plemiona mobile

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser44280
  • Data rozpoczęcia

podoba Ci sie to??

  • TAK!!

    Głosy: 155 62,5%
  • NIE!!

    Głosy: 41 16,5%
  • Nie wiem, nie mam zdania, nie korzystam z netu w tel.

    Głosy: 52 21,0%

  • W sumie głosujących
    248
Status
Zamknięty.

DeletedUser44280

Guest
witam chcialbym zaproponowa by powstala wersja plemion na telefony komorkowe. chodzi mi o to ze mozna by zarzadzac swoim kontem przez tel. czasme chce sie wejsc w szkole albo w pracy ale wchodzenie bez wykupionego pakietu danych jest drogie niestety. wystarczyloby uproscic strone, usunac troche grafik i inne modyfikacje zorbic. mogly by to wygdalac tak jak to wyglada np. allego przez tel. nie wszyscy posiadaja telefony ktore maja wifi albo hsdpa ze maja szybkeigo neta. wydaje mi sie ze jest to dobrey pomysl. co Wy na to?
 

DeletedUser

Guest
no jakby sie zastanowić to tak ale i tak ja tylko w domu wchodze na plemiona
 

DeletedUser81666

Guest
Świetny pomysł! Też korzystam z neta w telefonie i przydałoby się takie rozwiązanie... :)
 

DeletedUser

Guest
Ściągnij sobie operę i wyłącz obrazki to ci pakiet bedzie starczył na więcej... Ja wlasnie teraz w szkole na telefonie siedze... Pozdrawiam
 

DeletedUser81666

Guest
Hehe... Cwane. Dzięki za pomoc będę tak robił jak mówisz.

Dzięki wielkie.

Pozdro!
 

DeletedUser

Guest
Pomysł jest dobry, ale w duzej mierze to jest właczasz klasyczny przegląd i masz mobile plemiona. Aczkolwiek ja mam problem z logowaniem się przez kom, w starej stronie mogłem zapamietać hasło. W nowej coś kopie się z grafiką i jak wstawie zapamietaj hasło to tylko raz mogę się zalogować :confused:
no i ta grafika strony głównej której nie można odłaczyć;/ to ona pobiera się najdłużej.
 

DeletedUser8402

Guest
Ja z sonny ericsona miałem problrmy z logowaniem się na komórce. Raz się udawało innym razem nie mogłem wcisnąć zalogij...
 

DeletedUser75974

Guest
Plemiona to gra Przeglądarkowa i uważam, że powinno zostać jak jest. Może sądzę tak, bo nie używam neta w komórce, ale takie jest moje zdanie.

Offtop: Czy taki temat już nie był :confused:
 

DeletedUser

Guest
Pomysl niezly dla niektorych....jak masz kome na abonament i za duzo kasy nie zuzywasz na dzwonienie czy sms'owanie to czenu nie?:D Ale np. W moim przypadku to by nie wypalilo bo mam na karte a miesiecznie za 50zl laduje i wszystko wydzwaniam (no moze 3zl zostanie)
 

DeletedUser

Guest
Według mnie jest to nie potrzebne... mało ludzi korzysta z neta w komórkach, pomysł nie przejdzie:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ja również:) dobra żeby nie było ze spamuje to naprawdę polecam pakiety internetowe... Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie swojej sieci... Ja osobiście nie wykupuje pakietów ponieważ posiadam bezprzewodowy internet do komputera i z modemu wyjmuje karte sim i z telefonie po internecie chodzę bez zadnych dodatkowych opłat...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Noooo w końcu coś sensownego ;) Pomysł do dopracowania, ale sama jego idea BARDZO dobra :)
Nawet sam sie ostatnio nosiłem z założeniem takiego tematu tutaj ;)

Oczywiście ZA. Wiele osób, w tym ja, używa plemion przez komórkę. Ułatwiłoby to wszystkim przeglądanie plemion gdzie tylko się chce ;)
 

DeletedUser25947

Guest
Tak jak ktoś wcześniej mówił, a od czego jest opera na komórki?
 

DeletedUser65210

Guest
no przydało by się bo jak wchodzę z komórki to strasznie pakietu na stronę startowa żre....uproszczenie niektórych opcji było by super rozwiązaniem
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak, sam bardzo rzadko wchodze(zazwyczaj w niedziele)na mobilne plemiona i powiem mam opere mam wszytko ale jednak musze przyznac ze drogo mnie to wynosi, ale juz nawet gdyby nie chodzi o kase ale bardziej o to ze sie laduje bardzo powolno wiec sam proponuje zeby jak sie wchodzi na plemiona przez komorke to zeby bylo menu takie np: "wlaczyc grafike??" i np. na dole tak lub nie.
 

DeletedUser22977

Guest
JA instalowałem opere ale nie umiem się nią posługiwać tzn. zapisała się w Java, a potem to co? wchodzę w to a tam wszystko po angielsku, znajduje jakieś google to mi sie blokuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry