Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tylko nie RUDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDYYYYY kolor! łeeeeeeeeeee!! Jak będe miał rude wioski to od razu kasuje konto, to już jest chwyt poniżej pasa!



A tak wgl to kolego/koleżanko mogłeś obrazić kogoś z rudym kolorem włosów .... Wiec NAJPIERW MYŚL A POTEM PISZ ... nigdy na odwrót
 

DeletedUser

Guest
Jeśli się dobrze umie grać to wystarczy na prawdę mało czasu :]

A w ogóle to on pan-piotr chyba nie wie,dlaczego został wybrany właśnie ten kolor.Otóż panie-piotrze został wybrany po to,aby się nie mylił z kolorem wrogich wiosek i odróżniał się od innych.
 

DeletedUser110312

Guest
jeśli masz za grosz kultury to wpisuj zbędnych komentarzy.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli się dobrze umie grać to wystarczy na prawdę mało czasu :]

A w ogóle to on pan-piotr chyba nie wie,dlaczego został wybrany właśnie ten kolor.Otóż panie-piotrze został wybrany po to,aby się nie mylił z kolorem wrogich wiosek i odróżniał się od innych.



DOKŁADNIE ... Ja sam często sie myliłem :D
 

DeletedUser123310

Guest
I to jest myślenie 4-ro latka

Skoro tak uważasz, to Twoja sprawa. Dla mnie wszystko co rude jest fałszywe, a skoro 4-latek o tym wie to mnie to cieszy. Sprawdziłem już niejednokrotnie, że na 10 rudych 11 fałszywych, więc co mam w co 11 wiosce nic nie rozbudowywać budynków, ani woja nie rekrutować?? loL

PRECZ Z RUDYMI WIOSKAMI!
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.009
Ważne jest to, że jeżeli chcecie wprowadzić obozy na np. ś16 to robicie szczeniactwo. NIE WOLNO zmieniać ZASAD w trakcie gry!
(...) czy obozy wprowadzicie na stare światy? Znacie już dziś na to odpowiedź czy zdecydujecie dopiero?

A czy na światach 1-2 wprowadzono rycerza i łuczników?
A czy na światach 1-12 wprowadzono zbrojownię?
A czy na światach 1-26 wprowadzono kościół?

Odpowiedź wspólna: NIE!
Wbrew pozorom twórcy gry mają o niej jakieś pojęcie i wiedzą, że nie należy jej wywracać do góry nogami w trakcie rozgrywki. Dlatego na istniejących światach implementowane są tylko "poprawki" czy "unowocześnienia" (jak np. wiele zmian na forum plemienia, nowe opcje na mapie, dodatkowe statystyki itd) ale zmiany mocno ingerujące w przebieg rozgrywki zawsze pojawiają się dopiero na nowych światach.
 

DeletedUser136551

Guest
Nowy styl?

Nie dawno styl był zmieniany i teraz znowu??

A tak przy okazji wie ktoś może kiedy powstanie świat 42??
 

DeletedUser

Guest
Skoro tak uważasz, to Twoja sprawa. Dla mnie wszystko co rude jest fałszywe, a skoro 4-latek o tym wie to mnie to cieszy. Sprawdziłem już niejednokrotnie, że na 10 rudych 11 fałszywych, więc co mam w co 11 wiosce nic nie rozbudowywać budynków, ani woja nie rekrutować?? loL

PRECZ Z RUDYMI WIOSKAMI!

I znowu obrazileś kogoś ??? A jak ci powiem że np. jakiś administrator jest rudy to powiesz on on też jest fałszywy ?:confused:
 

DeletedUser110312

Guest
Z całym szacunkiem kmic, ale wprowadzenie obozów to jest wywrócenie gry do góry nagami!
 

DeletedUser

Guest
Nie dawno styl był zmieniany i teraz znowu??

A tak przy okazji wie ktoś może kiedy powstanie świat 42??
Style są poprawiane co jakiś czas i są wprowadzane nowe.
A ty,pan-piotr ,przez swoje posty pokazujesz jaki jesteś dziecinny.Może to i dobrze,że przestaniesz grać bo nie chcemy takich lamusów w grze.
 

DeletedUser

Guest
@kmic:

My nie jesteśmy wróżkami i skąd niby mieliśmy wiedzieć, że obozy będą wprowadzone na nowych światach?
Opis mówi jednoznacznie, że plemiona będą zaktualizowane do wersji 6.0 która posiada w sobie obozy. Nie ma żadnej wzmianki o tym, że obozy będą tylko na nowych światach. Trochę szacunku w naszą stronę. Wprowadzacie tylko i wyłącznie niepotrzebne zamieszanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To jest jedna wielka porażka i widzę że gra jest dla administratorów niż dla nas graczy nie licząc się w ogóle ze zdaniem naszym..

Dokładnie tak samo myślę że te obozy mają na celu tylko i wyłącznie zniechęcić ludzi do gry i nic więcej.

Good job :)
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze raz powtarzam:przejrzyjcie wszystkie posty od początku do końca zanim coś napiszecie.Na poprzednich stronach SGO pisał że zmieny będą tylko na nowych światach.

A gra jest,była i będzie dla graczy.A usprawnienia i nowe style raczej mają zachęcić do gry.
 

DeletedUser

Guest
Testowałeś?Nie!To co możesz o nich powiedzieć?
A jeśli już się tak Wam to nie podoba to co myślicie o możliwości wyboru stylu?
 

DeletedUser136551

Guest
no nie testowałem

kmic co mi przesłałeś??

bo mi nie chciało otworzyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry