Najnowsze treści autorstwa Bengaroo

  1. Bengaroo

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    sam decydujesz komu chcesz wynająć. Jak sprowadzasz świnie, nie dziw się, że zrobią chlew
  2. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    WYGi spuściły swoje psy wojny. Pytanie z jakim skutkiem :0
  3. Bengaroo

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    Najlepszy: @tu rambo Najgorszy: każdy inny bambo
  4. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    pytam czy w jakiś normalny cywilizowany sposób można sobie pograć z kumplem obok siebie, czy w obawie przed milionem kuzynów uniemożliwili jakikolwiek fun ludziom, którzy chcieli sobie dla zabawy razem popykać bez napinki?!
  5. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rozumiem, że bez wstępnego logowania nie ma już szansy na dołączenie ze znajomymi w tym samym rejonie?! Co za nonsens :|
  6. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Zacząłem od 1 wioski, teraz jest ich tam 9. Może jakieś konkrety w końcu? A rzekome konto rozbiórkowe stało się jak rozumiem rozbiórkowe w momencie gdy zaczęło tracić wioski? ;> Nic nie poradzę na to, że mieliście grajków, którzy po stracie dwóch wiosek rzucali kontami.
  7. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    No i właśnie dlatego nikt nie bierze Cię Rambo na poważnie, bo co chwile jakieś farmazony wymyślasz.
  8. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    no chyba na tym polega ta gra.. skoro Ty się chwalisz dogranymi fejkami na 5ms, które nie mają żadnego znaczenia, wysyłasz cały mobil z okolicy (nie dogrywając go jeszcze pod grube), zostawiasz puste wioski, to dlaczego miałbym nie skorzystać? Jak nie potrafisz zarządzać dystrybucją surowców...
  9. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nie wnikam w twój styl gry. Grunt, że dajesz mi farmić swoje wioski obok. Surki do rozwoju barb nigdy za mało :) A jak już wyciągnąłeś ten temat, to może się pochwalisz jak dostajecie bęcki na obrzeżach? :)
  10. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wiem, że ciężko Ci idzie łączenie kropek, ale już sam wcześniej mogłeś coś zauważyć chyba. Żeby Ci ułatwić sprawę: nie zamierzam tu grać do końca świata :) Teraz się świetnie z Tobą bawię, ale jak Cię zabraknie (a to jest akurat pewne), to moja egzystencja na tym świecie przestanie mieć większy...
  11. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Weź sobie sprawdź ile mam najbliższym grubym do tej wioski, a potem przypomnij sobie kiedy puszczałeś swoje ataki i się chwilę zastanów.
  12. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    ALE SIE ZESTARZAŁO <cisza><cisza><cisza>
  13. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ty weź pokaż jak było naprawdę, a nie.. jakimiś fejkami z deffówek podogrywał po 20ck i zgrywa kozaka. Jeszcze trzeba poćwiczyć zgrywanie offów ze szlachtą ;) Nie wiem z kim Ty się tam bolcowałeś, ale o tej wiosce, to co najwyżej możesz pomarzyć jak widać.
  14. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    jakiś komentarz do powyższych statystyk?
  15. Bengaroo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Komentarz chyba zbędny <czytaj><nonono>
Do góry