Dzień Dobry Misiaki

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.411
Legenda głosi, że ktoś na tym FO dostał bana w przeciągu ostatniego roku XD Ja od sierpnia już nawet warnów nie dostaje

Edit. A nie sorry od majaView attachment 47058

Nadal trwa eksperyment supportu. Jak narazie wyciągnięto wnioski, że brak reakcji w postaci banów może doprowadzac do eskalacji konfliktu i przeniesieniu go do życia realnego.

Zobaczymy co przyniosą następne miesiące. Może w końcu jakieś FAME MMA plemiona.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Nadal trwa eksperyment supportu. Jak narazie wyciągnięto wnioski, że brak reakcji w postaci banów może doprowadzac do eskalacji konfliktu i przeniesieniu go do życia realnego.

Zobaczymy co przyniosą następne miesiące. Może w końcu jakieś FAME MMA plemiona.
PIERWSZA WALKĘ MAM Z DICKONEM I OVEREM 2VS1 RZYMSKA KLATKA. DICKON MOŻESZ ZABRAĆ JESZCZE SWOJEGO ZIOMKA Z FILMIKU CO SPARING MIELIŚCIE NA LIŚCIE W KASKACH TO BD WAS TRZECH XDD LEPSZEJ KOMEDII DAWNO NIE WIDZIAŁEM.
 
Wynik reakcji
3.001
Nie zamknę się bo żeście odjebali syf roku 2023.

Miejcie cywilna odwagę i przynajcie się.
Kurwa pajacu zrozum. Nikt ci nie uwierzy w jakis włam ok? Nawet gdyby tak było to kazdy po prostu postawiłby człon na nowo odbudował go i gra toczyłaby się dalej. Frontowcow można by było rozdzielić między inne człony żeby mógł deff do nich płynąć ale nieee. Wy zamiast tego spierdoliliscie od razu do AK zostawiając dosłownie wszystkich a tylko potem gracze na własną rękę starali się do tego AK dostać. Nie pierwszy raz to robisz a jakbyś zapomniał to przypominam 152 i jeszcze 17x któryś bo też ktoś mi wspominał że zostało odjebaned coś takiego
 

DeletedUser209423

Guest
Ale ty się dobrze czujesz? Atakuj mnie a nie mój dom zjebie

Ty bezczelny łachmyto.
Co napisałeś do Mefisto?
Znieważasz jego jak i otoczenie w którym przebywa posługując się tym sformułowaniem.
Myślisz, że Tobie wolno a inni mają Cię traktować na specjalnych warunkach?
Jesteś łachmytą, to będziesz traktowany jak łachmyta.


On do każdego tak pisze o patologi. Do mnie też tak pisal. O czymś musi to świadczyć bo pewnie największą patologię miał w domu, że go na takiego zjeba wychowali :)

Do Ciebie, to pisałem prawdę. Nie moja wina, że jesteś na tyle głupi, że nie wyciszysz mikrofonu zanim zaczynasz znieważać domowników.
Więc akurat w Twoim przypadku słowo patologia, to delikatne sformułowanie
 
Do góry