Oconnell Graph. Folder (Galeria)

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1.render nie wtopiony
2.ładna chodz mała:D
a miedzy 3 a 4 jaka jest różnica?
 

DeletedUser13433

Guest
1.Testowałem brushe i wyszło mi coś ciekawego ;] :] :D ^^

1.
b56b0573133d4e45.jpg
słabo render nie wtopiony, napis słaby i te brushe bardzo słaba praca
2.A tu kolejna pracka, efekt jest lepszy od zamierzonego ^^

2.
b20675b50f7904c4.jpg
Tu lepiej chociaż po lewej strasznie pusto i ten mniejszy napis jest po prostu słaby. I kolory postać ma trochę dynamiki ale tło jest na odwrót mogłeś zmniejszyć nasycenie lub kontrast na twarzy i bardzo pusta sygna to tyle.
Seria prac "Cristal & (GR)"

cristalkopwersjav1iafh7.jpg


A tu druga wersja pierwszego;


cris2talne8.jpg
Praca poprawiona jest gorsza ze względu na napis i co ty masz z tym smudgowaniem? Na lewej ręce to oszpeca render. Podpisywać się nie musiałeś jak już to rób to czarnym lub białym kolorem o zmniejszonym kryciu.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawa wypowiedź przedmówcy, jednakże rozbroił mnie sposób wypowiadania się:

Słabe to, napis też słaby, a jak by tego by było mało brushe też słabe. A i jeszcze muszę dodać, że smugowanie słabe, i tak na zakończenie ogólnie rzecz biorąc słabe wykonanie, jednakże lepsze od słabszych prac jakie widziałem - takich słabiaków :D


Taki żarcik, bez urazy... Ale śmiesznie to wszystko brzmiało.

Pozdrawiam Meneves
 

DeletedUser72677

Guest
Żart chyba ^^

(...)słabo render nie wtopiony, napis słaby i te brushe bardzo słaba praca

Tu lepiej chociaż po lewej strasznie pusto i ten mniejszy napis jest po prostu słaby. I kolory postać ma trochę dynamiki ale tło jest na odwrót mogłeś zmniejszyć nasycenie lub kontrast na twarzy i bardzo pusta sygna to tyle.

Praca poprawiona jest gorsza ze względu na napis i co ty masz z tym smudgowaniem? Na lewej ręce to oszpeca render. Podpisywać się nie musiałeś jak już to rób to czarnym lub białym kolorem o zmniejszonym kryciu.

Zartujesz sobie chyba ze mnie co ? Grafik z ciebie taki jak ze mnie tancerz ;)
Masło maślane, pokaż swoje prace, krytyka jest łatwa co ?


To coś to ma być twoja sygnatura ?



Heh, czasu nie bede tracil.
 

DeletedUser

Guest
co to sygny Women...co poprawiałeś ją?W podpisie napis masz poprawnie dodany ale już wcześniej masz wokół niego piksele(taka smuga jakby w paincie zapisane)...
 

DeletedUser13433

Guest
Zartujesz sobie chyba ze mnie co ? Grafik z ciebie taki jak ze mnie tancerz ;)
Masło maślane, pokaż swoje prace, krytyka jest łatwa co ?


To coś to ma być twoja sygnatura ?



Heh, czasu nie bede tracil.

Nie rozumiem cię wystawiasz tu swoje pracę na krytykę a nie możesz jej znieść?
Sygnatur nie robiłem bardzo dawno ale skoro nie widziałeś moich prac to nie określaj moich zdolności oki? Nie robię sygnatur zajmuję się bardziej poważnymi grafikami typu layouty itp.





I ostatnia sygna:
womantagwx9.png

Ramka jest biała więc ją słabo widać.
P.S
Jeśli jesteś taki odważny to zapraszam do bitwy jeden na jednego typu layout ewentualnie sygnatura :p
 

DeletedUser

Guest
Oconnell jeśli kiedykolwiek poczujesz się załamany swoją sygną spójrz na tą poniżej...odrazu Ci humor potrafi...z nudów zrobiłem(nie popatrzyłem na zegarek która już godzina).Praktycznie wszystko wyszło źle;D co z tego mialo wyjść sam nie wiem, brushe użyłem jakie się dało jak widać(robiłem formata wiec ani brushy ani czcionek nie mam fajnych:/)
33vg114.jpg


Ps: plus dla mnie że nie boje się jej pokazać:):D:p;)

Edit: tytuł to 'Obraz nędzy o rozpaczy'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No, no... Czyżbym widział bratnią duszę? Widzę, że także zajmujesz się designem. Praca całkiem ciekawa - chociaż prosta w wykonaniu. Ale to chyb lepiej, gdyż jak to mówią piękno tkwi w prostocie, a designy stron <powiedzmy dla firm> powinny być jasne i przejrzyste :D
 

DeletedUser13433

Guest
Ta i tak jak dla mnie była zbyt wybajerzona ale miałem problemy z kompem (7 formatów w ciągu tygodnia) i nie chciało mi się szukać więcej layoutów. Chętnie zobaczyłbym twoje prace ale zostały usunięte z twojego profilu na monstergame;)
 

DeletedUser

Guest
Wiem, wiem... Trochę szkoda, ale cóż zdarza się - później się tym zajmę...

Co do przykładów prac to polecam mój post w tym temacie:

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=50596&page=2

Znajdziesz tam parę prac. Co do desingu to jak na razie wszystko wykonuje amatorsko, jednakże żadna praca widziana przeze mnie w internecie nie jest dla mnie wyzwaniem - w tym przypadku chodzi o pomysł ;]

Styl 1

Styl 2


PS. To tylko przykład jednego stylu wykonywanych designów, mam ich sporo jednakże ten chyba jest z reszty najbardziej sprzyjający dla osób tworzących strony.

PS2. Rozmiar rzecz jasna testowy...
 

DeletedUser72677

Guest
Sargon, drogi osiołku matołku;

Pojedynek na SYGNY to byl by dobry pomysł...

Ale tak 1v1 to nie jest nic interesujacego, co powiecie na klejny turniej graficzny ^^

Co do Ciebie kam, usmialem sie jak nic :D Nie pozalowales sobie z ta sygna...


PS.
Klawiatura mi sie wali... wieszkosc bez polskich znakow.
PS2.
Meneves, zatrudnij sie w firmie ;D Bo z desingami to przechodzisz samego siebie ;)


Pozdrawiam z Lublina *do ktorego przyjechalem na swieta ;)

Oconnell
 

DeletedUser

Guest
Dziękuje za uznanie Oconnell jednakże Sargon jest nie co lepszym grafikiem odemnie. Nie przez to, iż więcej umie lecz przez to że potrafi myśleć twórczo, artystycznie. Ma tą iskierkę prawdziwego twórcy, i pomimo faktu że jestem w stanie wykonać rzeczy przez niego wykonane to tym razem chodzi o sam pomysł. Wizje tego czego jeszcze nie było, wizję rzeczy prostych <z wyjątkami> lecz niezmiernie pięknych. I tym właśnie się różnimy, ale mam nadzieję że to minie. Sam widziałeś ile potrafiłem dokonać w 7 miesięcy, z jaką prędkością się rozwijałem - od kompletnego amatora. Wiedz jedno, tempo ani trochę nie zmalało ;]

Pozdrawiam Meneves
 

DeletedUser

Guest
Oconnell, bacz, co do kogo mówisz...

Sargon jest świetnym grafikiem, z duszą artysty (jak wspomniał przedmówca) i zarówno Ty, jak i ja, do pięt mu nie dorastamy, co oczywiście nie znaczy, że nie dorośniesz... ;] Masz talent i rozwijaj go.

Co do turnieju, to jeszcze nie rozegrał się finał. ;p
 

DeletedUser

Guest
Co do Ciebie kam, usmialem sie jak nic :D Nie pozalowales sobie z ta sygna...

bije na łeb wszystkie prace Meneves, Sargona, ussara i innych prawda?:D:D:D
muszę sie na PhotoShopa przerzucić...ta nowsza wersja GIMPa jest gorsza niż wersja beta:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Są święta i może tego typu dogryzania są teraz zbędne? Szanujmy wypowiedzi innych i starajmy się grupowo ich nie krytykować...

Pozdrawiam Meneves
 

DeletedUser

Guest
Eeee tam, Meneves musiał opacznie zrozumieć którąś z wypowiedzi. Nie ma co szukać dziury w całym.
Wesołych Świąt! ;]
 

DeletedUser93204

Guest
Fajne.
1.Troche brzydkie nie podoba mi sie to.
2.Lepsze wersja 1,1 ale lepsza
3.Takie coś mi sie najbardziej podoba więcej takich........
 

DeletedUser72677

Guest
Oo Sargon, zaskoczyla mnie opinia innych na twoj temat :D

Coz, ja przyznaje ze wizja tworcza to nie jest moja mocna strona ;)
Jednakze nie wyroznilem Cie z tlu grafikow na forum, zwlaszcza iz
malo twoich prac widzialem.

Wstawjaj czesciej, mozesz pokazac swoje inne sygnatury?

PS.

Ussar, nie bede baczl na slowa dlatego iz nie zwracam sie do preyzdenta, jedynie do osoby ktora najwidoczniej niedocenilem.

PS2.

Meneves, masz link do randera z ktorego wkonales swoja sygne?

PS3.

Nie dlugo wracam do domu, to bujcie sie bo iskierka tworczosci przez ten czas zamienila sie w prawdziwy pozar ;-):D

Pozdrawiam ;p

PS4.

Przepraszam za literowki i tego tpu bledy ortograficzne.
Klawiatura na laptopie jest zepsuta, najwidoczniej zapomniala ze to XXI ;)

Glownie nie dziala litera y - ktora skopiowalem, czemu zawdzieczam ja w popszednich (a raczej w wiekszosci) postach.

Nie dzialaja takze polskie litery, ale ja wroce do domu wszstko bedzie presto ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tylko mówię, że nie powinno się krytykować kogoś, kogo się nie zna. Możesz krytykować, jeśli wiesz, że jest słaby. A jeśli widzisz kogoś pierwszy raz, to należy mu się szacunek jak każdej istocie żywej (szczególnie ludzkiej).

Nie dzialaja takze polskie litery, ale ja wroce do domu wszstko bedzie presto ;)


"Presto" to chyba coś z włoskiego... zapomniałem, co to znaczy. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry