Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser40456

Guest
W komentarzu do zarezerwowanej wioski nie wyświetlają się polskie znaki
 

DeletedUser110814

Guest
zmiana koloru wiosek inne bezsensowna teraz prawie nie ma różnicy między wioskami które są z plemienia z którym ma się pon(fioletowe) a inne (brązowe) niby nazwa koloru inna ale się pokrywa i to jest dodatkowe utrudnienie a nie pomoc;/
 

DeletedUser121776

Guest
ciul z kolorami;p
Najgorsze, ze niektore skrypty przestaja dzialac, trzeba usmiechnac sie do magikow, zeby je przerobili;/
 

DeletedUser8099

Guest
1. Babol o którym sie dowiedziałem - przy klikaniu w linki wiosek z plemienia gdy jesteśmy na zaście wywala nas na nasze konto

2. Przycisk od usuwania rezerwacji jest tuż obok przycisku "Scentruj mapę", a nie ma potwierdzenia usunięcia - łatwo usunąć coś niechcący.

3. Masowe przesyłanie raportów - dziwne że nie zostało wspomniane w opisie, bo to dość ciekawy dodatek, chociaż niepotrzebnie udziwnili z tą publikacją i wysyłaniem linków w PW (nie lepiej byłoby zrobić to jako zwykłe przesłanie kilku raportów)

4. Żeby wyszukiwarka w rezerwacjach coś znalazła trzeba wpisać dokładnie to czego szukamy (pełne kordy z nawiasami, całą nazwe wioski itp.) - mogłoby tak działać, że znajduje wszystko co pasuje(np. nazwy wiosek czy graczy zawierający podany ciąg znaków - tak jak w wyszukiwarce w rankingu)

5. dodawanie komentarzy do rezerwacji tylko z KP - tutaj wydaje mi sie że troche przesadzili

To tyle narzekań z mojej strony ;)

Ale ogólnie fajnie, że idziemy do przodu :)
 

DeletedUser

Guest
Do przodu? Chyba sobie robisz żarty. Masa zbędnego czegoś tam, a konkretne sprawy przestały działać. Problem z zastami, ale to już poruszyłem w innym temacie, kilka skryptów padło, w tym najważniejszy, czyli aktywny zegarek podczas wysyłania ataków/pomocy. Ja dziękuję za takie nowości.
Moje posty na tym forum są niewygodne dla pewnych osób, ale są prawdziwe. Panowie "przy władzy", porzućcie megalomanię i pozwólcie ludziom grać!
 

DeletedUser

Guest
Czy tobie naprawdę się wydaje, że to Polacy tworzą tą grę i mogą decydować o niej w 100%?
 

DeletedUser23585

Guest
nie wiem czy ktos juz to zauwazyl.
mamy zastepstwo u gracza x, przekazujemy je graczowi y

do tej pory moglismy wyslac zapytanie i zaoknczyc zastepstwo na koncie gracza x (zast sobie wisial, dni nie lecialy), teraz nie mozna tego zrobic. wiec przygotujmy sie na czas szarosci lub banow za przekazanie hasel.Jak widac spadek cen monet na s13 musieli czyms zrownowazyc, szkoda tylko ze tak istotnych rzeczy nie umieszczaja w informacjach co sie zmieni w nowej wersji, podobnie to przesylanie raportow. Niech ktos z gory pochyli glowy i wytlumaczy DLACZEGO?
 

DeletedUser121776

Guest
Zgadza sie, koniec z oszczedzaniem zastow:(

Nawet pomocny jest dodatek "sos", tylko dla KP. Jednak nie jest dopracowany (moze w wersji 6.000001 bedzie) i kopiowane z niego dane zajmuja sporo linijek, moznaby to smialo "scisnac". Niby nic, ale po wklejeniu danych z 20 atakow to juz robi sie oczoplas w topicu....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18743

Guest
Trochę plusów i trochę minusów.

Duży plus za planer podbojów - ciekawe rozwiązanie:)

Oznaczanie grup wiosek na mapie - skrypt lepiej się prezentował;]

SOS - takie sobie - przy 1-2 atakach może i pomocne, przy kilkudziesięciu, nieczytelne

Masowe przesyłanie raportów - jak dla mnie porażka i ubiję każdego kto mi tą opcją na PW wyśle xx linków do raportów;>

Na dłuższą metę najbardziej zabolą chyba te nieszczęsne zastępstwa, do innych zmian - mniej lub bardziej udanych z czasem się przywyknie.
 

DeletedUser138691

Guest
Admin przeniósł mnie tu :)
Więc jak mówiłem większość rzeczy to porażka! :)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie - nie pasuje mi, że usunęli jedną rzecz :
masowe dodawanie wiosek do grupy (wiadomo w KP)

kiedyś wchodziłem na przegląd -> wojska i była opcja - dodaj usuń wioski - teraz z każdą wioską muszę się męczyć osobno (to znaczy ja swoim koncie to mam już dawno zrobione - i by mi nie przeszkadzało ... do czasu aż bym tego nie potrzebował - ale mam zasta u koleżanki - wrzuciłem jej parę punktów KP i nie miała zrobionej grupy def ... ma konto ponad 5 mln - więc zanim ją zrobię - to miną wieki :[ )
no chyba, że ktoś widzi, że jest dalej taka możliwość, a ja jestem ślepy ... to proszę o podpowiedź ;)
 

DeletedUser75786

Guest
Jak dla mnie - nie pasuje mi, że usunęli jedną rzecz :
masowe dodawanie wiosek do grupy (wiadomo w KP)

kiedyś wchodziłem na przegląd -> wojska i była opcja - dodaj usuń wioski - teraz z każdą wioską muszę się męczyć osobno (to znaczy ja swoim koncie to mam już dawno zrobione - i by mi nie przeszkadzało ... do czasu aż bym tego nie potrzebował - ale mam zasta u koleżanki - wrzuciłem jej parę punktów KP i nie miała zrobionej grupy def ... ma konto ponad 5 mln - więc zanim ją zrobię - to miną wieki :[ )
no chyba, że ktoś widzi, że jest dalej taka możliwość, a ja jestem ślepy ... to proszę o podpowiedź ;)

przeglad wojska -> edytuj grupy -> wybierasz grupe i czekasz aż Ci się załaduje lista z mozliwoscia zaznaczania wiosek
nie wiem jak u innych, u mnie ładuje sie niestety dosc dlugo
 

DeletedUser121776

Guest
@up

Przy 24 wioskach dluzej niz przed zmianami, przy wiekszej ilosci nie wiem, bo nie mam;]
Nie wiem czy bylo juz wczesniej, ale zdaje sie, ze doszedl nowy tag do podawania wioski w bb-code.
Oprocz znanego village.../village jest tez coord.../coord
 

DeletedUser

Guest
aaa - faktycznie - działa ... ale przy ponad 500 wioskach - czekanie na poprawne działanie skryptu - przekraczało moja cierpliwość :)
 

DeletedUser

Guest
@up

Przy 24 wioskach dluzej niz przed zmianami, przy wiekszej ilosci nie wiem, bo nie mam;]
Nie wiem czy bylo juz wczesniej, ale zdaje sie, ze doszedl nowy tag do podawania wioski w bb-code.
Oprocz znanego village.../village jest tez coord.../coord
Nie wiem jak na starych światach, ale kiedy grałem jeszcze na ś42 współrzędne wstawiane przez te kordy wywalały mnie do przeglądu gościnnego...
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie ta cała wersja 6.0 to wielka porażka <beczy>
niby miała nam pomóc w grze a okazuje się że więcej szkód narobiła.

Po aktualizacji wiele skryptów przestało działać <beczy> co w tej chwili utrudnia grę <beczy> i aż odechciewa się dalszej gry <beczy>
Po za tym przypisywanie wiosek do grup nie kumam jak mogli tak bez sensownie to zrobić jedna wielka porażka <beczy>
dobrze że mam skrypt który działa jak w starej wersji ;)

Jedynie co wyszło im w tej aktualizacji to planer podbojów (rezerwacja)

całą reszta jest do bani :)
 

DeletedUser121776

Guest
Planer wyszedl, ale jak dla mnie to jakas wersja beta minus...
Jak juz ktos wczesniej wspominal, co za "mUzg" wprowadzil tak zrabane sortowanie, ktore nie wylapuje danych o zadanym ciagu znakow? O_O

@Mx1000
Na s.39 "coord" dziala bez zarzutu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry