Najnowsze treści autorstwa Aventurion

  1. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Kimś kto dostrzegał dość spore szanse na odwrócenie negatywnego trendu i komu zależało jeszcze w grudniu ;)
  2. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Straciliście tyle wiosek odkąd skończyłem grę, że myślałem że minęły już 3 miesiące od rozpadu DR ;) Tu tym bardziej nie ma czym się chwalić. Ale spoko, 100 wiosek w dupę, ale złapaliście mnie za słówka i FOnt został wybroniony. Chapeau bas
  3. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Dla nich 163, a dla was stawiam jakieś drugie tyle. Ciężko się gra w defensywie, szczególnie gdy nie ma pomysłu na kontratak ;) Może jeszcze napiszesz, że nie mieliście 3 miesięcy na ustawienie frontu, a 75 dni?
  4. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Druga sprawa... Okej może Xmas nie zagrali tego świata krystalicznie czysto, vide człony darmowek. No ale rekrutacja Buczka itd to już standardowa plemienna taktyka. W sumie darmy niby też, ale nie każdy to robi w az takim stopniu. Ale obudźcie się! To było pół roku temu! Mieliście kupę czasu na...
  5. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Reasumując: Misie to słabiaki Jak dobrze, że wycofałem się w odpowiednim momencie i nie straciłem swojego cennego czasu na grę z nimi. Bo poświęcić swój czas warto, ale trzeba mieć też komu ;) Jak już Misie padną to chyba nastanie tu bliźniacza sytuacja do tej ze 188 :) No chyba, że pluszaki...
  6. Dyskusja świata 188

    Coś ciekawego się dzieje? Proszę o jakieś staty. Śledzę świat dość regularnie, ale kartografia trochę tu kuleje. Jest szansa, że ktoś poświęci kilka minut i uświadomi osoby postronne jak to wygląda? :) Jakość, czy masa? Szale czy reszta?
  7. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Wiem, to akurat łatwo wywnioskować z Twojej wiadomości. Są jednak ludzie, którzy nie przeczytają tego co napisałeś, a wnioski wysuną
  8. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ale bez obaw, wiele wskazuje na to, że po zamknięciu skladow w mniejszym lub wiekszym stopniu karma znów wróci do Xmas podobnie jak to było na 143 i 160. Jak to mawiają, Coraz Bliżej Święta! :cool:
  9. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Nie popieram decyzji Buczka. Ja bym na jego miejscu pewnie skończył grę z szacunku do współplemieńców, ale ludzie prezentują odmienne podejścia do gry. Nie wiem czy sprzedawał info czy nie, nie wiem czy był wcześniej dogadany z Xmas, ale członu Rafałow na pewno nie rozwiązał, bo zrobił to Menelszon.
  10. Dyskusja świata 188

    Jakie staty na ten moment? Przejęcia, RA:RO? :)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Nie zaprzeczam, ale nie oszukujmy się trzeba mieć farta żeby dograć na 1ms :D to tak samo dobre dogranie jak do 10-20ms, ale z nutką szczęścia
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Dogranie karety na 1ms? Fart Dogranie defa na 15-20ms? Dobre wyczucie. Mając 3 szanse na dogrywkę, bądź 4 licząc wysyłkę solo CK jest to na luziku jak najbardziej realne. A co gdy w grę wchodzi możliwość dogrania wsparcia z kilku wiosek?
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Prawda jest taka, że Wy nie powinniście mieć prawa istnieć. Tzn fajnie że gracie i się bronicie/broniliście, ale to udało się tylko i wyłącznie dlatego, że pierwsze poważniejsze akcje zaczęły na was latać dopiero miesiąc temu, gdzie powinno to nastąpić już po miesiącu trwania świata. Nie to, że...
  14. Dyskusja świata 188

    W sumie to nie gram tu, ale czasami zerkam na kartografie i FO. Wy Serio myślicie, że ogracie Szaliki? Owszem, są do pokonania jak każdy, ale nie sądzę żeby udało się to akurat wam. Nie mniej jednak życzę powodzenia :D Przyda się wam
  15. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    A teraz taki smaczek ze 160. Ktoś z Xmas ma ochotę skomentować? ;)
Do góry