Najnowsze treści autorstwa ego sum deus

  1. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jakby ktoś chciał pograć to zapraszam na pw, grywam często sp portugalskie i brazylijskie
  2. ego sum deus

    Wher szybkie

    Polacy dają radę Anglikom, brawo
  3. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ustawiłem sobie karty, i poleciałem nie wiem skąd takie przypuszczenie, a co do farmienia przez cała dobę zfarmilem. 7,5k wiosek to nie jest trudne Jeśli masz jakieś zastrzeżenia sugeruje napisać do suportu. Pozdrawiam.
  4. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dzień dobry, zapraszamy na sp, bo ostatnie rundy tragedia zero poziomu :(
  5. ego sum deus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No witam graczy.
  6. ego sum deus

    Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

    O jak najbardziej. ;)
  7. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    A może by tak coś zagrać. :D
  8. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    hahahahahahaha Eddino wygral :D
  9. ego sum deus

    Światy 101 i 102 - dyskusja przedstartowa

    jakaś poważniejsza ekipa na s102? pw
  10. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dziecko... Grow up please. Chwilę przed Tobą wjechał gość w główna i katy padły, dziwnym trafem Zaczął atakować razem z Tobą ;d gdzie widziałeś płacz?
  11. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    pół roku temu nie grałem ani ja ani Remi na szybkich. więc dawaj kolejną bajkę, teraz tą, o smokach nie grałem z Tobą? XD grałem, przypomnij sobie jak raczkowałeś.
  12. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    czytaj ze zrozumieniem, Ceiter to mój człowiek :)
  13. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Misiek, jakbyś nie zauważył, to nie grałem dosyć długo, nieprawdaż? ja uciekam po ts? ;d nawet normalnego majka nie mam, co Ty bredzisz? kiedyś siedziałem na TS, ale to było kilka tyś rund temu. teraz praktycznie w ogóle nie siedzę. zaskocze Cie, wszyscy mieli katy z ogniem;)...
  14. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ramajad? srsly? Ramaj jest pomocny, wcześniej na rundzie nie chciał ze mną grać, teraz już chce :) my po powrocie szukamy garstki osób które chcą z nami na stałe grać. nie potrzeba nam TSa tak jak wam, abyście siedzieli po 10 i ładowali w 1 prosa. bo to jest banalnie proste. ostatnio z...
  15. ego sum deus

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    takich jak Ty wciągam nosem, to mi wystarczy, bo jesteś repkowicz, buhahahaha. dzieciom będziesz mógł się pochwalić, że w reprezentacji polskich plemion grałeś.
Do góry