Dadatkowa opcja Raportów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10544
  • Data rozpoczęcia

Zakładka ATAKI to

  • dobry pomysł

    Głosy: 169 61,0%
  • zły pomysł

    Głosy: 62 22,4%
  • obojętne mi to

    Głosy: 46 16,6%

  • W sumie głosujących
    277
Status
Zamknięty.

DeletedUser10544

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

każdy by wiedział ile wojska ma ktoś. a potem mozna odejść z plemienia i go przejąć.

dziwne stwierdzenie z dwóch powodów
1.jeśli ktoś odchodzi z mojego plemienia i na dodatek zaczyna ataki na swoich
byłych kolegów kończy...na nowym koncie jego wiochy są przejmowane
w sposób priorytetowy
2.jeśli komuś się zdaje że po przez raporty pozna liczbę wojsk to jest w
wielkim błędzie,nie wiem jak u innych ale u mnie liczba ta zmienia się
przy każdej akcji zarówno off jak i def,nie wspomne o nowych wojskach
w przejmowanych wiochach
 

DeletedUser18412

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Wg mnie to jest trochę dziwny pomysł.. Jest mi to obojętne.. Lecz czasem moje ataki poprostu... się gubią :D No i wstyd, żeby to ktoś zobaczył :D
 

DeletedUser25206

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Popieram - wybieram TAK. Zalety:
- sojusznicy z plemienia mogą zorganizować szybką pomoc
- nie trzeba kopiować i wklejać raportów, gdyż pozostali członkowie plemienia mogą je zobaczyć
- widać, kto jest aktywny, kto ma problemy, kto jest dobrym graczem

Przydałoby się też wyświetlać linki do ostatnich raportów przy przeglądzie danej wioski. :)
 

DeletedUser22414

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Niezły pomysł, ale...
[MARQUEE]WYCOFUJĘ SIĘ OD GŁOSU[/MARQUEE]
No dobra. Jest mi to obojętne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16572

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

WebCM, po co odkopałeś prawie trzymiesięczny temat? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

A mozecie mi odpowiedziec na pytanko...

To po co w ogole byc na kompie, na plemionach ;) ???

Jasne ze taki stan rzeczy pomaga ale wtedy w ogole nie trzeba byc na kompie nawet ze 3 miechy ;)!
Bo po co skoro plemie widzi ataki na moje wioski to doskonale mnie obroni ;)!
A w wiekszosci wypadkow wlasnie na tym ta gra polega zeby byc na kompie ;)!
W niektorych przypadkach nawet 24h/na dobe ;)!

Pozdro pomysl fajny ale dla mnie w pelni do odrzucenia ;)!

PS
Nie znam travian

PS2
A od tego zeby sie naprawde zzyc z plemieniem jest forum plemienne i pogawedki nawet o byle bzdurach, glupotach, atakach no i wreszcie pomocy ;)!A nie to ze wszyscy wszystko widza ;)!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22105

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Fajne, ale jak by były tam wszystkie ataki, to by troche muliło server.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

A mozecie mi odpowiedziec na pytanko...

To po co w ogole byc na kompie, na plemionach ;) ???

Jasne ze taki stan rzeczy pomaga ale wtedy w ogole nie trzeba byc na kompie nawet ze 3 miechy ;)!
(...)
po 14 dniach bez wchodzenia na dany świat wioski zostają opuszczone:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Co do tematu podoba mi się :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Wiedzialem ze ktos tak napisze ;)!

Nie z kontem premium :p!Nie musialbym sie juz o nic martwic przez 3 miesiace :D!

Moze przesadzilem z tymi 3 miechami [choc w przyblizeniu moglo by i tak tez byc ;)!]
Ale wystarczy tydzien nie byc, bo plemie sie i tak o mnie zatroszczy ;)!
 

DeletedUser6936

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

No takiego to by prędzej wywaliło niż się zatroszczyło :D

Jak na noc puszczam na farmienie 50-60 ataków to rano znaleźć jakiś raport w takiej stercie to by była przeprawa przez mękę.
Już bardziej by mi się podobało publiczne zbiorowisko raportów, do którego każdy wrzuca raport jeśli chce. Ale na dobrą sprawę jest od tego forum...

No i nie chciałbym żeby ktoś oglądał moje ataki - i przede mną zarezerwował zeskanowaną wioskę przeze mnie.

W jaki sposób ułatwiło by to wysyłanie defa czy akcje atakujące? Jak sa akcje planowane to na jedną minutę i na defa jest wtedy za późno a atak po prostu trzeba odpowiednio wysłać, raporty to tylko wynik wysyłania ataków.

W travianie to jest bardziej życiowe bo nie ma opuszczonych wiosek i farmienie nie daje tyle przychodów co tutaj więc nie jest takie częste. Wręcz przeciwnie - farmienie na mnie daje tylko minusy. I tylko po to tam gram :D

Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

tak to dobry pomysł można sprawdzic czy wszyscy pomagają np. w wojnie
 

DeletedUser21063

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Pomysł dobry,bo jak by nas nie było na kompie,to wtedy plemie może zareagować,a gdy byśmy się dowiedzieli,jak byśmy wrócili mogło by być zapóźno.
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Pomysł trochę niedopracowany! Jakby to miało wyglądać? Napisz nam coś więcej o swoim pomyśle.
 

DeletedUser22490

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Mogło by być ale tylko wtedy jeśli mieli by dostęp do tego tylko admini (lub jak by było specjalne prawo do tego)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

pomysł?-ciekawy i interesujący
jego "graficzna oprawa"?-standardowa
wcielenie w życie?-możliwe ale jak dla mnie nierealne

zalety?(może i ktoś powie, że spam ale podsumuje)
1.szybsza pomoc
2.usunie darmozjadów i kretów z plemienia
3.w przypadku prowadzenia wojny na ogolnym forum plemion ten kto klepie rw ma uławioną robote

a teraz wady:p
1.w przypadku plemienia +100 graczy masa niepotrzebnego spamu co by spowodowalo[gdyby taka opcja była], że ludzie by to wyłaczali a co leniwsi przestali by w rw zaglądać[chyba, że po akcji]. Sytuacja podobna w młodym plemieniu gdy wszyscy farmią
2.jeżeli kret by otrzymywał takie rw to krzyzyk na droge dla tego plemienia:D
 

DeletedUser25352

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

to dobry pomysł ponieważ będzie się dobrze poinformowanym o tym co się dzieje i będzie można łatwiej kierować plemieniem.
 

DeletedUser

Guest
Ten kto nie poprze tego pomysłu jest głupi ;]

Myśle, że pomysł Roba jest świetny, choć trochę nawiązuje do konkurencyjnen gry jakim jest Travian. Rob wiem, że grałeś w travke, więc chyba z tąd jest pomysł bo tego w plemionach nie ma. Życzę powodzenia, choć jak wcześniej powiedziałem: " Gdy jakaś propozycja wejdzie w grę, to wtedy polacy zdążą z budowanie stadionów itp na Euro 2012 " ;]

P.S : Trochę stary ten temat ;F
 

DeletedUser10848

Guest
Pomysł choć ciekawy, to jednak jestem zdecydowanie przeciw...
Plemiona i tak nie są zbyt trudną grą, a to zmierza do dalszego jej ułatwiania..

1. Mówicie że kogoś nie ma 10h i dzięki tej opcji plemię może zorganizować pomoc? to jest tylko gra i nie siedzi się na niej 24h/24, i cała sztuka to tak obstawić swoje wioski, żeby w razie ataku podczas naszej nieobecności one ciągle stały, i bylibyśmy zdolni je uratować po powrocie...

2. Widzisz czy ktoś umie grać w plemiona, czy jest aktywny itp? to również niszczy jeden z głównych elementów tej gry... organizując plemię powinieneś znać swoich ludzi, zobaczyć czy mają dobrą taktykę itp, jeżeli ktoś nie potrafi ocenić czy twoi gracze są aktywni, to już jego problem jako radnego plemienia..


Lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie jakiejś prostej funkcji w raportach "eksport raportu do plemienia", i tam gdzieś pośród zakładek, tak jak pomysłodawca pisał, byłoby coś w stylu "raporty" <- ale umieszczane dobrowolnie, kazdorazowo przez gracza..
 
Status
Zamknięty.
Do góry