Dyskusja świata 188

Qegarg

Pikinier
Wynik reakcji
84
35 od wichury, 90 od disco i już się robi ładny przyrost wiosek jak na to że offy w momencie bana jeszcze wracały 1-2 dni zanim dało się wysłać :) raczej spodziewać się moglibyśmy, że będzie więcej bunkrów biorąc pod uwagę, że nie byliście atakowani przed dłuższy czas i wszędzie powinny być full zagrody deffa
 

NoMoreBots

Miecznik
Wynik reakcji
111
Jak dla mnie to ty pierdolisz teraz jak potłuczony , wybaczam brak ogrania.

+ ile tam jest 40? 45?

3 glowne konta frontowe razem z 3 mln pkt przez 5 dni nikt ich nie bronił.

Stosunek ra do ro 1:2.
CO ty Pierdolisz Przejolem chyba z 2 wioski na 3 grubasy Kubusia Puchatka
A Tam do Każdej wioski po 200 Komend wsparcia rozmawiałem z Graczami z Szale i Pisali ze oni mieli po 500 komend więc nie pierdol mi tu głupot może Mało ogrania Mam To Fakt Ale i tak Kurwa potrafię wbić Klina Takiemu Frontowcowi Jak Vidmoo

JEBIECIE mobil do.wiosek Na Ślepo JAK DZIECI WE mgle a jak WAM GRUBE klinują gdy odbijacie to zaraz z Bota jedzie 300 Krzyży

Więc nie Pierdol Że nie obstawiacie wiosek NAPISZ że NIE MACJE Mobila Bo Chłopaki z Szale wam go wytlukli To już na gwałt przejmujecie swoich żeby się nie pokapowali które wioski Kogo wszystko w Aktach jest zapisane XD
 
Wynik reakcji
6
CO ty Pierdolisz Przejolem chyba z 2 wioski na 3 grubasy Kubusia Puchatka
A Tam do Każdej wioski po 200 Komend wsparcia rozmawiałem z Graczami z Szale i Pisali ze oni mieli po 500 komend więc nie pierdol mi tu głupot może Mało ogrania Mam To Fakt Ale i tak Kurwa potrafię wbić Klina Takiemu Frontowcowi Jak Vidmoo

JEBIECIE mobil do.wiosek Na Ślepo JAK DZIECI WE mgle a jak WAM GRUBE klinują gdy odbijacie to zaraz z Bota jedzie 300 Krzyży

Więc nie Pierdol Że nie obstawiacie wiosek NAPISZ że NIE MACJE Mobila Bo Chłopaki z Szale wam go wytlukli To już na gwałt przejmujecie swoich żeby się nie pokapowali które wioski Kogo wszystko w Aktach jest zapisane XD
Kolakowiak znowu odleciał XD
 

NoMoreBots

Miecznik
Wynik reakcji
111
"Nie bronione" -> nikt nie siedzi na tych kontach i nie broni aktywnie. To że plemię zadeffowało wioski to chyba normalne?
A czyli Deffowanie Wiosek przez innych graczy To nie jest Obrona waszych KONT??

Nie czepiam się o to że To robiliście bo to normalne. Ale po co pisać że nawet ich nie broniliscie skoro deffowanie to Też obrona
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.515
Kolakowiak że Ciebie tutaj ktos jeszcze bierze na poważnie po tym jak x stron temu napisales że trzeba bylo mnie wyskrobać i zabić to ja nie mam pytań.

Po 1. Nigdzie nie napisalem ze nie deffujemy tych kont wiec nie wiem co piszesz wgl na ten temat.

Po 2. Konto martwe = nie wiesz co leci, gdzie leci, nie moze klinowac , odbijać itd.

Także zluzuj gumę byczku i wiele nauki przed Tobą :)


A co do BOTÓW tak jak napisal Trancever, dopiero zobaczysz jak beda śmigać skonfigurowane ;pp
 

NoMoreBots

Miecznik
Wynik reakcji
111
Kolakowiak że Ciebie tutaj ktos jeszcze bierze na poważnie po tym jak x stron temu napisales że trzeba bylo mnie wyskrobać i zabić to ja nie mam pytań.

Po 1. Nigdzie nie napisalem ze nie deffujemy tych kont wiec nie wiem co piszesz wgl na ten temat.

Po 2. Konto martwe = nie wiesz co leci, gdzie leci, nie moze klinowac , odbijać itd.

Także zluzuj gumę byczku i wiele nauki przed Tobą :)


A co do BOTÓW tak jak napisal Trancever, dopiero zobaczysz jak beda śmigać skonfigurowane ;pp
NIE musi mnie nikt Brać na Poważnie
Ale Ciebie jeszcze bardziej Nikt nie Bierze Jadą Po Tobie jak po szmacie A Ty jak idiota jeszcze pozwalasz Ale Ty napiszesz że To Bajt I jesteś usprawiedliwiony

WIEC ja też Napisze Że Moje Wpisy z X stron to Był bait i wszystko usprawiedliwione

Ale w Przeciwieństwie Do Ciebie Nigdy nie oszukałem żadnego człowieka w necie a zwłaszcza Tutaj jak Ty to zrobiłeś okradłeś Człowieka z konta
Ale słyszałem że Ładnie CIEBIE WYJASNILI ZE W gacie że strachu narobiłeś


I WYSTARCZY WEJŚĆ NA 194 wrzucili piękne screeny jako dowód XDDD Po których się zmyles z Tamtąd jak tchórzliwy szczur Gdzie się nie odezwiesz na FO jaki To ty jesteś świetny krok przed wszystkimi To zaraz znajdzie się 10 osób co jadą po Tobie . A ty Kulisz ogon i milkniesz zegnasz się. Lecz masz taką słaba mentalność i gdy Kilka osób sobie komentuje staty To się wpierdalasz między wódkę a zakonskę pisząc post Na miarę swojej głupoty poczym znowu kolejne 10 postów wszyscy jadą po Tobie I Tak w kółko i kółko

A skoro odpisujesz na Moje posty To jednak Musisz czytać Więc sam sobie przeczysz.

TAKZE bajo BLEJKO mieka Fajo XDDD
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
6
NIE musi mnie nikt Brać na Poważnie
Ale Ciebie jeszcze bardziej Nikt nie Bierze Jadą Po Tobie jak po szmacie A Ty jak idiota jeszcze pozwalasz Ale Ty napiszesz że To Bajt I jesteś usprawiedliwiony

WIEC ja też Napisze Że Moje Wpisy z X stron to Był bait i wszystko usprawiedliwione

Ale w Przeciwieństwie Do Ciebie Nigdy nie oszukałem żadnego człowieka w necie a zwłaszcza Tutaj jak Ty to zrobiłeś okradłeś Człowieka z konta
Ale słyszałem że Ładnie CIEBIE WYJASNILI ZE W gacie że strachu narobiłeś


I WYSTARCZY WEJŚĆ NA 194 wrzucili piękne screeny jako dowód XDDD Po których się zmyles z Tamtąd jak tchórzliwy szczur Gdzie się nie odezwiesz na FO jaki To ty jesteś świetny krok przed wszystkimi To zaraz znajdzie się 10 osób co jadą po Tobie . A ty Kulisz ogon i milkniesz zegnasz się. Lecz masz taką słaba mentalność i gdy Kilka osób sobie komentuje staty To się wpierdalasz między wódkę a zakonskę pisząc post Na miarę swojej głupoty poczym znowu kolejne 10 postów wszyscy jadą po Tobie I Tak w kółko i kółko

A skoro odpisujesz na Moje posty To jednak Musisz czytać Więc sam sobie przeczysz.

TAKZE bajo BLEJKO mieka Fajo XDDD
twoja psycha widać solidna, nic jej nie złamie :) o co chodzi z tym caps-lockiem? Zepsuł ci się?
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.515
NIE musi mnie nikt Brać na Poważnie
Ale Ciebie jeszcze bardziej Nikt nie Bierze Jadą Po Tobie jak po szmacie A Ty jak idiota jeszcze pozwalasz Ale Ty napiszesz że To Bajt I jesteś usprawiedliwiony

WIEC ja też Napisze Że Moje Wpisy z X stron to Był bait i wszystko usprawiedliwione

Ale w Przeciwieństwie Do Ciebie Nigdy nie oszukałem żadnego człowieka w necie a zwłaszcza Tutaj jak Ty to zrobiłeś okradłeś Człowieka z konta
Ale słyszałem że Ładnie CIEBIE WYJASNILI ZE W gacie że strachu narobiłeś


I WYSTARCZY WEJŚĆ NA 194 wrzucili piękne screeny jako dowód XDDD Po których się zmyles z Tamtąd jak tchórzliwy szczur Gdzie się nie odezwiesz na FO jaki To ty jesteś świetny krok przed wszystkimi To zaraz znajdzie się 10 osób co jadą po Tobie . A ty Kulisz ogon i milkniesz zegnasz się. Lecz masz taką słaba mentalność i gdy Kilka osób sobie komentuje staty To się wpierdalasz między wódkę a zakonskę pisząc post Na miarę swojej głupoty poczym znowu kolejne 10 postów wszyscy jadą po Tobie I Tak w kółko i kółko

A skoro odpisujesz na Moje posty To jednak Musisz czytać Więc sam sobie przeczysz.

TAKZE bajo BLEJKO mieka Fajo XDDD

Widze ze nie ma sensu wgl czytac tego co piszesz.

Leci ignor :) Szale = wszyscy :eek:

Wbrew pozora tego swiata na ktorym nikt poważny nie gra w wielu ekipach mam mnóstwo znajomych. Ale to tylka gra wiec nawet mógłbym miec mniej niz zero.
 
Ostatnia edycja:
Do góry