Dyskusja o sytuacji na świecie 197

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
daj papier xDDDD to ze nie mam jakis ss to nie znaczy ze tego nie robisz. chcesz wrzucac jakies gowno na jednych a sam to robisz i to jest dla mnie niezrozumiale a i uspokoj sie bo rozmawiam z toba grzecznie
 
Wynik reakcji
2.110
@YAMVOR NA BOMBIE @Yamvoroslaw11
Panowie jaka opinia na temat wczorajszej akcji na YH?

Co sądzicie o tym, że siadła tam wczoraj psycha?

Opinia na temat tego, że ich sojusznik gracz Top1 dzieciake ma 59k pokonanych czyli wsparcia nie dostają i sa mięsem armatnim?

KND odmówiło deffa tyle ile chcieli dla BS mówiąc że się klinuje a nie deffuje, to normalne?
 
Wynik reakcji
2.110
Każdy ma swoją cenę, ciekawe za ile UwU odsprzeda nam kogoś. Nwm może obok giełdy premium zrobić rynek transferowy zawodników i wtedy kupujesz sobie takiego jace i macie szczuropsa plemiennego
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
jakby skleil takie plemie wszystkich tych ktorzy nie chca z Tb grac xD ale jednak rynek to rynek. Mysle ze warto wrzucic na wszystkie swiaty jakas ankiete zwiazana z tym xDD
 
Wynik reakcji
2.110
jakby skleil takie plemie wszystkich tych ktorzy nie chca z Tb grac xD ale jednak rynek to rynek. Mysle ze warto wrzucic na wszystkie swiaty jakas ankiete zwiazana z tym xDD
To brzmi jak plan, skupujesz swoich wrogów i muszą pod tobą grać.

Dupal ma wprawę z robieniem ankiet na FO każdego świata więc mam nadzieję, że nie przejdzie obok tego obojętnie. Może i my kogoś sprzedamy, żeby miejsce zrobić
 
Wynik reakcji
55
Ten rynek graczy nie działa już od św 195 ?
 

Załączniki

  • 1000013140.jpg
    1000013140.jpg
    92,5 KB · Wyświetlenia: 97
  • 1000013139.jpg
    1000013139.jpg
    144,8 KB · Wyświetlenia: 96
Ostatnia edycja:

Lord Doodle

Chłop
Wynik reakcji
36
Czy ludzie sprzedają już nagie zdjęcia za PP? czy narazie tylko kupuje się ich godność?
Btw Ile dostanę za zmianę plemienia? Mam trochę DEFFa, podrzucie oferty na DM <cisza>
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.646
Jak już dzisiaj wszyscy trzeźwi to tak gwoli ścisłości, chyba każdy wie że Pluto odsprzedaje ppki, Tommy wziął od niego ppki i przytrollował któregoś głąba z tych rebusów, myślał że te reubsy tego baita łykną a póki co to łyknął to Chempion i to po same bile xD

Ale no spoko, możemy tego skrina uznawać za test na iq, ten kto to łyknie to nadaje się do wyjebania tak szczerze xD
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Jak już dzisiaj wszyscy trzeźwi to tak gwoli ścisłości, chyba każdy wie że Pluto odsprzedaje ppki, Tommy wziął od niego ppki i przytrollował któregoś głąba z tych rebusów, myślał że te reubsy tego baita łykną a póki co to łyknął to Chempion i to po same bile xD

Ale no spoko, możemy tego skrina uznawać za test na iq, ten kto to łyknie to nadaje się do wyjebania tak szczerze xD

China ten ss to to tylko jedna z wielu sytuacji..

Tak samo jak vxynio-tłumaczysz ze był baita :)

To że odsprzedaje to china nie tłumaczenie tłumaczenie:(

Skoro macie tyle baitu więc może nim ogólnie Jesteście??


+te składanie propozycji na ,,Kosy,, przez Twoich graczy!!!
 
Do góry