świat 186 czyli jak zepsuć grę w niecałe 24 godziny - Przesyłanie surowców "Możliwe tylko wewnątrz plemienia"

czy według Ciebie opcja przesyłania surowców wewnątrz plemienia powinna zostać wyłączona?

  • tak

    Głosy: 153 87,9%
  • nie

    Głosy: 12 6,9%
  • jest mi to obojętne

    Głosy: 9 5,2%

  • W sumie głosujących
    174
  • Głosowanie zakończone .

Sir .BluE.

Miecznik
Wynik reakcji
241
Cześć,

część z Was w tym ja ruszyła na 186 dzięki fajnym ustawieniom świata. Jak wiecie przed startem świata w ogłoszeniu przedstartowym w konfiguracji świata zostało tylko podane Handel: Tylko wymiany rynkowe 1:1, a tu po kilku godzinach gry okazuje się, że wszyscy sobie mogą wysyłać surowce boostując przy tym konta.

Panie Kmic, Droga Lateralis, dlaczego tak piękne ustawienia zostały zepsute na rzecz faworyzowania osób grających z darmami i multikontami?

Przeprowadzam tą ankietę aby sprawdzić czy Wam drodzy gracze zależy jeszcze na tym świecie. Nie wiem na ile jest możliwa zmiana tego ustawienia po starcie, ale pokażmy moc i zobaczymy co na to Opiekunowie Projektu <piwo>
 

Aifeniac

Operator Gry
Operator Gry
Wynik reakcji
9
Proszę nie panikować i czekać na informację od Opiekunów Projektu.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Panie Kmic, Droga Lateralis, dlaczego tak piękne ustawienia zostały zepsute na rzecz faworyzowania osób grających z darmami i multikontami?

Tu nie chodzi o żadne faworyzowanie. To był mój osobisty błąd przy konfigurowaniu świata (który niestety nie został wychwycony podczas weryfikacji poprawności ustawień) i tak niestety poszło, za co mogę jedynie przeprosić.
Natychmiast gdy zostało to wychwycone, to zostało to poprawione.
Na szczęście przez te kilkanaście godzin wysłanych zostało niewiele transportów (a wiele z nich było na 1 sztukę surowca, jakby gracze chcieli sprawdzić czy to faktycznie działa), a kont które faktycznie zyskały na tym procederze było raptem kilka i oczywiście wyciągniemy w stosunku do nich konsekwencje (tam gdzie mamy do czynienia z oczywistym pushingiem). Oczywiście wszystkie operacje są zapisane na naszych serwerach i wszystkie transporty możemy bez problemu prześledzić, bez obaw.
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.097
Przeprowadzam tą ankietę aby sprawdzić czy Wam drodzy gracze zależy jeszcze na tym świecie. Nie wiem na ile jest możliwa zmiana tego ustawienia po starcie, ale pokażmy moc i zobaczymy co na to Opiekunowie Projektu <piwo>
Ten cały Blue ser jakiś czepliwy. Jakby jakiś rudy był.
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
Tu nie chodzi o żadne faworyzowanie. To był mój osobisty błąd przy konfigurowaniu świata (który niestety nie został wychwycony podczas weryfikacji poprawności ustawień) i tak niestety poszło, za co mogę jedynie przeprosić.
Natychmiast gdy zostało to wychwycone, to zostało to poprawione.
Na szczęście przez te kilkanaście godzin wysłanych zostało niewiele transportów (a wiele z nich było na 1 sztukę surowca, jakby gracze chcieli sprawdzić czy to faktycznie działa), a kont które faktycznie zyskały na tym procederze było raptem kilka i oczywiście wyciągniemy w stosunku do nich konsekwencje (tam gdzie mamy do czynienia z oczywistym pushingiem). Oczywiście wszystkie operacje są zapisane na naszych serwerach i wszystkie transporty możemy bez problemu prześledzić, bez obaw.

Przesył surowców osiągnąłby szczyt Giewontu. Albo Rys. Rysów? Wycofuję się z tego. Szczytu Giewontu.
 
Wynik reakcji
108
Tu nie chodzi o żadne faworyzowanie. To był mój osobisty błąd przy konfigurowaniu świata (który niestety nie został wychwycony podczas weryfikacji poprawności ustawień) i tak niestety poszło, za co mogę jedynie przeprosić.
Natychmiast gdy zostało to wychwycone, to zostało to poprawione.
Na szczęście przez te kilkanaście godzin wysłanych zostało niewiele transportów (a wiele z nich było na 1 sztukę surowca, jakby gracze chcieli sprawdzić czy to faktycznie działa), a kont które faktycznie zyskały na tym procederze było raptem kilka i oczywiście wyciągniemy w stosunku do nich konsekwencje (tam gdzie mamy do czynienia z oczywistym pushingiem). Oczywiście wszystkie operacje są zapisane na naszych serwerach i wszystkie transporty możemy bez problemu prześledzić, bez obaw.
Czy zabranie surowców nazywacie wyciągnięciem konsekwencji? Gracze stracili surowce ale eko dalej maja na wyższym poziomie niż gracze grający uczciwie. Gdzie tu sprawiedliwość przecież 1k surowca dzisiaj jest o wiele mniej warte niż wczoraj…..
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.386
Tu nie chodzi o żadne faworyzowanie. To był mój osobisty błąd przy konfigurowaniu świata (który niestety nie został wychwycony podczas weryfikacji poprawności ustawień) i tak niestety poszło, za co mogę jedynie przeprosić.
Natychmiast gdy zostało to wychwycone, to zostało to poprawione.
Na szczęście przez te kilkanaście godzin wysłanych zostało niewiele transportów (a wiele z nich było na 1 sztukę surowca, jakby gracze chcieli sprawdzić czy to faktycznie działa), a kont które faktycznie zyskały na tym procederze było raptem kilka i oczywiście wyciągniemy w stosunku do nich konsekwencje (tam gdzie mamy do czynienia z oczywistym pushingiem). Oczywiście wszystkie operacje są zapisane na naszych serwerach i wszystkie transporty możemy bez problemu prześledzić, bez obaw.

Żaden normalny gracz dobrowolnie nie wyśle innemu surowców w pierwszych dniach gry.
Jak dla mnie to masz idealne zasoby informacyjne, aby osoby nadużywająće tę funkcję banować za pushing.

W sumie to dobre zagranie supportu, bo pierwsza fala bociarzy odpada z gry w tak łatwy sposób
Graty supek.
 

Kuzyn Bartosz

Łucznik
Wynik reakcji
1.084
Czy support jakoś się odniesie do tego co napisałem czy będą uważać ze nie widza?
Masz odpowiedź w wcześniejszym poście kmica: Jeżeli będzie wykazany oczywisty pushing to zostaną wyciągnięte konsekwencje. Przy czym musisz uwzględnić ze support analizuje każde zdarzenie indywidualnie i nie podaje kar innym graczom.
 
Do góry