Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bryfft: "Prosimy jednak, aby pamiętać, że tak naprawdę do tej pory nie robiliśmy ani jednej globalnej podwyżki."

Czyli ta jest pierwsza. :)
 
Wynik reakcji
0
Ludzie powiedzcie...(bo się trochę pogubiłem)... ile będę musiał płacić za kp na 10 miesięcy. Ja nie kupuje przez sms więc nie wiem jak to tam jest ale na ile by wystarczyło to za 200zł???
 

DeletedUser22439

Guest
właśnie, trochę źle napisałem cena euro jest cały czas około 4 złotych a kp kosztuje 19.99 euro wiec ponad 10zl idzie do kieszeni administracji;] ale ZDZIERSTWO
 

DeletedUser

Guest
W takim przypadku można tylko jedno zrobić.. nie kupować premium i zmusić neiemców do przywrucenia starych zasad, ja już postanowiłem że premium nie kupię.
Niektórzy chcą kupić punkty na zapas a co potem??? itak będziecie płacić ???.
 

DeletedUser

Guest
Zapewne zapasik się skończy i kupowanie tak samo :) Gra ma sprawiać przyjemność a nie okradać z kasy i chleb z ust odbierać.

Chyba że, będą zrzutki na PP i za 5k i potem podział. Po np. 3-4 miechy.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
z tego co się orientuję, to jeśli zakupię coś przed 7 kwietnia to bez mojej zgody nie możecie zamieniać tego jakimś innym przelicznikiem bo umowa została zawarta. Nawet jeśli to jest na moją korzyść to musicie mieć taką zgodę a nie otrzymacie jej! Dlaczego? lecicie z nami w kulki to zrobię teraz wszystko by żyło wam się gorzej.

Nie-pozdrawiam
 

DeletedUser72555

Guest
To ja też zbiorowo :)


To źle kolega przekalkulował...
Porównajmy na spokojnie najdroższe metody płatności:
Obecnie: 50pkt = 92zł. 30 dni = 5pkt, więc 50pkt=300 dni
Nowy system: 5000pkt=215,99zł. 100pkt = 14 dni, więc 5000pkt=700 dni

Zatem cena w przeliczeniu na 1 dzień wychodzi:
Stary: 92zł/300 = 0,30666666666666666666666666666667
Nowy: 215,99zł/700 = 0,30855714285714285714285714285714
Zatem faktycznie jest "drożej", ale w skali miesiąca jest to "podwyżka" o 5gr (a nie o 70 jak wyszło "koledze") czyli tutaj informacja o utrzymaniu ceny jest jak najbardziej na miejscu...

sorry, że tak skracam, ale porządek musi być :)
5000 pkt nie na 700 dni a na 656 co daje zupełnie inny przelicznik na 2 lata.

2300 pkt za 153,97zł dzielone na 300 dni daje 0,51323333333333333333333

Już nie chce mi się procentowo liczyć podwyżki. Proszę nie manipulować liczbami.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak pozostali, ale ja z kp rezygnuję, a po tym co piszą w moim plemieniu na forum, to większość z nas zrezygnuje z kupna kp. Dla osób uczących się kupno kp za 15 zł za miesiąc było już sporym wydatkiem, a teraz za 18 zł dostanę kp na 28 dni (czyli niecały miesiąc!). To jest zwykłe ździerstwo i mam nadzieję, że pomysłodawcy tej podwyżki w porę się opamiętają, bo tylko na niej stracą!
 

DeletedUser21884

Guest
Wychodzi na to, że sms-em można kupić tylko 60 pkt. Premium na 3 dni. Żenada. Macie inne świetne pomysły? Mam 8,5 miliona pkt i płaciłem za premium sms-em, bo inaczej nie mogę. Trudno. Straciliście klienta.

A tłumaczenia, że płatność sms-em jest niewygodna wsadźcie sobie w rzyć. 11 zł, z czego ok 2 zeta podatku (zupełnie, jakby przy płatności przelewem VAT-u nie było...) i ILE dla tych waszych pośredników - czyli do operatora? Jeśli nawet 5 zł to co? Macie 3 zł za głupie 3 pkt. Dużo.

Pozdrowienia dla tych, co mówią że bez premium można być Top 1. To chyba w pierwszym miesiącu świata. Powyżej miliona NIE DA się grać bez premium. Ok, nie daje ono widocznych profitów dla gracza korzystającego. Ale nie korzystającemu tak utrudnia życie, że grać się odechciewa. Pobawcie się chociażby na koncie 2 mln bez premium. Tak z miesiąc. Żeby rekrutacja była poustawiana i spichlerze były opróżniane. Powodzenia.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli to nie żarcik z okazji jutrzejszego dnia, to solennie obiecuję - po dwóch czy trzech latach gry, złożyć oręż i wreszcie odpocząć jak człowiek.
 

DeletedUser

Guest
Ludzie powiedzcie...(bo się trochę pogubiłem)... ile będę musiał płacić za kp na 10 miesięcy. Ja nie kupuje przez sms więc nie wiem jak to tam jest ale na ile by wystarczyło to za 200zł???

To za 200 zł, powinno w praktyce starczyć na około 660 dni :)

Jeśli za 2300 pkt masz 300 dni, to za 5000 pkt bedziesz miał około 660 dni :)

a Premium na 10 miesięcy to będziesz musiał mieć ponad 2000 pkt, czyli jakies 130 zł (kupujac pierw 1500 pkt, a potem 600) :cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser125974

Guest
Gdyby to nie był żart - pewnie by tak zrobili, ale wolą się pośmiać z ludzi, którzy się denerwują, buntują i kto wie co jeszcze przed tym komputerem ; D Jeszcze wam klawiatura pęknie i co wtedy ? :D

z drugiej strony powinnismy się cieszyc,że nie gramy na "czarnym lądzie" lub w Korei.w obu przypadkach byłyby problemiki:)
Afrika-obcięcie łapek
Korea-juz pewnie nawet "nowego"premium bym nie sprawdził :)masowa egzekucja pod publikę :)

(och nooo.czyzby banik?)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
a i jeszcze jedno...


Prawda, że przez sms się nie opłaca kupować ale zauważ, że młodzi ludzie mają abonamenty opłacane przez ich rodziców więc nie robi im, że ciut więcej kasy idzie niż przez zakup przez przelew. z resztą na to już w większości kasy nie mają więc to będzie spore utrudnienie.
 

DeletedUser

Guest
Rozsądek nakazuje wierzyć, iż Administracja zapragnęła wyłącznie zagrać Nam na nosie i w dosyć ekscentryczny sposób poruszyć Naszą plemienną społeczność. Sama data, tak zbliżona do Primaaprilisowych ideologii wyklucza możliwość urzeczywistnienia tych zmian. Więc albo jesteśmy świadkami nad wyraz dobrego poczucia humoru Naszych kochanych banujących, albo nadszedł dzień, w którym nie najtańsza już przyjemność stanie się jeszcze droższa (niedługo rok gry w plemiona będzie kosztował tyle co przeciętny samochód ;p ). Efekt takich zmian znają wszyscy.
I może początkowo tworzenie nowych światów umożliwi utrzymanie równowagi, jeśli chodzi o dochody finansowe, jednak prędzej czy później plemiona bardzo opustoszeją.
Nie ukrywajmy - ta gra pochłania masę czasu, jeśli w jakikolwiek sposób się w nią angażujemy. Jeśli dojdą do tego pieniądze, wiele osób powie : pass.

Warto więc zadać sobie pytanie, czy chęć zysku może przyćmić idee tej zabawy oraz satysfakcje z niej płynące.
Chciałbym wierzyć, że to tylko niewinny żart.
Jednak odpowiedź poznamy dopiero za kilka dni.

,,Być albo nie być, oto jest pytanie?"
 

DeletedUser63471

Guest
Wg moich skromnych wyliczeń (jeśli to nie jest głupi żart Naszych Kochanych "wszechmocnych") to sprzedaż PP zmaleje o jakieś 33,7 %
Co po podwyżce cen i zmniejszeniu ilości zakupów punków premium,pozbawi InnoGames jakieś 12% dochodów (rocznych) z polskich serwerów...
więc gdzie tu logika? :rolleyes:

Osobiście w takim wypadku stawiam na żart,Bryfcik nie zwykł wtrącać się do dyskusji o decyzjach swoich i swoich przyłożonych. :rolleyes:
Jednakże to robi.. coś nie tak.. ;)
 

DeletedUser129823

Guest
Przypuszczam że za niedługo jak tam pójdzie dochody z reklam na stronach oferujących skrypty do plemion będą większe niż z kupna KP :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry