X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Wynik reakcji
335
Black czy Tobie odjebało do reszty? Czy Ty siebie słyszysz? Ogarnij co się serio dzieje, a dopiero pisz...
Wyciągasz wnioski z palca. Bądź poważny, albo zamilcz.
Wnioski z Palca ? Prowadzenie propagandy prze1z was to jest dopiero wyssanie czegoś z Palca gdyby nie żałosne gpw Filipo nikt by tego tematu nawet tu nie poruszył z tym że my na każde slowo mamy dowody a Wy jedyne co macie to monolog Filipo i obiecywanie złotych Gór ;>
 

Deleted User - 849167984

Guest
Black czy Tobie odjebało do reszty? Czy Ty siebie słyszysz? Ogarnij co się serio dzieje, a dopiero pisz...
Wyciągasz wnioski z palca. Bądź poważny, albo zamilcz.

Wystartowaliście z toną darm? TAK
Gdy ja uczciwie budowałem eko i miałem wszędzie 20 poziom, wy już po 3-4 wioski mieliście.
Nikczemnicy
 

Deleted User - 849167984

Guest
Kumple=Marionetki=Xmas

Liczę, że południe nie będzie w żadnym wypadku ze sobą walczyło.
Eliminacja oszustów, to jest podstawa. Inaczej wszyscy przegracie z nimi
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
448
Kumple=Marionetki=Xmas

Liczę, że południe nie będzie w żadnym wypadku ze sobą walczyło.
Eliminacja oszustów, to jest podstawa. Inaczej wszyscy przegracie z nimi
Blacki normalnie walą antykliny z dokładnością do 1msa co karetę oraz startują z jeszcze większą ilością darm, a chłop gada, że xmas czy marionetki oszukujo.
Weź rozpęd i perdolnij tego fikołka śniegu.
NA POŁUDNIU SAME GITY, PÓŁNOC OSZUKUJE RATUNKUUUUUUUUU!!!!!!!! AUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
448
@Bl-ack sno-w
ArhelanLUKASZ oraz hubertttomarlo (CZOŁOWI GRACZE Z BLACKÓW) dostali bany za używanie botów (wspomniane wcześniej notoryczne dogrywanie na 1 msa).

Ale wolisz przeczytać jakiś wysryw miśków, że xmasy złe i w ogóle, bo dyplomatycznie nie pozwolili sobie wejść na głowę i wyruchać się momomiśkowi.
Taki twój wygląd, nawet tutaj nie grasz, nie wiesz jak wygląda sytuacja na świecie, a będziesz standardowo pierdolił głupoty;p

Świetne to południe jest śniegu, same sztywne gity tam grajo;p
 

Deleted User - 849167984

Guest
Blacki normalnie walą antykliny z dokładnością do 1msa co karetę oraz startują z jeszcze większą ilością darm, a chłop gada, że xmas czy marionetki oszukujo.
Weź rozpęd i perdolnij tego fikołka śniegu.
NA POŁUDNIU SAME GITY, PÓŁNOC OSZUKUJE RATUNKUUUUUUUUU!!!!!!!! AUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Zamknij mordę.

Jeśli nie masz szybkich rączek i jeszcze szybszego neta, to może Ci się nie udaje wbić antyklina.
Blacki metodą prób i błędów do tego doszli.
 

Deleted User - 849167984

Guest
@Bl-ack sno-w
ArhelanLUKASZ oraz hubertttomarlo (CZOŁOWI GRACZE Z BLACKÓW) dostali bany za używanie botów (wspomniane wcześniej notoryczne dogrywanie na 1 msa).

Ale wolisz przeczytać jakiś wysryw miśków, że xmasy złe i w ogóle, bo dyplomatycznie nie pozwolili sobie wejść na głowę i wyruchać się momomiśkowi.
Taki twój wygląd, nawet tutaj nie grasz, nie wiesz jak wygląda sytuacja na świecie, a będziesz standardowo pierdolił głupoty;p

Świetne to południe jest śniegu, same sztywne gity tam grajo;p

Przestań rzucać fałszywe oskarżenia. Nic mi nie wiadomo o tym, by mój serdeczny przyjaciel @ArhelanLUKASZ korzystał z nieuczciwych metod gry.
Masz dowody? Wstaw.
A nie z sufitu oskarżenia bierzesz, bo gdzieś coś usłyszałeś.

Xmas oszukiwało od 1 dnia gry. Amen
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
448
Zamknij mordę.

Jeśli nie masz szybkich rączek i jeszcze szybszego neta, to może Ci się nie udaje wbić antyklina.
Blacki metodą prób i błędów do tego doszli.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

METODĄ PRÓB I BŁEDÓW OPANOWALI UMIEJĘTNOŚĆ DOGRYWANIA ANTYKLINÓW Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 1 MSA !!!!ZA KAŻDYM RAZEM!!!
TOŻ TO TOTALNE KOKSY, PRZENAJŚWIĘTSZY JEZUSEK BY TAK NIE DAŁ RADY

TY JESTEŚ ŚNIEG TAK KURWICA GŁUPI I ŚLEPY, ŻE TO BRAK SŁÓW XDD
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
448
Przestań rzucać fałszywe oskarżenia. Nic mi nie wiadomo o tym, by mój serdeczny przyjaciel @ArhelanLUKASZ korzystał z nieuczciwych metod gry.
Masz dowody? Wstaw.
A nie z sufitu oskarżenia bierzesz, bo gdzieś coś usłyszałeś.

Xmas oszukiwało od 1 dnia gry. Amen
HAHAHAH W SĄSIEDNIM TEMACIE WYZYWAŁEŚ JUDASZA, ŻE DOSTAŁ BANA ZA GRĘ NA BOCIE, PODCZAS GDY DOSTAŁ UNBANA (CO POTWIERDZIŁ SCREENEM).

TUTAJ OPONENCI NORMALNIE ZBANOWANI, ALE ODWRACASZ SYTUACJĘ, BO TO TWOI "PRZYJACIELE" I TWIERDZISZ, ŻE SĄ CZYŚCI XDDDD
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
Przestań rzucać fałszywe oskarżenia. Nic mi nie wiadomo o tym, by mój serdeczny przyjaciel @ArhelanLUKASZ korzystał z nieuczciwych metod gry.
Masz dowody? Wstaw.
A nie z sufitu oskarżenia bierzesz, bo gdzieś coś usłyszałeś.

Xmas oszukiwało od 1 dnia gry. Amen
kumplu niestety ale dostaliśmy bana za nie wiadomo co bo ziomki z supportu nawet nie potrafią odpisać na sprzeciw. poszła fala mass reportów i nikt nawet nie sprawdzał naszego konta bo nic by nie znaleźli. Płaczków i nieudaczników przerosła siła MAGicznej trójki(ja, suchy, szapri) i jedynym rozwiązaniem było skomlenie do supportu o bana. Może ktoś z supportu łaskawie zerknie na nasze konto i jak ma możliwości to zobaczy ile rozkazów było cofanych bo dogrania antyklinów 40/50ms nas nie zadowalały. Mamy ponad 30 wiosek przy froncie więc i szans na jednego antyklina/fejkantyklina jest ponad 100. Tam gdzie była jedna lub dwie szanse na dogranie to ataki były dogrywane bezpiecznie na 50/150 ms.

AVE BLACK & BLACKSNOW
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
448
kumplu niestety ale dostaliśmy bana za nie wiadomo co bo ziomki z supportu nawet nie potrafią odpisać na sprzeciw. poszła fala mass reportów i nikt nawet nie sprawdzał naszego konta bo nic by nie znaleźli. Płaczków i nieudaczników przerosła siła MAGicznej trójki(ja, suchy, szapri) i jedynym rozwiązaniem było skomlenie do supportu o bana. Może ktoś z supportu łaskawie zerknie na nasze konto i jak ma możliwości to zobaczy ile rozkazów było cofanych bo dogrania antyklinów 40/50ms nas nie zadowalały. Mamy ponad 30 wiosek przy froncie więc i szans na jednego antyklina/fejkantyklina jest ponad 100. Tam gdzie była jedna lub dwie szanse na dogranie to ataki były dogrywane bezpiecznie na 50/150 ms.

AVE BLACK & BLACKSNOW
BANICJA ZA NIEWINNOŚĆ PRZYJACIELU, CLASSIC
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
BANICJA ZA NIEWINNOŚĆ PRZYJACIELU, CLASSIC
wiadomo, że będąc pionkami i nieudacznikami przerasta was gra na nieco wyższym poziomie i jedyne co potraficie to płakać do supportu o pomoc. jak ktoś w supporcie łaskawie znajdzię chwilkę by przyjrzeć się sprawie to dostaniemy unbana. ciekawe czy w ogóle zdążą to zrobić przed jego końcem
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
448
wiadomo, że będąc pionkami i nieudacznikami przerasta was gra na nieco wyższym poziomie i jedyne co potraficie to płakać do supportu o pomoc. jak ktoś w supporcie łaskawie znajdzię chwilkę by przyjrzeć się sprawie to dostaniemy unbana. ciekawe czy w ogóle zdążą to zrobić przed jego końcem
PROSTE, ŻE TAK.
GRAJĄC W TAKIEJ PRZEWADZE, CISNĄC NA BOTACH, POSIADAJĄC OBRZEŻA I REKRUTUJĄC WSZYSTKIE CHORĄGIEWKI WIADOMO, ŻE WYGRACIE NAWET BĘDĄC TAKIMI MIERNOTAMI.
SEKTA UPADNIE. MIEJ PRZYJACIELU JEDNAK W ŚWIADOMOŚCI, ŻE W PÓŁFINALE WRAZ ZE SWOIMI PRZYCHLASTAMI NA BOCIE JUŻ NIE POPŁYNIESZ (ZA DRUGIM RAZEM JEST PERM), TAKŻE RADZĘ PODSZLIFOWAĆ UMIEJĘTNOŚCI I GRAĆ FAIR :cool:
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
448
poszła fala mass reportów
HAHAHAH ALE JAJCA FALA MASS REPORTÓW, MAX 5 OSÓB CIĘ ZREPORTOWAŁO CYMBALE XDDD
NAWET JA CI REPORTA NIE DAŁEM. MYŚLĘ, ŻE PO PROSTU SUPPORT ZACIEKAWIŁO 10000 ATAKÓW DOGRANYCH NA 1 MSA, ALE JA TOZUMIEM, ŻE JAKĄŚ LINIĘ OBRONY TRZEBA MIEĆ, TAKŻE LUZIK KOLEGA.
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
HAHAHAH ALE JAJCA FALA MASS REPORTÓW, MAX 5 OSÓB CIĘ ZREPORTOWAŁO CYMBALE XDDD
NAWET JA CI REPORTA NIE DAŁEM. MYŚLĘ, ŻE PO PROSTU SUPPORT ZACIEKAWIŁO 10000 ATAKÓW DOGRANYCH NA 1 MSA, ALE JA TOZUMIEM, ŻE JAKĄŚ LINIĘ OBRONY TRZEBA MIEĆ, TAKŻE LUZIK KOLEGA.
milion takich dograń było
 
Wynik reakcji
3.099
Jak wiadomo od dawna, zawsze wszyscy są niewinni! Botów w tej grze nie używał nikt. Czy komuś w ogóle przyszło do głowy, żeby oszukiwać w grze komputerowej?
 
Do góry