Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Sboolasty x RAY

Pikinier
Wynik reakcji
32
Gratuluję, cisza po n miesiącach nie zdołała podbić plemienia z krańca które jest 10 mniejsze i musi ich rekrutować xD

Zresztą nic dziwnego jak oni nawet 1 wojny nie wygrali walką na tym św xD
Sam widziałeś jacy są przepotężni kiedy Cie przejmowali, nie było wyjscia musieliśmy ich błagać o przejscia do nas.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Ale ty wiesz że ze spłatą kredytu pisałem o sobie? Że mam 1300 raty i nie wiem jak to może być dla kogoś dużo, a że jesteś tępak, i nie umiesz czytać to nie moja wina xD
W dodatku sabacik wrzucił co pisałeś na plemionach a nie na forum.
Isarisu jak zwykle rozczytał farmazona od pierwszego dnia, przecież od razu ci pisałeś że masz sukces dzięki starym.
I nie ma w tym nic złego, po prostu skończ udawać kogoś kim nie jesteś xD
Nie śmiałeś się z jakiegoś gościa na forum świata 194, gdzie Cię później black snow ładnie wyjaśnił.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Nie śmiałeś się z jakiegoś gościa na forum świata 194, gdzie Cię później black snow ładnie wyjaśnił.
Daj cytat, bo jedyne co się śmiałem, to z afrykańskiego dzbana, że może dla niego 1300 to dużo. Ale gadka cały czas była o moim kredycie, a jako że pisałeś sam o samochodzie i mieszkaniu, to dobrze wiesz, że 80k łącznej kwoty to jest nic.
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Ale co to ma w ogóle do rzeczy? xD
Porek jak zwykle próbował pluć na wojsen i nie wyszło. Za miesiąc, max dwa się zawinie i zniknie z FOntu :)
No że wojsen, trzyma dłużej się za faje z ciszą niż janki z funami.

Ja nie próbuje pluć, tylko pluje na was od momentu kosy w nas na innym świecie i spierdalaj bo jeszcze nie dawno się pucowałeś. Dzięki
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
No że wojsen, trzyma dłużej się za faje z ciszą niż janki z funami.

Ja nie próbuje pluć, tylko pluje na was od momentu kosy w nas na innym świecie i spierdalaj bo jeszcze nie dawno się pucowałeś. Dzięki
Pucowałem? Jaja se z ciebie co najwyżej robiłem xD
Przecież nikt nie myśli że ten twór z kupy co zrobiłeś ma na tym świecie jakiekolwiek szanse xD
 
Do góry