Najnowsze treści autorstwa Reeiku

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ale to się zestarzało…
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Kup mix sałat, wyrzuć mix sałat, powtórz.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Komuś coś w główce chyba dzisiaj przeskoczyło XD
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    :(
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Kumplu jak ty mogłeś napisać tak dla zioma
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Cześć kumplu! Nie w budzie tylko na wakajach się opalam elegancko. ♥️ Zaszło jakieś nieporozumienie, lista poszla do Waszego KD w terminie. Cały czas czekamy na tego deffa, musieliśmy nawet zagrać na czas i podpisać się tymczasowo z Dzobim bo długo Wam coś schodzi….
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    W tym tygodniu jest już lipa, bo mi się gracze skończyli... Do rekrutujcie coś proszę, bo nie da się pracować.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Więc widzimy się na froncie. Buziaczki :*
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Tutaj sytuacja jest raczej prosta, w większości to są osoby, którym nie chciało się już dawno dawno temu grać w Bakłażanach i odzywali się do nas. Więc raczej stare tematy jak już.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Tylko z tego co wiem i za pierwszym i za drugim znalazły się osoby, którym aktualna sytuacja się nie podoba. ;)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Potwierdzam. Oddałem dzisiaj Jakubowi zasta na koncie a on pierwsze co zrobił to napisał do graczy JN czy nie chcą wbić kosy.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Przecież oczywiste jest, że działania rekrutacyjne na Waszym terenie są dla niepoznaki. Żeby nikt się nie domyślił, że wbijam do Was koskę ;)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ale farmazon.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    W końcu ktoś poruszył wartościowy temat na FO. Ja również lubię farmić pikinierami. Pozdrawiam.
Do góry