Najnowsze treści autorstwa metin1818

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Czy ktokolwiek pisał coś na temat tego, że boimy się maseła czy tam delmy jak zwał tak zwał? Czy ktokolwiek płakał, że podpisali sobie soja z ZIEMIĄ, która była obstawiona przez TT deffem i jedyne co robiła to puszczała offy bo nie musiała się o nic martwić? Myślę, że nikt nie boi się takiej...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

I tak i nie :) czas zweryfikuje
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Na spokojnie nie mów hop zanim nie skoczysz jak to mówią jeszcze wszystko się może zdarzyć :). Deffem na pewno nikt jeszcze świata nie zwojował.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 160

Masz rację było 40 a teraz jest 3 razy tyle, więc siła rażenia powinna być 3 razy taka? Tak mi sie zdaje przynajmniej a poziom zamiast rosnąć to spada. Jedna osoba ogarnięta na froncie w plemieniu to za mało. #toniehejt
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Jaki stosunek ma SG do tego pona bijecie ZIEMIĘ czy przechodzicie do "ZWYCIĘSCÓW"? X kurla D
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 160

Dawno movie nie udzielało się na forum coś ciężko idzie im to przejmowanie ,,pustych wiosek'' dzisiaj z pukami :)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Myślę, że ubijanie mobila na niskim murku to nie do końca strata offów, ale co ja tam wiem :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Nice dobijecie może do 2 mld powodzona, :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

A mi się wydaje, że bez walki tak łatwo nie rzucą kontami nie po to tyle nocy zarywali żeby teraz wioski pół darmo oddawać :) #fejkinfo
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 160

Czekamy z niecierpliwością przecież :). Choć myślę, że spotka was rozczarowanie, ale to już życie zweryfikuje
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 160

Co was w ogóle interesuje ile osób odeszło kto został? Kogo dobraliśmy czy przejęliśmy liczy się efekt końcowy nie metoda :) Pokażmy w walce kto jest lepszy i kto ostatecznie wygra te wojnę. Słowa to tylko słowa xd
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 160

Jakieś dymy czy coś się dzieje ciekawego? Jak narazie widzę zjadanie warzyw i żadnych wyrównanych wojenek nie ma :/
  13. Analiza Świata

Uu impreza
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 160

Ależ nie zadręczasz ja tam wolę na przykład wiedzieć co inni myślą :)
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 160

Pewnie parnat miał na myśli TT tylko nie wiem na jakiej podstawie uważa, że panuje u Nas dyktatura :)