Dzień Dobry Misiaki

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Nic dziwnego, jak się dogadał pacik z sufletem i ta jego koleżanka, to nie są wystarczający przeciwnicy dla POTEZNEGO KEYMILA.
Hshs, trzeba było wbić obsrajktu z p i się zmierzyć z sped, a nie mierzyć muskuły z bambikami. Choć po klęsce na 182 wasze muskuły okazały się wyłącznie nabitymi przez sterydy, więc faktycznie bambiki to wasz poziom i przed speed jedynie pozostaje wam klęcznik.
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Hshs, trzeba było wbić obsrajktu z p i się zmierzyć z sped, a nie mierzyć muskuły z bambikami. Choć po klęsce na 182 wasze muskuły okazały się wyłącznie nabitymi przez sterydy, więc faktycznie bambiki to wasz poziom i przed speed jedynie pozostaje wam klęcznik.
chowaj się do dziury z której wypełzłeś typie, nikt nie pytał o zdanie.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Hshs, trzeba było wbić obsrajktu z p i się zmierzyć z sped, a nie mierzyć muskuły z bambikami. Choć po klęsce na 182 wasze muskuły okazały się wyłącznie nabitymi przez sterydy, więc faktycznie bambiki to wasz poziom i przed speed jedynie pozostaje wam klęcznik.
Nie grałem na 182 to po pierwsze, po drugie piszesz coś o bambikach sam prowadząc plemie bambików XD Po trzecie majac 2500 wiosek przewagi dostać na trąbe? To tylko tacy nieudacznicy pokroju sufleta potrafią XD
 
Wynik reakcji
858
Pato jestem ale nie kłamcą ;)

Ty mów swoje, ja wiem swoje. Nasze drogi się rozeszły, na pewno już sie nie zejda ale życzę powodzenia bo FINE to ludzie a nie tylko Ty a sporo jest tam zajebistych mordek więc szacunek musi być.

Tak też myślałem. Ja znam prawdę, bo byłem w centrum wydarzeń, a to Ty "wiesz swoje" - więc żyj dalej w swoim świecie i nie przywołuj więcej mnie czy Manki.

wincyyyyyj frontów




Strona: 1:
Plemiona: BellS, BellC, BellN
Strona: 2:
Plemiona: **;)**, **:)**, **(;**, BUCZKI, RA, RA., RA!, N0Fear, FINE, FINE2, FINE3, MS, -MS-

Timeframe: Ostatnie 48 godzin



Przejęcia :

Strona 1:
73
Strona 2: 30
Różnica: 43

chart
No staty z jakiejś Waszej akcji pewnie, gdzie FINE z Wami jeszcze nawet walczyć nie zaczęło, więc propaganda level high. Zobaczymy jutro czy tak chętnie staty wrzucisz.


Jak już pisałem, nie mam nic wspólnego z sytuacją. Byłem podczas zlotu piłem z nimi, widziałem kto z kim gadał i kto zaczął temat i jak się to toczyło. Nie obchodzi mnie czy Kwas do Ciebie pisał, czy Mańka czy Ruda czy ktokolwiek. Napisałem tyle co sam widziałem i wiem. To czy mi z Kleosiem wierzycie mam to w poważaniu, siedziałem wtedy obok z dwoma osobami i cieszyliśmy się że na tym Pato świecie nie graliśmy, ale jak Kwas już pisał, to świat 186 i o nim piszmy a nie 182 (jak teraz się dowiedziałem który to chociaż świat był).

Rozumiał bym zarzucanie mi farmazonów, kłamstw, czy innych rzeczy ale byłem tam, widziałem, jeszcze nie zdążyłem nic wypić bo to było podczas pierwszego drinka i nie mam zamiaru obwiniać Rudej, bo finalnie nie skosowała, bo finalnie pewnie was poinformowała... Lecz wkurwia mnie fakt że wypowiadają się najwięcej ludzie których nawet tam nie było i myślą że wiedzą wszystko xD śmieszne trochę. Tym zwłaszcza że nie mam powodu kłamać bo ni jak sytuacja mnie nie dotyczy.

Pozdrawiam graczy jutro z 182, bo widzę że patologia na całego :)

Miłego weekendu wszystkim
I wstyd Kwas z kim grałeś. Zastanów się nad sobą.
Mnie również jest wstyd. Uczymy się na błędach :D

A była już jakaś akcja?

Nie :-(
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Nie grałem na 182 to po pierwsze, po drugie piszesz coś o bambikach sam prowadząc plemie bambików XD Po trzecie majac 2500 wiosek przewagi dostać na trąbe? To tylko tacy nieudacznicy pokroju sufleta potrafią XD
Hshs, teraz to nie grałeś, takich klaunów to i na 150 widziałem co nie grali, a speed do upadku doprowadzili xD
Idź tam farmazoniarzu domki klepać bo na tej stronie tylko piszesz jak na trąbę dostajesz i wychodzi, że Witam zamknie świat szybciej niż na 184 ktoś wyjdzie 100 wiosek na plus. xD
 

DeletedUser209423

Guest
Dzięki szczytowej formie intelektualnej, mogę bezustannie piętnować wszystkie grzechy bELLUM, Fiesty i AK.

Gdyby tutejsze moje wojaże przełożyć na język medycyny, to można powiedzieć, że chłopy kilka ostatnich dni spędzają na SOR-ze.

Bardzo mnie to cieszy.
Jednocześnie jest mi smutno, że takie klauny jak @West czy @Tissan tak szybko zostali zmieceni z planszy.
Zagrałem zbyt brawurowo. .

Dzień dobry
 
Do góry