Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Bengaroo

Miecznik
Wynik reakcji
107
No jak nic nie zmieniły? Miałem za zadanie odbić wioskę, miałem do dyspozycji 1 grubasa bez obstawy, chciałem dograć na chciwusa na parę ms za offa, ale weszło mi kilka ms przed, więc cofnąłem grubasa i posłałem przed fejkami, wszystko ładnie zadziałało, ale jak to bywa, 1 grubas rzadko zbija 31 popa... XD
Oznacz sobie mnie na mapie i odpowiedz sobie sam na swoje pytanie apropo diód... XD
Wioska khalifa miała koło 3k pktów i deff tam stał, ale za mało i nie doszedł na czas, tak wyliczyłem to zanim posłałem ataki, zabrałem ją w dzień a nie jak kolega spał. :)
RA, mam akurat całkiem całkiem jak na konto które gra o 40 dni niż reszta. A na niskie RW myślę, że też sobie sam możesz odpowiedzieć... XD
No i właśnie dlatego nikt nie bierze Cię Rambo na poważnie, bo co chwile jakieś farmazony wymyślasz.

1708780991956.png
 

Bengaroo

Miecznik
Wynik reakcji
107
@Bengaroo Jak mam Twoich podbić nie dyskredytować? Jesteś tu tylko dlatego, że oszukaliście jakiegoś dzieciaka co rozbiórkę dostał, że będzie mógł grać u was. Przejąłeś 2 wioski z konta rozbiórkowego, w tym jedną tylko utrzymałeś, pozostałe podbicia to barbarki 1k pktów, których nawet nikt nie odbija, bo po co jak przejmiesz kolejne odrazu jak te stracisz? XD

Zacząłem od 1 wioski, teraz jest ich tam 9. Może jakieś konkrety w końcu? A rzekome konto rozbiórkowe stało się jak rozumiem rozbiórkowe w momencie gdy zaczęło tracić wioski? ;> Nic nie poradzę na to, że mieliście grajków, którzy po stracie dwóch wiosek rzucali kontami.

1708781743256.png
 

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162

Raport dnia. Stan na dzień 7.01.2024
Wojseny oddają kolejną wioskę w pierwszej lini frontu. 2:0 dla członu 4fun.
Wczoraj rambo zasiedlił pierwszą twierdzę na froncie, jego ludzie uwijają się jak mrówki, szykują się na wielką wojnę z wojsrenem, jednak przygotowania będą wymagały wiele czasu...
Tymczasem miesiąc później -4(Fun):0 na akcji ofensywnej.
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
A co to funy akcja na 29? Widziałem, że doszły mi ataki w tym samym przedziale czasowym (dla nich 1 h to już jak synchro). Zwykle atakujecie po godzinie 23 xD
 
Do góry