Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser92121

Guest
oooo noobek z s33, który wypowiada wojnę, gdy najlepszy gracz w plemieniu ma 1000 pktów xD Powód wojny? Do dziś nie znany, wcześniej nikt z nikim ani nie walczył ani nic innego;) Jak takie osoby tu głosują to się nie dziwię takich wyników hehe

Co chcesz, prowadzi styl 5.0 bez kościoła (ja głosowałem na 4.0, ale taki też mi odpowiada)
 

DeletedUser114927

Guest
Tego nie da się pogodzić...

Wg mnie admini jeśli są wstanie powinni założyć 2/3 nowe serwery do 10 lipca ( założmy ) i powstaje 5.0 bez kościoła, 4.0, 5.0 z kościołem każdy o prędkości 1.4-1.6 i każdy byłby zadowolony.
 

DeletedUser118406

Guest
Dajcie styl 5.0 z kościołem, a jak chcecie atakować, to atakujcie, ale jak przyjdzie do obrony, to się może przydać:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ludzie głosujcie na styl 5.0 ten z kościołem a i prędkość niech będzie x5:D
 

DeletedUser109146

Guest
Wg mnie admini jeśli są wstanie powinni założyć 2/3 nowe serwery do 10 lipca ( założmy ) i powstaje 5.0 bez kościoła, 4.0, 5.0 z kościołem każdy o prędkości 1.4-1.6 i każdy byłby zadowolony.

To nie od adminów zależy ile światów zostanie przydzielonych dla danego obszaru językowego, s36 tak jak s35 jest podpięty już ale ruszy pewnie dopiero za kilkanaście dni, chyba że wyjdzie jako tandemowy.

//edit:
prędkość niech będzie x5:D

Tak, zaraz 6,9x

Serwer nie wytrzyma szybkości powyżej 2x przy założeniu że rzuci się na niego 100 000 graczy (a tyle na pewno się rzuci, w końcu wakacje są), każde przyspieszenie gry oznacza szybsze przetwarzanie poleceń przez serwer, a niestety jego możliwości nie może zwiększać w nieskończoność.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tego nie da się pogodzić...

Wg mnie admini jeśli są wstanie powinni założyć 2/3 nowe serwery do 10 lipca ( założmy ) i powstaje 5.0 bez kościoła, 4.0, 5.0 z kościołem każdy o prędkości 1.4-1.6 i każdy byłby zadowolony.

To nie od nich zależy.
 

DeletedUser114927

Guest
Aż tak to na plemionach i gracz via www to się nie znam :p Aby u mnie grać na www to wszystko zależy odemnie :) Czy dojdzie serwer na kolejną część, dodatki etc. Ale człowiek całe życie ponoć się uczy więc teraz coś więcej będe wiedział
 

DeletedUser

Guest
Najlepszy jest jakiś nowy styl z prędkością 1x . Nie rubcie szybszego bo się wolniej wioski przejmuje:)
 

DeletedUser

Guest
Prędkość mogłaby być 1x ale jak ma być więcej to maksimum 2x :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Mi tam wystarczy speed x1 :D
Zagłosowałem na 5.0 bez kościoła, na s28 mam go już dość... mam nadzieję że ten styl wygra :cool:
 

DeletedUser98355

Guest
Tego nie da się pogodzić...

Wg mnie admini jeśli są wstanie powinni założyć 2/3 nowe serwery do 10 lipca ( założmy ) i powstaje 5.0 bez kościoła, 4.0, 5.0 z kościołem każdy o prędkości 1.4-1.6 i każdy byłby zadowolony.

Nie każdy będzie zadowolony... Starego stylu brakuje:(
 

DeletedUser89366

Guest
Właśnie stary styl by mógł powstać :((
a na 34 mam na okolo siebie same barbarki a plemienia to masowki(bez obrazy dla tych ktorzy tam graja)
dlatego prosilbym admow o stary styl :)

p.s kamikaze wejdz na ten swoj czat ja tam czekam pisze caly czas :p
 

DeletedUser118766

Guest
Na świecie 32 ja gram (rozwalili mnie 2 razy:mad:), ale to wciąż za wolno!! Najlepiej będzie z prędkością 4x
 

DeletedUser118675

Guest
Styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze):D
lub
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła):D

Ja głosowałem na 4.0 a 5.0 bez kościoła jest do 4.0 podobne.


Oczywiście: Prędkość 2x
 

DeletedUser118768

Guest
mam nadzieję że będzie tak jak na 32 świecie podwojona maksymalna produkcja surowców, tak byłoby fajnie
 

DeletedUser118676

Guest
według mnie mógłby być jak świat 17. oj tam się działo...:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry