Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser118770

Guest
styl mi wisi

Bez znaczenia jaki styl, jeśli będzie prędkośc 2x to napewno tam zagram...!
 

DeletedUser

Guest
grałem na paru stylach i najbardziej spodobał mi się 4.0 więc na niego zagłosowałem a prędkość ok. 1.6 spokojnie starczy
 

DeletedUser102492

Guest
ja tam wole 4.0 i takie wybralem i predkosc moze byc 1.0-1.5 ^^
 

DeletedUser

Guest
Moje pytanie do mości adminów: Kiedy ankieta zostanie zakończona, a wynik ogłoszony? Kiedy powstanie świat 35?
 

DeletedUser103205

Guest
ss

ja chce stary ale z wioskami koczowniczymi i samo rozwijaniem wiosek ;)
prędkość x2 i bez bonu nocnego. :eek:
 

DeletedUser118787

Guest
Najlepszy to jest Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła) . Bez kościoła jest lepiej bo można mieć więcej wojsk. Ogólnie ten styl jest najlepszy.
 

DeletedUser13788

Guest
Styl 5.0 z prędkością x2 lub wyższą :) na wolniejszych światach trzeba naprawdę dłuugo czekać na cokolwiek a jeśli ktoś nie ma czasu siedzieć to może zagrać na s34 :)
 

DeletedUser118461

Guest
Dokładnie tak! i będą narzekać "żeby coś osiągnąć trzeba siedzieć dzień i noc, bo i tak mnie prześcigną" Jak dla mnie wystarczy 1.6, albo nawet 1.0 .

nie prawda, na 23 świcie jest prędkość x2 i jest stary styl i wcale nie trzeba siedzieć dzień i noc żeby cos osiągnąć!!
 

DeletedUser

Guest
Moje pytanie do mości adminów: Kiedy ankieta zostanie zakończona, a wynik ogłoszony? Kiedy powstanie świat 35?

This poll will close on 28-06-2009 at 22:38

nie umiem angielskiego specjalnie, ale można się domyślić, że wtedy zostanie zakończona

26.06.09 22:47

W przyszłym tygodniu wystartuje Świat 35.

Na tą chwilę sądzę, że tyle powinno Ci wystarczyć
 

DeletedUser111864

Guest
Według mnie powinien byc stary styl powiewaz wielu graczy na nim chce grac a malo ich jest predkosc zalezy najlepiej x2 ale jak bedzie x1 to sie nie obraze nawet dla odmiany moze byc x3 fajna bedzie zabawa :D
 

DeletedUser

Guest
This poll will close on 28-06-2009 at 22:38

nie umiem angielskiego specjalnie, ale można się domyślić, że wtedy zostanie zakończona

26.06.09 22:47

W przyszłym tygodniu wystartuje Świat 35.

Na tą chwilę sądzę, że tyle powinno Ci wystarczyć

Nie ciebie prosilem o udzielenie odpowiedzi i nie w twojej kwesti jest rozstrzygac co mi wystaczy. Po to pytam zeby znac dokladna date.

@Amador To nie kwestia jezyka, po prostu nie wiedzialem ze przy ankietach takie cos w ogole pisze, nie zwracalem na to uwagi. Dzieki za pomoc.

Wciaz czekam na odpowedz ktorego admina,
 

DeletedUser118798

Guest
najlepiej jak swiat 35 bedzie taki sam jak 32 to bede bardzo zadowolony:D:rolleyes:
 

DeletedUser118781

Guest
Ja daje 4 a gdyby była predkośc 2x to było by superancko:):D;):rolleyes:
 

DeletedUser117117

Guest
Ja już nie mogę się doczekać :D

Ja na 35 św. robię swoje plemię kto chciał by do niego dołączyć? pisać na PV.
A co do mojego doświadczenia to gram od jakiś dwóch lat i często byłem założycielem obecnie mam plemię na św 34 i jesteśmy na 28 miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry