plemiona mobile

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser44280
  • Data rozpoczęcia

podoba Ci sie to??

  • TAK!!

    Głosy: 155 62,5%
  • NIE!!

    Głosy: 41 16,5%
  • Nie wiem, nie mam zdania, nie korzystam z netu w tel.

    Głosy: 52 21,0%

  • W sumie głosujących
    248
Status
Zamknięty.

DeletedUser90960

Guest
Ja tez korzystam czesto z telefonu zeby wchodzic na plemiona tyle ze ja mam wifi wiec mnie to nie kosztuje:)
 

DeletedUser82223

Guest
Jedyne co przeszkadza jak się gra w plemiona przez komórkę to ochrona botowa, reszta wygląda dobrze więc nie trzeba nic zmieniać ew. wersję ochrony botowej dla komórek :)
 

DeletedUser26252

Guest
Era i Heyah

Jeżeli ktoś ma telefon w Erze lub Heyah (to przecież jedna sieć) może sobie ściągnąć blueconnect mobile link podam tylko że nie wszystkie telefony obsługują, i opera trzeba przez kabelek a jak ktoś nie ma to nie wyjdzie ten numer z operą, możliwość jest tylko jedna, zrobić plemiona mobile!
link do blueconnect : http://www1.era.pl/bc_phones/bc_phones.php?type=0
 

DeletedUser

Guest
Ja tez korzystam czesto z telefonu zeby wchodzic na plemiona tyle ze ja mam wifi wiec mnie to nie kosztuje:)

mój drogi nie wszędzie jest wifi ;
ja sam wchodze na plemiona tylko i wylacznie na telefonie i tak od wrzesnia ; ( iphone 3g posiadam ) ... mam paczke 50mb / miesiecznie na takie zabawy - lecz dla kogos kto gra dosc sporo , ( nie mowie ze ja akurat , ostanio mało gram ) jest to za mało ;
 

DeletedUser

Guest
Pomysł pod paroma względami dobry jednak zbyteczny moim zdaniem. Każdy ma telefon który posiada przeglądarkę (raczej każdy), instalujemy Opera Mini (też nie na każdym telefonie będzie działać), wyłączamy obsługę obrazków (dzięki temu zabiegowi strona główna plemion zajmuje tylko 6 KB), przechodzimy do klasycznego wyglądu wioski (tak jest wygodniej na fonie) i w ten o to sposób mamy dostęp do plemion z dowolnego miejsca w kraju i o dowolnej porze:) Koszta? Naprawdę nie są duże przykładowo w plusie pakiet 60 MB kosztuje 10 zł a te 60 MB na miesiąc to wam wystarczy nie tylko na plemiona a także na gg, aktualizacje antywira, skrzynka email etc. Jedynym problemem jest OCHRONA BOTOWA z którą telefon sobie nie potrafi poradzić (mówię na przykładzie s60v2) wyjście z tej sytuacji jest niezbyt trudne. Wystarczyłoby żeby poza kliknięciem w przerwane kółko była możliwość przepisania kodu z obrazka. Przechodzenie na serwery WAP uważam za totalne nieporozumienie, niech jest jak jest tylko niech ktoś zrobi coś z tą ochroną botową.
A co do zarzutu jednego z userów jakoby przez wyłączone obrazki plemiona nie zarabiały to powiem tak, a ktoś komuś każe włączać obrazki w przeglądarce na kompie??? Jak będę chciał to wyłączę (ja wiem ze hardcore;)) i mamy ta samą sytuacje zresztą dochodzą do tego takie programy (tudzież rozszerzenia przeglądarek np Adblock Plus dla Firefox'a) jak chociażby Ad Muncher które całkowicie lub prawie całkowicie blokują reklamy i zapewne wiele osób z nich korzysta.
 

DeletedUser

Guest
Sam często korzystam z Opery Mini w telefonie więc nie stanowi to dla mnie zbyt wielkiej różnicy :]
Jednak mogłaby powstać wersja dostosowana pod telefony, żeby łatwiej się było posługiwać.
Głos na 'Tak'.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem pomysł jest dobry.Często używam neta w komórce i przydał by się taki dodatek.Jestem na tak.
 

DeletedUser99951

Guest
Ja na okrągło korzystam z neta w komórce. Jest teraz w heyah równa taryfa, gdzie za 100kB płacimy 2gr. Wychodzi dosyć tanio. Jeszcze jak się doda kompresję opery, przegląd klasyczny i włączenie obrazków, to za 2gr mamy jakieś 20 odsłon. Jedyne problemy: brak grafik powoduje utrudnienia w logowaniu, obrazki światów:) trzeba na chybił trafił. A drugi problem to ochrona botowa. Opera nie potrafi sobie poradzić z kliknięciem w przerwane kółko:) to nie żart! Wg. Mnie, to wystarczyłoby przerobić troszeczkę wyżej wymienione sprawy na kompatybilne z operą mini i by było:). popieram THCsuchar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Fakt faktem, Opera sądzi sobie z przerwanym kółeczkiem tylko wtedy, gdy jest ono idealnie na środku. Recepta - klikać do skutku lub unikać Ś21, bo to tylko tam botówka działa "jak należy".

Jednak powtórzę za drubens'em - Plemiona są pisane przez IG na środowisko PC i system Windows. NIGDY nie zostanie uruchomiona ŻADNA oficjalna wersja WAP, gdyż wymagałoby to zupełnej przebudowy systemu obsługi oraz interfejsu graficznego. Po prostu się nie da, bo na tym Niemcy nie zarobią.
 

DeletedUser100756

Guest
Ja również korzystam z OperyMini ale czasami jest wiele problemów. Np. "Ochrona Botowa" nieraz trzeba 10 razy klikać w to kółko a i tak nie zawsze się uda. Na forum też bywają problemy i do tego czasami klika się coś innego a otwiera się co innego.
Poza tym strona główna to porażka... Za dużo grafiki nawalone.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Recepta - wyłączyć obrazki. Trąbi się o tym już od początku strony, więc po co nabijasz posty tam, gdzie można poczytać?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Jeszcze raz powtórzę - choćby tu było i ze 1'000 głosów, i tak IG nic takiego nie wprowadzi. Obsługa 2 interfejsów to strata dla firmy. Ponadto wymagana by była zupełna przebudowa systemów serwerowych zawierających światy (a to jest niemożliwe).
 

DeletedUser102578

Guest
osobiście nie ma telefonu ale przydałoby się takie coś
 

DeletedUser

Guest
jestem na NIE!!!!
Jeśli chcesz wprowadzić ten pomysł, znaczy to , że chcesz sprawdzać plemiona nawet i w szkole. Znaczy to, że jesteś UZALEŻNIONY OD PEMION!!!
 

DeletedUser93933

Guest
Wystarczy, żebyś w opcjach przeglądarki zaznaczył, aby nie pobierało obrazków i po zalogowaniu przełączył przegląd wioski na klasyczny z graficznego.

Jeśli obrazki nie będą Ci się wczytywać to oszczędzisz transfer, czyli mniej zapłacisz za korzystanie z internetu.

Ogólnie pomysł jest kiepski, bo jak już zaznaczyłem możesz sobie zmienić ustawienia przeglądarki.
 

DeletedUser95263

Guest
uważam, że pomysł ciekawy...
Mam zapytanie: czy "zwyczajne" granie przez koma jest możliwe, jeśli przełączysz sobie przegląd wiochy z graficznego na opisowy?
Wydaje mi się, że wtedy jest zmniejszona ilość danych do przesyłania...
 

DeletedUser115829

Guest
Pomysł wydaje się fajny, aczkolwiek ja nie używam internetu w komórce, więc dla mnie tak wiele to by nie dało, ale innym...:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry