Najnowsze treści autorstwa Sir .BluE.

  1. Sir .BluE.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nigdy bym się nie spodziewał, że z kimś z Waszego plemienia stocze taki fight, w sumie obecnie największy na serwerze. Gratuluje zaangażowania i obrony, bo bronisz się lepiej niż zdecydowana większość lokalnych graczy (frontowców) <piwo>
  2. Sir .BluE.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    głupio wyszło jak to mówią (autor @Qorny v2 )
  3. Sir .BluE.

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Bardzo dobra robota z tym rankingiem. Nie sądziłem, że Sezamki będą na 3 miejscu <piwo>
  4. Sir .BluE.

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Jedna poprawka co do tego zdania, event gildii Xntentaciona nie był organizowany przez wydawcę gry ani nikogo związanego z Gameforge.
  5. Sir .BluE.

    Świat 200 nadchodzi!

    @kmic czy można prosić o informacje ile dostaniemy surowców na start przy spichlerzu lv 3? będzie to standardowo 500/500/400?
  6. Sir .BluE.

    Świat 200 nadchodzi!

    Nie wiem czy taka propozycja już padła w tym temacie, ale miałem okazje grać na Classicu kiedyś co SSS wygrało z Ojkami i była tam możliwość ustawienia sobie dowolnych godzin ochrony nocnej, np. 0 - 8, a mogłeś również dobrze dać 5 - 13 albo 15 - 23. Myślę, że jest to opcja idealna, która...
  7. Sir .BluE.

    Historia świata 182

    Od kilku miesięcy prowadzę archiwum w KEY. Liczba obok nazwy plemienia oznacza ilość wiosek. Postanowiłem się tym podzielić i będę to aktualizować jeżeli się przyjmie <piwo> Liczba wiosek 28 października KEY 1 581 MNIAM 1 432 VEGE 1 220 STEFAN 1 174 PLAYERS 1 169 AT 931 Liczba wiosek 6...
  8. Sir .BluE.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    w przejęciach 35:6 dla KEY 20mln RA KEY do 42mln RO P 9mln RA P do 16mln RO KEY
  9. Sir .BluE.

    Dzień Dobry Misiaki

    Dzięki za opinie, ale i tak wszyscy by się o tym dowiedzieli w ciągu dnia, a jakaś szansa zawsze jest i według mnie nie trzeba resetować świata. Warto marzyć <piwo>
  10. Sir .BluE.

    Dzień Dobry Misiaki

    Zapraszam do głosowania <piwo> https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/%C5%9Bwiat-186-czyli-jak-zepsu%C4%87-gr%C4%99-w-nieca%C5%82e-24-godziny-przesy%C5%82anie-surowc%C3%B3w-mo%C5%BCliwe-tylko-wewn%C4%85trz-plemienia.129810/
  11. Sir .BluE.

    świat 186 czyli jak zepsuć grę w niecałe 24 godziny - Przesyłanie surowców "Możliwe tylko wewnątrz plemienia"

    Cześć, część z Was w tym ja ruszyła na 186 dzięki fajnym ustawieniom świata. Jak wiecie przed startem świata w ogłoszeniu przedstartowym w konfiguracji świata zostało tylko podane Handel: Tylko wymiany rynkowe 1:1, a tu po kilku godzinach gry okazuje się, że wszyscy sobie mogą wysyłać surowce...
  12. Sir .BluE.

    Światy 185 i 186 - dyskusja przedstartowa

    Zrobiłem mały research, ponieważ podobają mi się ustawienia i zastanawiam się nad startem. Przejrzałem mniej więcej plemiona czy graczy i stworzyłem na szybko krótką listę plemion, które tutaj startują ; tier 1 ; Witam- & Witam2 FEJK1 & Fejk2 tier 2 ; FINE & FINE2 STEFAN & ST3FAN Upss DALTON...
  13. Sir .BluE.

    Światy 185 i 186 - dyskusja przedstartowa

    jakie ekipy startują?
  14. Sir .BluE.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ciekawa ta koalicja KEY, kiedy jedynie z AT (później AOS) mamy pakt o agresji od początku świata tak jak i wy. Wiele plemion nam oferowało dogadanie się na różnych etapach, chociażby Vege czy Wy, ale dookoła z każdym walczymy jak widać. Jedyną koalicje jaką widzę to P + VEGE + MNIAM przeciwko...
  15. Sir .BluE.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ala zakończyła grę, ale to nie znaczy, że KEY gra bez dowódcy ;)
Do góry