Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ale Ty jesteś nieogar, ja nie mogę... Już jest info o tym, że świat ma prędkość 1 chociażby... Jest i info o tym, że na światach będzie kościół...

nieogarem jest twoj opiekun ze pozwala nieletniemu dziecku pisac takie glupoty na forum. No ale coz, nie mamy wplywu na dzieci neo
 

DeletedUser

Guest
a ja bym sie nie obraził jak by w końcu administracja zrobiła swiat taki jak s23 czy jakikolwiek z prędkością dwa na starych zasadach . oby był możliwość wyboru kierunku

s41 zrobili tylko zapomnieli dodać kierunku - Ciekawe czemu ?


i gwarantuję że wbije o wiele wiecej ludzi niżeli na inny świat

pewnie na ten nowy z tymi kościołami obozami też dużo wbije - powod ? cos nowego kazdy chce zobaczyc oboz itp.

ale potem w przyszłosci ? te swiaty i tak nie bedą mialy powodzenia.

pozdro.

i zrobcie cos dla ludzi w końcu a nie przeciwko nim ! :)
 

DeletedUser

Guest
Kurde. Czekałem na 42, 43 a tu kicha!

Obóz nie będzie na starych światach czego narzekacie;| Cały uptade jest dla ludzi. System rezerwacji zaznaczenia. Będą światy proste dla "nudziarzy" i urozmaicone, b mi się już tren system rozgrywki przejadł jak i wielu osobom...
 

DeletedUser

Guest
Ja wiem czy dziecinne, hmmm kwestia do dyskusji. O ile kolor żółty, czerwony, czy zielony są kolorami neutralnymi o tyle rudy nie jest, więc mam prawo się zbulwersować?? hę?? Nie cierpię rudego, ale nie odniosłem tego do żadnej osoby więc nie wiem za co dostałem ostrzeżenie??!!

Mam nadzieję, że admin podążając oczywistym tokiem rozumowania też dał warna za wypowiedź:



Bo widać CashMan ma jakiś kompleks wielkości nad innymi
Nie,nie mam kompleksu ale mnie wkurza to,że chcesz,żeby dla ciebie jednego zrobili inny kolor.Wszystkim innym pasuje,więc w czym problem?
 

DeletedUser

Guest
Pozostałe ustawienia światów 42 i 43:

Prędkość: 1
Prędkość jednostek: 1
Rycerz: tak, z przedmiotami
Kościół: tak
Wioski koczownicze: tak
Rozwój wiosek barbarzyńskich: tak, do ok. 1500 punktów
Limit liczby członków plemienia: 150

Pytanie do administracji, kiedy wkoncu pojawi sie swiat z predkoscia x1,6 albo x2 ? Na takie urozmaicenie czekamy a nie na jakies "bunkry" ? Czemu 2 swiaty naraz, przeciez one sie niczym nie rozna ?
 

DeletedUser26967

Guest
nieogarem jest twoj opiekun ze pozwala nieletniemu dziecku pisac takie glupoty na forum. No ale coz, nie mamy wplywu na dzieci neo

Ty masz ze sobą problem chłopie... ^^ Sapiesz do kogoś, że ma się ogarnąć mimo, że ten ktoś wcześniej od Ciebie zauważa info, które jest bardzo istotne. I jedyne, co potrafisz powiedzieć to to, że ktoś jest neokidem - tak na odczepne, bo na nic bardziej ambitnego Cię nie stać... Zresztą widać nie jesteś świadom, jak zachowuje się neokid na forum wszelkiego rodzaju, itp. Zatem stul pysk zakompleksiony człeku i milcz - tak będzie lepiej, już się bardziej nie pogrążysz...

PS1. Mam 20 lat, nie widać? No tak, ludzie tacy jak Ty nie obserwują info o innych, tylko sapią bez powodu, a potem jak nie mają co powiedzieć, to zaczynają pierwsi obrażać...
PS2. A ten agresor to sobie zostaw na kumpli z podwórka co mają po 12 lat, a nie na normalnych ludzi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Masterpablo skoncz wasc wstydu oszczec. Cala rodzinka pomagala ci ulozyc riposte ? Konwersacja z toba jest na poziome zera wiec zegnam pana

aha za slowa takie jak "stul pysk zakompleksiony dzieciaku " to administracja podejmie rozsadne kroki i mozesz byc pewien ze dostaniesz bana wiec masz cos jeszcze do dodania ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A może skończcie obaj?Normalnie żal jak czytam te posty :D
Tutaj rozmawiamy o nowym stylu i nowych światach a nie o Waszych kłótniach :)
 

DeletedUser

Guest
Ja... Kościoły są... Lipa- myślałem że sobie pogram... Gracze nie lubią kościołów (przynajmniej większość) a i tak je wstawiacie... Zróbcie jeden z kościołem drugi bez- jak będą takie same to nuda...
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Większość z was nawet nie osiąga 100 wiosek i nie wiecie co to znaczy stagnacja w tej grze. Siedzę tu już 3 lata na jednym świecie i mamy pełno takich przykładów u nas na s3. Pomysł obozów jest dobry jeżeli się go wprowadzi z głową!

Dlatego teraz moje pytania do adminów:

1. Ile obozów może zrobić plemię?

2. Ile monet potrzeba na pierwszy obóz? jeśli adekwatnie do pkt plemienia to jaki jest przelicznik?

3. Ile wojsk może się zmieścić w jednym obozie?

4. Po jakim czasie obóz zostaje rozebrany?

5. Czy jeśli wrogie plemię przejmie obóz to go mogą zatrzymać i nie płacić za niego monetami?


Reszta pomysłów jest jak najbardziej na + :) tylko mam pytanie. Rude wioski będą należały do przeciwników czy wiosek nieoznaczonych dyplomacją?
 

DeletedUser

Guest
Albo tak jak mówie niech wstawią możliwość wyboru stylu.
Wtedy każdy będzie zadowolony :)
Niech się wypowie Administracja :D
 

DeletedUser

Guest
ja byłybym za tym żeby wykluczyć kościoły jest to wgl nie potrzebne :(
 

DeletedUser

Guest
xxx

Mnie te obozy dosyć ciekawią, mam nadzieje ze nie będą one na innych światach. Jak wyjdzie świat z obozami to będzie okazja się przekonać czy to fajne jest czy nie.
 

DeletedUser136556

Guest
ja tez czekam na 42 z niecierpliwością ;]
i fakt nie obraziłabym się gdyby był on szybkim światem np jak 29, a nie tak powolnym ja 38 ;/

co do obozów ciężko mi wyrazić jakąkolwiek opinie dopóki tego nie przetestuje,
z opisu może wyglądać to na bzdurę i szukanie sobie zajęcia wprowadzając takie rzeczy ale w praktyce może okazać się to dobre i osobom które teraz krytykują przypadnie do gustu taki styl gry.
Ruszy świat to się zobaczy ;]
Co do reszty: te odznaczenia tu się mogę zgodzić ze to wprowadzanie czegoś na silę ;/,
zmiana koloru - no w końcu nie będą się odcienie czerwieni ze sobą zlewać ;] - tylko jaki to kolor różowy?
 

DeletedUser

Guest
Ja powiem tak obozy- nowe fajne zobaczymy... Kościół- przejedzony i nudny z resztą większości graczy do szczęścia nie potrzebny... Może jednak da się zmienić specyfikacje tak żeby jeden chociaż był bez kościoła?
 

DeletedUser26967

Guest
Gracze nie lubią kościołów (przynajmniej większość) a i tak je wstawiacie... Zróbcie jeden z kościołem drugi bez- jak będą takie same to nuda...
O, tutaj trafne spostrzeżenie... Większość, niestety, nie znaczy wszyscy... :rolleyes: Widzę, że chcą wynagrodzić tych, którzy "pokochali" te cudowne urozmaicenie gry, jakim są kościoły i dlatego głównie im dają możliwość potestowania jako pierwszym obozów, itp. :D Bo mnie, czy wielu innych przeciwników idei wprowadzenia kościołów pewnie tam nie będzie - więc wyżyją się w końcu ci "dyskryminowani", którzy na rzadko którym świecie mieli kościółki...
Natomiast druga idea bardzo trafna, ktoś wcześniej też o tym mówił - na cholerę nam 2 identyczne światy... :/
 

DeletedUser

Guest
ja tez czekam na 42 z niecierpliwością ;]
i fakt nie obraziłabym się gdyby był on szybkim światem np jak 29, a nie tak powolnym ja 38 ;/

co do obozów ciężko mi wyrazić jakąkolwiek opinie dopóki tego nie przetestuje,
z opisu może wyglądać to na bzdurę i szukanie sobie zajęcia wprowadzając takie rzeczy ale w praktyce może okazać się to dobre i osobom które teraz krytykują przypadnie do gustu taki styl gry.
Ruszy świat to się zobaczy ;]
Co do reszty: te odznaczenia tu się mogę zgodzić ze to wprowadzanie czegoś na silę ;/,
zmiana koloru - no w końcu nie będą się odcienie czerwieni ze sobą zlewać ;] - tylko jaki to kolor różowy?
To kolor rudy

A kościoły mi np. nie przeszkadzają :D
 

DeletedUser75786

Guest
zalogowalam sie na niemieckim serwie
system rezerwacji to cos pieknego, milosc od pierwszego wejrzenia :cool:
z obozami tez moze byc jednak calkiem fajna sprawa, ale dobrze ze na starych swiatach tego nie bedzie

a neutralne wioski wcale nie są rude! tylko takie rudawobrązowe ;) akurat w sam raz
 
Status
Zamknięty.
Do góry