Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
343
No pewnie, że wyślę , ale razem z karetami ;)
Najwieksi frontowcy? Piszesz o gitach? ;)

W sumie..jacy by nie byli to jest wojna.
Statystyki zawsze coś tam pokazują. Jak np to, że klakierzy Dżobiego nie piją już sobie z dzióbków I nikomu nie wachlują. W zasadzie to patrząc po aktywności byłych gitów to mamy do czynienia z rozbiorami między JN a INC z lekkimi wstawkami mającymi opóźnić marsz JN I kupić czas na dojedzenie darm.
Chyba tyle
 
Wynik reakcji
1.489
No pewnie, że wyślę , ale razem z karetami ;)
Najwieksi frontowcy? Piszesz o gitach? ;)

W sumie..jacy by nie byli to jest wojna.
Statystyki zawsze coś tam pokazują. Jak np to, że klakierzy Dżobiego nie piją już sobie z dzióbków I nikomu nie wachlują. W zasadzie to patrząc po aktywności byłych gitów to mamy do czynienia z rozbiorami między JN a INC z lekkimi wstawkami mającymi opóźnić marsz JN I kupić czas na dojedzenie darm.
Chyba tyle
Czyli jednak żyjesz, na jakim etapie ten pozew o plemiona?
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Statystyki dzisiejszej akcji (stan na godz. 22:30 przy uwzględnieniu jednego wyrzuconego gracza esów w przejęciach):

JN vs INC:
RA 7,63mln : 12,59mln RO
stosunek ok. 1,65 RO : RA
Liczba przejęć: 20-2

JN vs ES:

RA 6,93mln : 10,26mln RO
stosunek ok. 1,48 RO : RA
Liczba przejęć: 32-1
 
Wynik reakcji
1.489
na srakim, trzym ryj bo już dawno sie to zrobiło nudne
pozew kurw4 pozew i tak w kółko
masz wszystkich w domu? bo na pewno byłeś podwójnie kochany przez dwóch tatusiów
Napisał chłopak, który w nicku wychwala swoich dwóch tatuśków i jeszcze podkreśla że są szczęśliwi z jego uslug xD nie przerzucają swojej sytuacji na innych :(

I tak nadal to jest śmieszne, jak chłopaczek się spiął na forum i priv, a teraz normalnie odpisać nie potrafi
 
Wynik reakcji
16
przelicznik off za pkt mówi że każdy rozbity off był wart 80.24 pkt :D jak dla mnie to zdzierstwo straszne ale skoro znalazłeś takich klientów to nie neguje :D
 

Zwykły Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
53
No właśnie taki kolega zadał mi takie pytanie, ale go nie znacie jak coś i nie potrafiłem udzielić mu jednoznacznej odpowiedzi - dlatego uderzam tutaj do ekspertów na FO :O

A i kolega prosił o wstawienie mema, to ja wstawiam w imieniu kolegi:
4iuw0a.png
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Świat ma 3 miechy, a Dziki i INC jedynie są w stanie się chwalić kolejnymi kosami. Kiedy pierwsza udana akcja offowa? :)
 

Zwykły Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
53
Ja to słyszałem, że JN i Czorty zaatakowały w 4 plemiona - jednego gościa, który sobie spokojnie grał jako brązowa kropka XD A my jako dobrzy ludzie, zaoferowaliśmy wsparcie - nikt nie lubi patrzeć jak duży bije małego :(
 
Do góry