Dzień Dobry Misiaki

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
I Nuppki tez obstawily swoich radnych w pierwszej linii a na resztę z rekru mieli wyjebane?
Oczywiscie, ze tak xd Wszyscy rekru sinów poszli pod topór bo byli nie do odratowania, kornel ustawił siebie jako radny bo wiedział, że da radę. Na wojnie nie ma sentymentów, robisz wszystko żeby wygrać co pokazuje skrócenie okresu wypowiedzenia, ten świat ma jedną zasadę - zawszę się znajdzie powód by jakoś obejść wypowiedzenie jeśli na tym zyskasz.
W usprawiedliwianiu kurewskich zagrywek to ty zawsze mocny byłeś
Nazywa się to strategia, ty niestety nie umiesz za bardzo ruszyć głową więc cię to przerasta.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.608

Oczywiscie, ze tak xd Wszyscy rekru sinów poszli pod topór bo byli nie do odratowania, kornel ustawił siebie jako radny bo wiedział, że da radę. Na wojnie nie ma sentymentów, robisz wszystko żeby wygrać co pokazuje skrócenie okresu wypowiedzenia, ten świat ma jedną zasadę - zawszę się znajdzie powód by jakoś obejść wypowiedzenie jeśli na tym zyskasz.

Nazywa się to strategia, ty niestety nie umiesz za bardzo ruszyć głową więc cię to przerasta.


Ciśnięcie po fiescie xxx stron za kosy a po tem bronienie bo to jedyne plemię które chce mieć coś wspólnego z cwelumami nazywasz strategia ?xd
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250




Ciśnięcie po fiescie xxx stron za kosy a po tem bronienie bo to jedyne plemię które chce mieć coś wspólnego z cwelumami nazywasz strategia ?xd
Cisnąłem gramnocki i dalej ciśne, wiele moich postów w ich kierunku to sarkazm, oczywiscie ze sami skracają okresy wypowiedzień, ale nie można wybielać drugiej strony, a to że mamy po drodze wspólnych wrogów to jednoczy, ale według ciebie pewnie mielibyśmy pomóc witam z offami jeszcze w fieste i później sie skasować bo przewaga by była tak ogromna, że nikt by tego nie ugrał? Ja wiem, że ty wolałeś zamiast pogadać i załagodzić sytuacje, zwyzywać KD KO i pół rady i dziwić się później o rozbiórkę, ale jak już wspomnieliśmy wyżej za mądry to ty nie jesteś.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.608
Cisnąłem gramnocki i dalej ciśne, wiele moich postów w ich kierunku to sarkazm, oczywiscie ze sami skracają okresy wypowiedzień, ale nie można wybielać drugiej strony, a to że mamy po drodze wspólnych wrogów to jednoczy, ale według ciebie pewnie mielibyśmy pomóc witam z offami jeszcze w fieste i później sie skasować bo przewaga by była tak ogromna, że nikt by tego nie ugrał? Ja wiem, że ty wolałeś zamiast pogadać i załagodzić sytuacje, zwyzywać KD KO i pół rady i dziwić się później o rozbiórkę, ale jak już wspomnieliśmy wyżej za mądry to ty nie jesteś.


Wymień radnych których obraziłem zamieniam się w sluch :)


P.s coś tam rozumu mam i w przeciwieństwie do ciebie mam kręgosłup czego i tobie zycze
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Oczywiscie, ze tak xd Wszyscy rekru sinów poszli pod topór bo byli nie do odratowania, kornel ustawił siebie jako radny bo wiedział, że da radę. Na wojnie nie ma sentymentów, robisz wszystko żeby wygrać co pokazuje skrócenie okresu wypowiedzenia, ten świat ma jedną zasadę - zawszę się znajdzie powód by jakoś obejść wypowiedzenie jeśli na tym zyskasz.

Nazywa się to strategia, ty niestety nie umiesz za bardzo ruszyć głową więc cię to przerasta.
Nie zrozumiałeś, od poczatku ustawili obronę na radnym korneli na 7 linii tak?
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
@Kleomenes I

Te bo chłopak mówi że ta kurwa kosownik od Mańki to dba o interes plemienia xddd chyba nie swojego
Dobre odklejki xd

I jeszcze czysta gra xd
Zacznijmy od tego że pisałem o Kwasie, nie o Mance. Po za tym nie grałem tam z wami bo nie zagrał bym w jutrze, ogólnie świat mi nie znany po za tym że na zlocie Ruda namówiła Mańkę na kosę w jutro a następnego dnia mówiła że to beznadziejny pomysł gdzie wszystko podobno było ogarnięte xD

Nie wnikam, nie mam zamiaru, słyszałem że wasza rada ciężko sobie zapracowała decyzjami i postępowaniem. Po za tym nie przypominam sobie żebym z Tobą był na Ty bo z Kleosiem to jeszcze gadałem nie raz a Ciebie typie nie znam, odklejony możesz być Ty, ja wyraziłem swoją opinię odnośnie Kwasa i tego na ile go znam i ch... Ci do mojego zdania.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
xD khalias ale co ty chcesz osiągnąć dalej nam dogryzając. Wyjebali cię prawie z każdego plemienia w jakim grałeś a do nas się tylko przyczepileś. Weź się idź czepiać innych.
No i nie miej nam za zle, po prostu musieliśmy się pozbyć debili ze składu. Tak to nawet może byś dostał jeszcze szansę. To nie było nic osobistego xD
 
Do góry