plemiona mobile

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser44280
  • Data rozpoczęcia

podoba Ci sie to??

  • TAK!!

    Głosy: 155 62,5%
  • NIE!!

    Głosy: 41 16,5%
  • Nie wiem, nie mam zdania, nie korzystam z netu w tel.

    Głosy: 52 21,0%

  • W sumie głosujących
    248
Status
Zamknięty.

DeletedUser80884

Guest
+++

jestem na TAK!
Bardzo dobry pomysł!
Mozna by zawsze być na bieżąco, nie włanczając nawet komputera. Przydałby by mi się kiedy brat siedzi mi na kompie;)
 

DeletedUser84408

Guest
Pomysł zły.Na komorke jest każda strona.Drogo by sie płaciło
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, tylko raczej PlemionaMobile musiałyby mieć oddzielny server.
 

DeletedUser29822

Guest
bradzo dobry pomysł. nawet uczeń w skzole na przerwie lub na lekcji:D mógłby chociaż co zrobić( zapobiec przejęciu wioski lub ją rozbudować) tak za nim wejde na konto no kasa sie kończy.
 

DeletedUser14772

Guest
przecież w przeglądarce w telefonie możesz ustawić nie pobieraj obrazków i masz problem z głowy (przynajmniej ja tak mam)
 

DeletedUser84633

Guest
wybieram opcje 3 nie korzystam z telefonu żeby neta mieć
ps:mam laptopa ;p
 

DeletedUser

Guest
Zły pomysł. Nie każdy korzysta z neta w telefonie. Plemiona nie powinny być przez telefon.
 

DeletedUser

Guest
Jak ktoś wcześniej powiedział... Od czego jest opera? Po za tym, chyba obecnie nikt już nie ma telefonu-kloca który nie posiada wbudowanej przeglądarki internetowej :p
 

DeletedUser71411

Guest
Bardzo dobry pomysł. Ale jest jeden minus, który uniemożliwia wprowadzenie tegoż udogodnienia.
Jeżeli uprościlibyśmy widok, wówczas zniknęłyby również reklamy. Bez reklam serwis nie zarabia. Bez pieniędzy nie ma gry.

Dla wielkiej grupy osób pomysł może wydawać się zbyteczny. Może się wydawać, że prze komórkę nie korzysta się z plemion. Nie ma nic bardziej mylnego. Można wykupić pakiet, wcale nie taki drogi. GPRS i przeglądarka, to wystarczy. Sam korzystam, również znam wiele osób, które posługują się telefonem, żeby grać w plemiona.

Pomysł nieosiągalny, ale bardzo przydatny.
 

DeletedUser91144

Guest
Bardzo dobry pomysł. Ale jest jeden minus, który uniemożliwia wprowadzenie tegoż udogodnienia.
Jeżeli uprościlibyśmy widok, wówczas zniknęłyby również reklamy. Bez reklam serwis nie zarabia. Bez pieniędzy nie ma gry.

Dla wielkiej grupy osób pomysł może wydawać się zbyteczny. Może się wydawać, że prze komórkę nie korzysta się z plemion. Nie ma nic bardziej mylnego. Można wykupić pakiet, wcale nie taki drogi. GPRS i przeglądarka, to wystarczy. Sam korzystam, również znam wiele osób, które posługują się telefonem, żeby grać w plemiona.

Pomysł nieosiągalny, ale bardzo przydatny.

Zgodziłam bym się.A poza tym gra straci klimat ;)
 

DeletedUser92643

Guest
Super pomysł.Nie trzeba by robić zastępstw.Mi bardzo się podoba.:eek::eek:
 

DeletedUser93181

Guest
Nie rozumiem o co ludzie macie problem? Za drogie?:confused: To nie korzystajcie. Ktos wam kaze? Nie bo nie?:confused: A olej w glowie jest? Gra przegladarkowa?:confused: A w komorce to niby co jest? Ogladarka? Swoja droga nie wszyscy maja telefony nowej klasy ktore maja po 100MB pamieci. Jestem jak najbardziej ZA wersja komorkowa (WAP). Ludzie ktorym sie to nie podoba nie musza z tego kozystac. Czasem ludzie nie maja mozliwosci siedziec po 15h na plemionach na kompie, a taka wersja mogla by wyrownac szanse.
 

DeletedUser93445

Guest
Ja myślę, że to dobry pomysł. Często loguję się przez Operę Mini, ale niestety czasem włącza mi się ochrona botowa i nie mogę kliknąć na przerwane kółko :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry