Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

danek19996

Pikinier
Wynik reakcji
10
Napiszę w skrócie nie cytując i nie odpisując na 3 posty osobno:

Błagam cię nie pisz o sojuszu bo albo jesteś durniem albo nie masz pojęcia o czym mówisz.


Danek, zarzucasz nam granie na botach, a pokazujesz tylko twój poziom gry, a nie nasze używanie programów, weź stoper do ręki wytrzyj spocone ręce wytrzyj pot z czoła parę razy spróbuj też ci się uda tak dograć.

3 sprawa żyjecie tylko dzięki temu że przerobiliście 3/4 wiosek na deffa.... Liczysz na sojusze i wyrównanie sił.... Uczciwie mówiąc nawet gdyby cała mapa dała ci sojusz to nie przetrwasz do końca miesiąca....
Nie wiem też, czy kojarzysz historię patrząc na twoją ortografię to pewnie nie, ale najwyżej sobie wygooglujesz , albo obejrzysz film o historii obrony Jerozolimy, zrozumiesz że to ile czasu będziecie dychać zależy tylko od naporu jaki zastosujemy.

Z bydłem już porozmawiałem.

A teraz już trochę bardziej merytorycznie dla pana @aivalaria:
-Owszem każdemu się zdarzy przespać krzyżyk nie mniej cieszy ubity cały off albo 2 zagrody deffa na kościele 50%
-Nikt nie twierdzi że bronicie się źle a my jesteśmy geniuszami ofensywy , to wasz człowiek przyszedł z żyła na czole i zaczął pisać brednie stąd też i reakcja graczy em.
-Rekrutacja i dobre rozlokowanie graczy to też atut dobrze prowadzonej dyplomacji i rekrutacji, wy również taka prowadzicie czemu dowodzi fakt że po każdym przyjęciu z naszej strony na większą skalę i ubytkiem 200 tysięcy punktów dochodzi wam 300 dzięki rekrutacji .... O czym już nie raczysz wspomnieć bo po co :)



Reasumując grajcie walczcie , dobrze to zrobi ludziom z em jeśli trochę się poirytuja, ale nie opowiadajcie bredni co byśmy jechali na botach czy się ośmieszali walcząc z wami bo rozpoczniemy FOntowa wojnę również czego nie jestem zwolennikiem ;)
Nie nazywaj mnie bydłem tępy baranie .
 

danek19996

Pikinier
Wynik reakcji
10
Oho dużo was misie misie komuś się chyba lekko posypały niektóre sprawy dzisiaj …..Czekamy na to co będzie dalej może znikniecie z mapy za jakiś czas jeszcze przed nami :)
 

Aventurion

Łucznik
Wynik reakcji
497
Bezsensowna przepychanka raportami. Nie wiem czym tu się chwalić Misie, że wybiliscie offy, przecież każdy wie, że nie zawsze są możliwości ucieczki przed atakiem mając 200 krzyżyków w ciągu dnia i obowiązki codzienne.

Zaangażowaliscie w wojnę pomiędzy nami swoje wszystkie człony, Rafały, a do tego od wschodu Blacki i Zgr czasami coś tam wspomagają, na 1 członowe plemię. Choćbyśmy przestali jutro grać, to przewaga jaką macie ośmiesza was w tej wojnie, trwającej już niedługo dwa miesiące, jakiekolwiek raporty byście nie pokazali. W zasadzie to za wiele na tym świecie nie pokazaliście utrzymując od początku świata politykę pokoju, potem wojna z nami i niewielki front z xmas. Wasza wielkość polega na stworzeniu na starcie masówki i potem stopniowym obzarstwie swoimi graczami. Nie wiem czy bardziej śmiać się z was, że z tej gry nie macie nic, czy z graczy, którzy wciąż do was dochodzą (np ostatnio masowo z Pokerow). Jakby tego było mało pod te właśnie rozbiórki załatwiacie bany swoim, żeby im nie przyszła do głowy obrona, co by za ciężko nie było.

Jeden mój wpis, żebyś Danek nie był samotny z Kresek na tym forum. ☺️ Dalsza przepychanka moim zdaniem bez sensu, bo to może trwać bez końca i szkoda troszkę na to czasu.
Prawda jest taka, że Wy nie powinniście mieć prawa istnieć. Tzn fajnie że gracie i się bronicie/broniliście, ale to udało się tylko i wyłącznie dlatego, że pierwsze poważniejsze akcje zaczęły na was latać dopiero miesiąc temu, gdzie powinno to nastąpić już po miesiącu trwania świata. Nie to, że was nie doceniam, bo poprzednie zdanie temu zaprzecza :D. I o to mam ogromny ból do ówczesnej rady Dyktatorów/Rafałow, bo to było jeszcze przed fuzja. Zamiast zabezpieczyć obrzeża, woleli wykrwawiać się na Wojsenach, gdzie w międzyczasie Xmas wciągało swoje człony darmowek, a my paliliśmy offy i cenny czas.

No i nieco ratuje Was fakt, że jednak to świat ze zbieraniem, a nie farma, Brak monet czasem doskwiera. Dlatego chociażby ja wolałem czekać na jakąś akcję niż bawić się indywidualnie nocami, czego trochę żałuję, bo z pewnością mogłem bardziej przyczynić się do zabezpieczenia pleców. A tak zostało ratowanie się rekrutacja "akademii" na obrzeżach.

A tak nieco zmieniając temat. Wylewa się tutaj hejt na Buczka. Zupełnie niesłusznie. Poświęcił sporo czasu i miał pełne prawo zdecydować tak, jak zadecydował. Może i nie zgadzam się z jego wyborem, ale go szanuję.
Z pewnością jego odejście pomimo bycia radnym jest jednak bardziej zrozumiałe niż co poniektórych :)

P.S. dopiero teraz dostrzegłem, że prawdopodobnie nie grasz w Poker, a zapewne w Kreskach. Możesz olać moj wpis :)
 

GAMESPIRIT

Miecznik
Wynik reakcji
85
Przypomnij mi prosze, czy to nie Wy zrobiliscie post na FO z linczem na x-mas? :D

To tak tylko świąteczny żarcik, bo w końcu coraz bliżej święta!
A dostrzegasz różnice, odpowiedź na zarzuty w naszą stronę, a zarzuty w stronę przeciwną ?

Post na forum pojawił się w momencie gdy wyszło na jaw jakim krętactwen i manipulacja posługuje się Filip z konopii, i brnie w te swoje głupie zagrywki licząc ... W sumie nie wiem na co on liczy...

My nie mamy sobie do zarzucenia nic, wręcz przeciwnie za sojusznikiem idziemy w ogień , a wy ewentualnie ogień robicie w sojuszniczych wioskach (przejmujecie ich i wypinacie na nich dupę gdybyś nie zrozumiał o co mi chodziło)

Chcesz podyskutować, śmiało tylko chociaż się broń bo kopać leżącego nie zamierzam
 

adamskyy

Pikinier
Wynik reakcji
3
Danek co frustrat sie odpalił XD Do tego farmazony wsadza na lewo i prawo upity zwycięstwem odbicia wioski. W koncu jakis sukces i mógł połechtać swoje ego :D
Historia z utratą wioski również niezle podkolorowana, wczoraj przedwczoraj stracona? Jaka wioska? Bo ostatnia jaka stracilem byla 5 dni temu, przestań chlać typie to dni nie będą ci uciekać. Jedyna prawda w tym to rozbicie się w nocnym 1 OFFEM (kareta z jednej wsi dla danka to 4 offy xddd). Ale kto by nie próbował jak na 17 wsi przejetych od was mam 5 podczas bonusu ;)
Moto Moto komandosie. Wgl szacunek za dogrywanie wsparcia swoim kolegom. W te milisekundy. Setne a nawet tysięczne. Za dogranie ofa z grubasem co do 001. Koledzy nie radzili sobie więc wziąłeś sprawy w swoje ręce ❤ masz wielkie serce. Spieszyło się wam bardzo by za wszelką cenę przejąć wioskę, po wielu seriach nieudolnej walki i mając nóż na gardle musieliście podjąć wszelkie środki i pokusiliscje się aż o oszustwa. Będąc tylko frontowcem. tylko z rocznym doświadczeniem... miałem być wam takim deserkiem po drugim śniadaniu...

nikt w ciągu tego dnia nie dogral tak doskonałych antyklinow I wsparcia, jak ty i misiowaty. Ale przecież masz wiele lat doświadczenia w tą grę... wiec dlaczego zjebałeś tyle poprzednich prob dogrania ? I w ciągu ostatnich godzin przed bonusowych akcji dostaliście sraczki Widząc ile nadchodzi wsparcia, bo wiele razy były odbijane i akurat dogranie są precyzyjniejsze. ( powiesz udało się na farcie? Tylko ze także akcje były powtarzalne co większą akcje i akurat na godziny popołudniowe )

I okazuje się że akurat ty masz najwięcej do powiedzenia co do obrony przed botami. Gdybym Cię nie znał bym i w to uwierzył. Niestety. Ty może mnie nie kojarzysz. No bo skąd? To jest już mniej istotne. Od lat sledze wasza politykę. Kiedyś nawet przewinołem się w pewnym świecie przez wasze plemię w którym jawnie o tym mówiliście. Nie koniecznie pod tym nickiem... Obrzydły mi plemiona po waszych krzywych akcjach... dlatego postanowiłem dziś się wypowiedzieć. 1 raz na forum publicznie.


Rozumiem pierwsze akcje nie były dogrywane na tip top bo z tak wielkim doświadczeniem jakie macie poprostu nie chciało wam się dogrywac offów i wsparcia co do setnych. Daliście nam fory byśmy się wykazali. Byśmy się bronili. Walczyli godnie. To wasze ego bylo tak rozbudowane ze dawaliście nam 2 tyg gry ( takie pewniaczki )... ile już mamy? Zaraz 2 miesiące... wiec jak wy nie umiecie odróżnić 2 tyg od 2 msc to nie dziwię się że korzystacie z tych botów ❤




Daliście nam także 2 tyg jeśli dobrze pamiętam wypowiedzenia sojuszu ( a może to było 10 dni?)
Honoru to nie macie za grosz. Bo nawet nie potrafiliście dotrzymać okresu wypowiedzenia. Ale trudno życie. To jest gra I każda rządzi się swoimi prawami.

Tak jeszcze przypomnę wam jeden świat. ( a pomyślcie teraz sobie który 180 -190)Hm i zerwanie waszego ponu, bo zrobiliśmy 4 człon z graczy z pierwszej łapanki a wy mieliście w tym okresie 3. Powód? Fuzja z innym plemieniem . No wasza polityka mnie przeraziła. Jak widać słusznie.

No i wybacz misiu że skupiłem się głównie na tobie w pierwszych zdaniach. Mój błąd. Mam nadzieję że mi go wybaczysz.

No i pozdrowienia dla suportu który toleruje grę na botach pomimo tego że zostały dostarczone na to twarde dowody. Temat został odrazu zamknięty... przykro się na to patrzy że na to wszystko pozwalacie..

Jest tego więcej,

To my jesteśmy największym wygranymi tego świata ❤. Mając jeden człon ... walczymy przeciwko 4 plemionom złożonym z kilku członów. Miśki Mając 2 człony... W ciągu dnia wczorajszego mają już 5... przypadek? Nie sadze a i przepraszam, plemię obrzeża też należą do nich to kolejny 6 człon. zawsze dodatkowa siła by móc bardziej nas zaatakować a potem przejąć wioski " współplemiońców"


Pamiętajcie o zamykaniu składów i wybierzcie mądrze czy chcecie grac pod rozbiorke i pod dyktando już dawno zaklepanych miejsc u miśków ❤ ( prześledźcie sobie akta i historie plemion a sami zauważycie)


Pozdrawiam was mordeczki ❤
 

Załączniki

  • Screenshot_20231122-123930_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20231122-123930_Tribal wars.jpg
    66,4 KB · Wyświetlenia: 21
  • Screenshot_20231121-160754_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20231121-160754_Tribal wars.jpg
    60 KB · Wyświetlenia: 20
  • Screenshot_20231121-184206_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20231121-184206_Tribal wars.jpg
    46,1 KB · Wyświetlenia: 20

adamskyy

Pikinier
Wynik reakcji
3
A dostrzegasz różnice, odpowiedź na zarzuty w naszą stronę, a zarzuty w stronę przeciwną ?

Post na forum pojawił się w momencie gdy wyszło na jaw jakim krętactwen i manipulacja posługuje się Filip z konopii, i brnie w te swoje głupie zagrywki licząc ... W sumie nie wiem na co on liczy...

My nie mamy sobie do zarzucenia nic, wręcz przeciwnie za sojusznikiem idziemy w ogień , a wy ewentualnie ogień robicie w sojuszniczych wioskach (przejmujecie ich i wypinacie na nich dupę gdybyś nie zrozumiał o co mi chodziło)

Chcesz podyskutować, śmiało tylko chociaż się broń bo kopać leżącego nie zamierzam
Wy i sojusz? Wasi sojusznicy nie mogą być słabsi od was bo wtedy stają się darmą niech ktoś wypowie się z po za plemienia miśków kto grał w nawet ostatnich 20 światach obok nich lub z nimi i tak właśnie skończył
 

danek19996

Pikinier
Wynik reakcji
10
A dostrzegasz różnice, odpowiedź na zarzuty w naszą stronę, a zarzuty w stronę przeciwną ?

Post na forum pojawił się w momencie gdy wyszło na jaw jakim krętactwen i manipulacja posługuje się Filip z konopii, i brnie w te swoje głupie zagrywki licząc ... W sumie nie wiem na co on liczy...

My nie mamy sobie do zarzucenia nic, wręcz przeciwnie za sojusznikiem idziemy w ogień , a wy ewentualnie ogień robicie w sojuszniczych wioskach (przejmujecie ich i wypinacie na nich dupę gdybyś nie zrozumiał o co mi chodziło)

Chcesz podyskutować, śmiało tylko chociaż się broń bo kopać leżącego nie zamierzam
Ale czy skłamałem z tym że dogrywacie z botów ataki , albo z tym , że polecieliście w kulki przy sojuszu i teraz jeszcze próbujecie zrobić ze mnie farmazona pisząc tutaj w 10 os na mnie jednego . Nikt nie wypowiada się o was pozytywnie poza wami samymi nikt ale okay .Btw 5 niedługo wybierzcie mądrze może być ciekawe podczas ostatnich przeskoków ….
 

GAMESPIRIT

Miecznik
Wynik reakcji
85
Ale czy skłamałem z tym że dogrywacie z botów ataki , albo z tym , że polecieliście w kulki przy sojuszu i teraz jeszcze próbujecie zrobić ze mnie farmazona pisząc tutaj w 10 os na mnie jednego . Nikt nie wypowiada się o was pozytywnie poza wami samymi nikt ale okay .Btw 5 niedługo wybierzcie mądrze może być ciekawe podczas ostatnich przeskoków ….

Skoro nie ma bana to o jakim bocie piszemy ? Uważasz że support jest nieudolny ? Bo ja twierdzę że robią co do nich należy .... Masz inne zdanie o nich ?:)

A co do sojuszu , popatrz proszę na wyjaśnienie wojny i zastanów się 2 razy czy piszesz mądrze :)
 

Aventurion

Łucznik
Wynik reakcji
497
Dogranie karety na 1ms? Fart
Dogranie defa na 15-20ms? Dobre wyczucie.
Mając 3 szanse na dogrywkę, bądź 4 licząc wysyłkę solo CK jest to na luziku jak najbardziej realne.
A co gdy w grę wchodzi możliwość dogrania wsparcia z kilku wiosek?
 

GAMESPIRIT

Miecznik
Wynik reakcji
85
Dogranie karety na 1ms? Fart
Dogranie defa na 15-20ms? Dobre wyczucie.
Mając 3 szanse na dogrywkę, bądź 4 licząc wysyłkę solo CK jest to na luziku jak najbardziej realne.
A co gdy w grę wchodzi możliwość dogrania wsparcia z kilku wiosek?
Szczęście ? Sprawne palce ? Moto to dobry gracz
 
Wynik reakcji
22
Weź kiepie z kresek nie rozwalaj mi głowy , co cie interesują składy miśków , ciebie nic , conajwyzej twoje wioski ,
Jeszcze w twoich domysłach brakuje słów wiem a nie powiem ,
Co do ataków , jesteście jak pryszcz na dupie który niby jest ale niewiele przeszkadza i nikt nie widzi ,bijecie konie bo przywalicie klina na karetach co idą pół mapy , jak trafi się docisk z bliska to wylatujecie w pył ( pozdro farmer )
A propo grania u was 10
Osób od 15 chyba wsparcie szło do waszej wioski także troszkę rozjeżdżacie się w zeznaniach
 

adamskyy

Pikinier
Wynik reakcji
3
Skoro nie ma bana to o jakim bocie piszemy ? Uważasz że support jest nieudolny ? Bo ja twierdzę że robią co do nich należy .... Masz inne zdanie o nich ?:)

A co do sojuszu , popatrz proszę na wyjaśnienie wojny i zastanów się 2 razy czy piszesz mądrze :)
Tak uważam. Bo nie zamyka się tematu przed jego wyjaśnieniem. To po pierwsze. Dostałem odpowiedź zwrotną że się tym zajmą, I odrazu jest zablokowany dostęp do odpowiedzi. Jeśli chodzi o inne zapytania z którymi miałem wątpliwości jakoś temat byl otwarty dłużej. Nie sądzisz że to jest dziwne?
 
Do góry