Dyskusja o sytuacji na świecie 196

antyruch1

Miecznik
Wynik reakcji
74
View attachment 59273
Jak tam nastroje bambo po dzisiejszej akcji ofensywnej 4fun? XD
Chyba nadciągają kłopoty. ;)
W dzień zamknięcia macie 32 więcej graczy od WojSen, na waszej akcji tracicie 5 wiosek, mniejsza pula nagród w konkursach (wielokrotnie mniejsza i penisy znacznie krótsze.
Jak dla mnie możecie robić akcję nawet codziennie i na dobrą sprawę będziemy na tym wychodzić na plus. XD
Dobrze wiesz, że te straty to kontynuacja waszej akcji. Racja wyszliście na plus w ogólnym rozrachunku, ale ja bym to doliczył do wczorajszego wyniku a forfun też coś na swojej akcji przejęło bo brzmi to troszeczkę niesprawiedliwie mam takie odczucie.
 

Bengaroo

Miecznik
Wynik reakcji
107
View attachment 59292

Bolcujemy się z arktusikiem o diodę właśnie :p

Ty weź pokaż jak było naprawdę, a nie.. jakimiś fejkami z deffówek podogrywał po 20ck i zgrywa kozaka. Jeszcze trzeba poćwiczyć zgrywanie offów ze szlachtą ;)

1708767964105.png

Nie wiem z kim Ty się tam bolcowałeś, ale o tej wiosce, to co najwyżej możesz pomarzyć jak widać.

1708768103902.png
 
Ostatnia edycja:

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.157
Ty weź pokaż jak było naprawdę, a nie.. jakimiś fejkami z deffówek podogrywał po 20ck i zgrywa kozaka. Jeszcze trzeba poćwiczyć zgrywanie offów ze szlachtą ;)

View attachment 59320

Nie wiem z kim Ty się tam bolcowałeś, ale o tej wiosce, to co najwyżej możesz pomarzyć jak widać.

View attachment 59321

Haha dograł z 3 minuty przed Offa a na forum ukrył ikonkę i się chwalił że fejk wchodzi 5ms przed xddd

Co za dzban
 
Wynik reakcji
2
czemu siejesz farmazon a no tak bo jestes z ciszy to wszystko jasne że macie w zwyczaju mowic jedno a robic drugie oczywiscie regularne dojazdy mojej osoby to tez nie byly akcje a korekty ktore musieliscie wprowadzic po pierwszych dniach ataku tez nie bylo :D, te jednostki pokonane ktore mam na koncie to też sobie sam napisałem, ofów na mnie tez nie zbieraliscie i tez nie biliscie jednej osoby przez prawie 2 tygodnie o kazdej porze dnia, oczywiscie rapki w ktorych sami sobie ofy rozbijaliscie też nie było , a wasi gracze wcale mi na pw gratulacji nie skladali xddd prawie zapomnialbym o tym ze rektrutacji na obrzezach tez nie prowadziliscie a ja wcale nie dostawalem infa o takowych moglbym tak reszta dnia pisac...
żyj dalej w tym swoim zakłamanym świecie z wyjebanym ego bo wam udało się dotrwać do tego etapu :D

z mojej strony ucinam już temat o was bo za dużo już postów tutaj o tym nic nieznaczącym plemieniu ;)
 

BuQsOn

Chłop
Wynik reakcji
8
żyj dalej w tym swoim zakłamanym świecie z wyjebanym ego bo wam udało się dotrwać do tego etapu :D

z mojej strony ucinam już temat o was bo za dużo już postów tutaj o tym nic nieznaczącym plemieniu ;)
ej a co tutaj było zakłamane? I co wskazuje na wyjebane ego czajosa?
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Ty weź pokaż jak było naprawdę, a nie.. jakimiś fejkami z deffówek podogrywał po 20ck i zgrywa kozaka. Jeszcze trzeba poćwiczyć zgrywanie offów ze szlachtą ;)

View attachment 59320

Nie wiem z kim Ty się tam bolcowałeś, ale o tej wiosce, to co najwyżej możesz pomarzyć jak widać.

View attachment 59321
Ważne, że zadziałało i gruby sobie wszedł jak do siebie (nie zbił popa do 0) a wy się jełopy podbiliście. XD
 

Bengaroo

Miecznik
Wynik reakcji
107

@Bengaroo Ej czemu Cię do głównego członu nie wzięli i grasz w rozbiórkowym? Przecież taki mocny jesteś... XDDDD

Wiem, że ciężko Ci idzie łączenie kropek, ale już sam wcześniej mogłeś coś zauważyć chyba.
Żeby Ci ułatwić sprawę: nie zamierzam tu grać do końca świata :) Teraz się świetnie z Tobą bawię, ale jak Cię zabraknie (a to jest akurat pewne), to moja egzystencja na tym świecie przestanie mieć większy sens :<
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Nie wnikam w twój styl gry. Grunt, że dajesz mi farmić swoje wioski obok. Surki do rozwoju barb nigdy za mało :)
View attachment 59328
A jak już wyciągnąłeś ten temat, to może się pochwalisz jak dostajecie bęcki na obrzeżach? :)
Nie wierzę, chwalisz się rapkiem, że mi drewno zabrałeś którego mam takie nadmiary, że zwykle mi się w spichlerzach przelewa i nikt go z rynku nie przyjmuje?
Mam z wami wymieszane kilkanaście wiosek, mobil był gdzie indziej a ten się chwali, że mi drewno zabrał i murek zbił. XDDD
 

Bengaroo

Miecznik
Wynik reakcji
107
no chyba na tym polega ta gra.. skoro Ty się chwalisz dogranymi fejkami na 5ms, które nie mają żadnego znaczenia, wysyłasz cały mobil z okolicy (nie dogrywając go jeszcze pod grube), zostawiasz puste wioski, to dlaczego miałbym nie skorzystać? Jak nie potrafisz zarządzać dystrybucją surowców między swoimi wioskami, to Ci pomogę. Cały czas dyskredytujesz moje kolejne przejęcia na Waszym terenie, podczas, gdy sam mając całe konto przy froncie możesz się pochwalić odbitką barbarki 1k pkt od Khalifa (o której rozpisywałeś już peany pochwalne na FO miesiąc temu) oraz spektakularnym zassaniem deffa pod jedną akcje, dzięki której dostałeś blachę RO. Jak dobrze pamiętam nawet to Ci nie pomogło, bo konto poszło -40k pkt w dół. Dlaczego nie chwalisz się swoim RA/RW? Gdzie są twoje diody? Ile wiosek przejąłeś na akcjach 4fun do tej pory?
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
no chyba na tym polega ta gra.. skoro Ty się chwalisz dogranymi fejkami na 5ms, które nie mają żadnego znaczenia, wysyłasz cały mobil z okolicy (nie dogrywając go jeszcze pod grube), zostawiasz puste wioski, to dlaczego miałbym nie skorzystać? Jak nie potrafisz zarządzać dystrybucją surowców między swoimi wioskami, to Ci pomogę. Cały czas dyskredytujesz moje kolejne przejęcia na Waszym terenie, podczas, gdy sam mając całe konto przy froncie możesz się pochwalić odbitką barbarki 1k pkt od Khalifa (o której rozpisywałeś już peany pochwalne na FO miesiąc temu) oraz spektakularnym zassaniem deffa pod jedną akcje, dzięki której dostałeś blachę RO. Jak dobrze pamiętam nawet to Ci nie pomogło, bo konto poszło -40k pkt w dół. Dlaczego nie chwalisz się swoim RA/RW? Gdzie są twoje diody? Ile wiosek przejąłeś na akcjach 4fun do tej pory?
No jak nic nie zmieniły? Miałem za zadanie odbić wioskę, miałem do dyspozycji 1 grubasa bez obstawy, chciałem dograć na chciwusa na parę ms za offa, ale weszło mi kilka ms przed, więc cofnąłem grubasa i posłałem przed fejkami, wszystko ładnie zadziałało, ale jak to bywa, 1 grubas rzadko zbija 31 popa... XD
Oznacz sobie mnie na mapie i odpowiedz sobie sam na swoje pytanie apropo diód... XD
Wioska khalifa miała koło 3k pktów i deff tam stał, ale za mało i nie doszedł na czas, tak wyliczyłem to zanim posłałem ataki, zabrałem ją w dzień a nie jak kolega spał. :)
RA, mam akurat całkiem całkiem jak na konto które gra o 40 dni niż reszta. A na niskie RW myślę, że też sobie sam możesz odpowiedzieć... XD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
@Bengaroo Jak mam Twoich podbić nie dyskredytować? Jesteś tu tylko dlatego, że oszukaliście jakiegoś dzieciaka co rozbiórkę dostał, że będzie mógł grać u was. Przejąłeś 2 wioski z konta rozbiórkowego, w tym jedną tylko utrzymałeś, pozostałe podbicia to barbarki 1k pktów, których nawet nikt nie odbija, bo po co jak przejmiesz kolejne odrazu jak te stracisz? XD
 
Do góry