Dzień Dobry Misiaki

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.883
sobieski to do tej pory wbija tylko jak trzeba czasem rozpiske wyslac
Chociaz wysylke sle, bo tu to wlasciciel od 4 mscy nic nie wyslal :p
Chyba tego klauna trzeba wziac na coopa, moze chociaz wysylka go nie przerosnie i bedzie tu mniej czasu spedzal.
W koncu kibicowal witaczom, zobaczymy jego spuszczanie sie nad gierka.
Odwyk od forum sie przyda
 

Deleted User - 849153659

Guest
Bo nie dalem rady wziac udzialu w ich akcji lokalnej? 10 offow mialem do dyspozycji, ktore by sie nie wyrobily bo wracaly z akcji.

Nigdy nie spuszczalem sie nad blaszkami bo dla mnie nic nie znacza, przypominam ze to Ty za mna latales jak taka mameja i mnie zglaszales za bota XDDD i co, kiedy mnie zbanujesz nieudaczniku?

Ugraj chociaz 1 swiat, to bedziemy mogli wejsc w dyskusje bo poki co to wyglada tak, ze rozmawiam ze typem ktory nie ma o niczym pojecia i w dalszym ciagu pierdoli glupoty

O biedactwo, jak trzeba coś zrobić, to offów nie ma.
A czekaj, zaraz, na 182 też miałeś ich za mało gdy paliłeś wrotki ze świata XD XD

Toten pisze, że nie podniecał się nigdy blaszkami
WIELKIE IKS DEE XD
Chłopie, w co drugim wpisie w naszej dyskusji poruszałeś temat swoich zwycięstw i blaszek.

O teraz mam ugrać świat? A przed chwilą pisałeś 'dotrwaj do etapu 2 wiosek, to pogadamy'.
Już podniosłeś stawkę?
To może dobij chociaż do 80IQ i wtedy pogadamy.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.883
O biedactwo, jak trzeba coś zrobić, to offów nie ma.
A czekaj, zaraz, na 182 też miałeś ich za mało gdy paliłeś wrotki ze świata XD XD

Toten pisze, że nie podniecał się nigdy blaszkami
WIELKIE IKS DEE XD
Chłopie, w co drugim wpisie w naszej dyskusji poruszałeś temat swoich zwycięstw i blaszek.

O teraz mam ugrać świat? A przed chwilą pisałeś 'dotrwaj do etapu 2 wiosek, to pogadamy'.
Już podniosłeś stawkę?
To może dobij chociaż do 80IQ i wtedy pogadamy.
No nie ma, bo na akcji 800+k ra nabilem i sie wiekszosc rozkurwilo, bo wchodzily glownie jako pierwsze.
Widzisz jak pojmujesz mechanike gry?
Kto nabije wieksze ra, typ ktory wbija jako 1, czy ten ktory wbija po nim i po kilku offach?

Na 182 byla juz przerobka 90% wsi deff, bo sytuacja tego wymagala zjebie xD

Specjalnie, zeby Ci znowu wrzod na dupie wyjebal. - tak, wlasnie dlatego poruszalem temat blach.

Wiedzialem, ze za wysoko Ci poprzeczke podnioslem i sie zjebales ze stolka xDD
 

Deleted User - 849153659

Guest
No nie ma, bo na akcji 800+k ra nabilem i sie wiekszosc rozkurwilo, bo wchodzily glownie jako pierwsze.
Widzisz jak pojmujesz mechanike gry?
Kto nabije wieksze ra, typ ktory wbija jako 1, czy ten ktory wbija po nim i po kilku offach?

Na 182 byla juz przerobka 90% wsi deff, bo sytuacja tego wymagala zjebie xD

Specjalnie, zeby Ci znowu wrzod na dupie wyjebal. - tak, wlasnie dlatego poruszalem temat blach.

Wiedzialem, ze za wysoko Ci poprzeczke podnioslem i sie zjebales ze stolka xDD

Ty mnie tu nie ucz mechaniki gry, bo Twoja mechanika wygląda tak:
- Gdy trzeba mieć wywalone jaja, bo świat wygrany, Kanar melduje się a potem xx światów o tym opowiada.
- Gdy trzeba walczyć, Kanarowi związują ręce i nie ma czasu.

--

Nie tłumacz mi czy przerabiałeś wsie, czy nie.
Napisałem prawdę?
Oczywiście
Zwiałeś z płaczem, że nie masz czym nawet atakować iks de XD
Miło, że sam się też przyznajesz, że jako deffówka jedynie możesz robić. To taki Twój poziom.

--

O specjalnie poruszyłeś temat?
A gdy się ze mną na ten temat sprzeczałeś na 182 i 184, to też było specjalnie?
Czy jednak wszędzie pętaku latasz i opowiadasz o blaszkach widmo?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.883
Ty mnie tu nie ucz mechaniki gry, bo Twoja mechanika wygląda tak:
- Gdy trzeba mieć wywalone jaja, bo świat wygrany, Kanar melduje się a potem xx światów o tym opowiada.
- Gdy trzeba walczyć, Kanarowi związują ręce i nie ma czasu.

--

Nie tłumacz mi czy przerabiałeś wsie, czy nie.
Napisałem prawdę?
Oczywiście
Zwiałeś z płaczem, że nie masz czym nawet atakować iks de XD
Miło, że sam się też przyznajesz, że jako deffówka jedynie możesz robić. To taki Twój poziom.

--

O specjalnie poruszyłeś temat?
A gdy się ze mną na ten temat sprzeczałeś na 182 i 184, to też było specjalnie?
Czy jednak wszędzie pętaku latasz i opowiadasz o blaszkach widmo?
Alez walka na tym 186, ze bellum 1 dnia traci 400 wsi XDD
Kiedys tez sie ugrywalo ciezkie swiaty, wtedy jak wujaszek kanar walczyl to Ty nawet nie wiedziales, ze istnieje taka jednostka jak szlachcic, ktora moze podbic 2ga wies hehe.
Chlopie przestan sie odklejac, bo Cie ta fikcyjna zona z tej obory wypierdoli i taki bedzie final tego.

Z jakim placzem? Wyjebke totalna mam na ten 182 swiat, przegrac przeciwko takiej przewadze to zaden wstyd
Skad Ty to wziales, ze zwialem bo nie mam czym atakowac? XD zawsze moglem deffem atakowac jak Ty haha.

Przeciez sie smialem i celowo Cie prowokowalem, bo wiedzialem ze Cie dupsko boli.
Jak widac do teraz piecze i bedzie pieklo az do konca.

Wlasnie o to chodzi w tym wszystkim, zeby taki nieudacznik jak Ty mial wieczny bol dupy, maja slyszec trzask pekajacego dupska kazdego dnia o swicie.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Alez walka na tym 186, ze bellum 1 dnia traci 400 wsi XDD
Kiedys tez sie ugrywalo ciezkie swiaty, wtedy jak wujaszek kanar walczyl to Ty nawet nie wiedziales, ze istnieje taka jednostka jak szlachcic, ktora moze podbic 2ga wies hehe.
Chlopie przestan sie odklejac, bo Cie ta fikcyjna zona z tej obory wypierdoli i taki bedzie final tego.

Z jakim placzem? Wyjebke totalna mam na ten 182 swiat, przegrac przeciwko takiej przewadze to zaden wstyd
Skad Ty to wziales, ze zwialem bo nie mam czym atakowac? XD zawsze moglem deffem atakowac jak Ty haha.

Przeciez sie smialem i celowo Cie prowokowalem, bo wiedzialem ze Cie dupsko boli.
Jak widac do teraz piecze i bedzie pieklo az do konca.

Wlasnie o to chodzi w tym wszystkim, zeby taki nieudacznik jak Ty mial wieczny bol dupy, maja slyszec trzask pekajacego dupska kazdego dnia o swicie.

Tak, walka. Skoro współplemieńcy zauważają, że walisz w bambuko i grasz jak warzywo, to jakaś walka musi się toczyć.

--

Dobra, ale już nie przynudzaj o tej swojej boskości, bo ja ją widziałem. Zwiałeś z 182 i wbiłeś na 184 XD

--

Tak miałeś wywalone na 182 świat, że przez 100 stron forum skomlałeś jak to super sobie radziłeś i w ogóle byś sam wygrał świat, ale przy przewadze 30:70 już się nie dało XD
Te skomlenie w ramach wyluzowania miało miejsce?
Dupsko Cię piekło, gdy się okazało, że tym razem Twoje umiejętności zostaną zweryfikowane. I wiałeś jak szczur.

--

Celowo prowokował XD
Łącznie z 200 stron forum zapluł tłumaczeniem mi czego to nie ugrał, a to jednak była prowokacja XD

Skoro prowokacja i pisałeś to celowo, to już możemy się zgodzić, że jesteś parówą plemion i nie ogarniasz o co tu biega?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.883
Tak, walka. Skoro współplemieńcy zauważają, że walisz w bambuko i grasz jak warzywo, to jakaś walka musi się toczyć.

--

Dobra, ale już nie przynudzaj o tej swojej boskości, bo ja ją widziałem. Zwiałeś z 182 i wbiłeś na 184 XD

--

Tak miałeś wywalone na 182 świat, że przez 100 stron forum skomlałeś jak to super sobie radziłeś i w ogóle byś sam wygrał świat, ale przy przewadze 30:70 już się nie dało XD
Te skomlenie w ramach wyluzowania miało miejsce?
Dupsko Cię piekło, gdy się okazało, że tym razem Twoje umiejętności zostaną zweryfikowane. I wiałeś jak szczur.

--

Celowo prowokował XD
Łącznie z 200 stron forum zapluł tłumaczeniem mi czego to nie ugrał, a to jednak była prowokacja XD

Skoro prowokacja i pisałeś to celowo, to już możemy się zgodzić, że jesteś parówą plemion i nie ogarniasz o co tu biega?
Bo fejek nie puscilem na ich lokalke upsss

Na 184 gralem w tym samym czasie co na 182 jak cos, wiec sie wyrownalo.
Szkoda, ze z Twoim bolem tylka nigdy sie nie wyrowna.

Ty nawet skomlenia nie odrozniasz, jakbym mial sie przejmowac gra tak jak Ty sie przejmujesz chwila bez tego forum, to bym wyladowal zapewne tam skad uciekles.
Trzeba miec jakis dystans chlopcze, to tylko gra, zluzuj rajty w koncu.
Daloby sie ugrac, ale nie przy tych ustawieniach swiata i nie przy tej sytuacji na swiecie.
P! Juz wczesniej ugrywalo takie swiaty, wtedy nawet nie wiedziales o ich istnieniu.

No celowo, zebys dalej boldupil i robil z siebie klauna na forum i dostarczal mi rozrywki.
Wiekszosc postow nalezy brac z przymruzeniem oka, Ty jestes tak uposledzony ze musisz lykac kazdy post na powaznie i na kazdego odpisywac, bo niestety to forum jest nieodlacznym elementem Twojego zycia.
Bez tego zginiesz, to tak jakby mieli odlaczyc Ci tlen.
Sam sobie odlaczyles, jak spierdoliles z forum przez swoje wydurnianie sie.
I co ile to trwalo? A no niezbyt dlugo.

A teraz skoncz juz ta pajacerke bo nie chce mi sie dyskutowac o tym samym, szkoda mi czasu na Ciebie.
Kiedys byles bardziej zabawny, na chwile obecna mnie zanudzasz :p
 

Deleted User - 849153659

Guest
Bo fejek nie puscilem na ich lokalke upsss

Na 184 gralem w tym samym czasie co na 182 jak cos, wiec sie wyrownalo.
Szkoda, ze z Twoim bolem tylka nigdy sie nie wyrowna.

Ty nawet skomlenia nie odrozniasz, jakbym mial sie przejmowac gra tak jak Ty sie przejmujesz chwila bez tego forum, to bym wyladowal zapewne tam skad uciekles.
Trzeba miec jakis dystans chlopcze, to tylko gra, zluzuj rajty w koncu.
Daloby sie ugrac, ale nie przy tych ustawieniach swiata i nie przy tej sytuacji na swiecie.
P! Juz wczesniej ugrywalo takie swiaty, wtedy nawet nie wiedziales o ich istnieniu.

No celowo, zebys dalej boldupil i robil z siebie klauna na forum i dostarczal mi rozrywki.
Wiekszosc postow nalezy brac z przymruzeniem oka, Ty jestes tak uposledzony ze musisz lykac kazdy post na powaznie i na kazdego odpisywac, bo niestety to forum jest nieodlacznym elementem Twojego zycia.
Bez tego zginiesz, to tak jakby mieli odlaczyc Ci tlen.
Sam sobie odlaczyles, jak spierdoliles z forum przez swoje wydurnianie sie.
I co ile to trwalo? A no niezbyt dlugo.

A teraz skoncz juz ta pajacerke bo nie chce mi sie dyskutowac o tym samym, szkoda mi czasu na Ciebie.
Kiedys byles bardziej zabawny, na chwile obecna mnie zanudzasz :p

Rano odpowiem
Dziś jestem zmęczony Twoim biadoleniem
 
Do góry