kolejnej porcji banów może się okazać, iż niektórych światów nie ma kto dograć na froncie. Jest to chyba słuszna obawa w związku z zamknięciem składów na niektórych światach.
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
911
Wiadomo, trzeba zadbać o sprawiedliwość dla bociarzy. Niech się żaden bociarz nie czuje pokrzywdzony. Bo to nie jest tak, że mógłby przestać botować i nie dostać kasacji. XDD

A uczciwi gracze? Ci to mogą się czuć jak chcą, miesiącami walczyć przeciwko botom i gdzie problem?
Jeżeli dobrze połączyłem wszystkie wypowiedzi supportu w ostatnich dniach to już tłumaczę:

Gracz X i Y korzystali z jakiegoś bota na świecie powiedzmy 200. Gracz X teraz wpadł i dostał bana 5 dni. Gracz Y mimo, że nie wpadł przestał korzystać z bota. Po miesiącu gdy gracz Y przestał korzystać z bota wykryto we wcześniejszych logach korzystanie z bota.

i teraz ma dostać perma?

Tłumaczenie o sprawiedliwości wydaje mi się logiczne. Jeżeli mają być permy to również dla tych co wpadli teraz.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
Czy speed mialo kiedyś łatwiejszy start?

Wyrzucilo ich na ćwiartce gdzie nie było żadnego nawet średniego plemienia.

Obrzeża opanowali lewymi członami i kretami w plemionach ktore tam powstały.

Masa darm rozwijanych przez boty.

Gdy juz opanowali swoj teren wiekszym przeciwnikiem stało się wygi ktore jest zwykła masówką w ktorej znów jest pełno kretow na dodatek rządzi nimi ułom.

Wychodzi na to że 1 poważniejszy sprawdzian bedą mieli dopiero gdzies w połowie świata :D
łatwiejszy był tylko ten koło Twojego plemienia
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
mozna zaostrzone kary stosować od dzisiaj i za loli od 00:00;00 11.04.2024 nie wcześniejsze
A Ty przed chwilą decyzji broniłaś, a teraz krytykujesz.
Ja pierdziele
Jak nic trollujesz, no nie da się inaczej
miałam się nie wdawać z toba w polemikę, ostatni raz aj słer
nie jestem człowiekiem który dyskutując o jakiejś sytuacji od razy obiera strone i jej broni choćby argumenty temu przeczyły.
U mnie dyskusja polega na tym ze różne strony wymieniają sie argumwentami i tak powstaje mój światopogląd , jakie argumenty mnie przekonają najbardziej .
jak widzisz nie jesteśmy dobrymi partnerami do dyskusji. Ja nie jestm radykałem w żadnej dziedzinie
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
View attachment 63234
ogłaszam, że akcja rozpoznawcza SPEED nieudana


tvpis6efaec.jpg
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Jeżeli dobrze połączyłem wszystkie wypowiedzi supportu w ostatnich dniach to już tłumaczę:

Gracz X i Y korzystali z jakiegoś bota na świecie powiedzmy 200. Gracz X teraz wpadł i dostał bana 5 dni. Gracz Y mimo, że nie wpadł przestał korzystać z bota. Po miesiącu gdy gracz Y przestał korzystać z bota wykryto we wcześniejszych logach korzystanie z bota.

i teraz ma dostać perma?

Tłumaczenie o sprawiedliwości wydaje mi się logiczne. Jeżeli mają być permy to również dla tych co wpadli teraz.
To mogą dać w tym przypadku, dla byłego bociarza, 5 dni bana, zamiast wszystkim obecnym i przyszłym bociarzom też dawać 5 dni.
 
Do góry