Dzień Dobry Misiaki

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Jak ja trzeźwy jestem. Nikt ze stefanów grających na tym świecie na mnie nie napisał nic tutaj bądź na priv. Chyba że radni którzy zrzucają winę rozpadu na mnie. Sami nie zrobili nic, zupełnie nic by go powstrzymać. Swoją drogą coś czuję że stefanów już nie zobaczymy.
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Kurde mam dylemat. Poważnie.
Chce mieć nowe hobby oprócz plemion i stwierdziłem że może dobre będzie wędkarstwo. Tylko nie wiem jak się za nie zabrać.
No bo w plemionach to wiem jak grać i jak wbić kosę jej nie wbijając ani jak być dobrym graczem bez żadnej skazy. Nawet wiem dzięki forum co zjeść na obiad, jak znaleźć drugą połówką i gdzie z nią pojechać na wakacje.
Ale poradnika odnośnie wędkowania nie ma.
Nie znacie tutaj kogoś kto wie wszystko o wędkowaniu?
Polecam film fanatyk, tam wszystko o wędkarstwie co musisz wiedzieć się dowiesz. O forach internetowych też trochę jest. Nawet taki blacksnow tam jest co mu piękna żona bigos gotowała.
 

kamilyes

Miecznik
Wynik reakcji
134
Jako iż mapka jutro może być już nie aktualna to przedstawiam sytuację na dzień 15.02 w ćwiartce południowo-zachodniej.

cwiartka.png
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w Widziałbyś taki scenariusz że...
Masz dziewczynę a on a ma siostrę, i Twój coopik jest chłopakiem tej siostry i musisz się wkurwiać za każdym razem gdy go widzisz, bo wiesz że coś zjebał na koncie i Ci ręce chodzą XD ?

Trzy razy czytałem i zrozumiałem tę konfiguracje.
Jakby nie patrzeć, to przyszła rodzina. A żadnych interesów z przybieraną rodziną się nie prowadzi. Konto tutaj, to również pewnego rodzaju interes.
Proponuję wywalić copa na łeb.

--

@Ar3sik - jak tam poranny rytuał spojrzenia na swoją gębę w lustrze?
Masz jeszcze odwagę? Skrzywienia nie masz, gdy patrzysz?
W ogóle jesteś w stanie się wyprostować? Bo ludzie z tak połamanym kręgosłupem moralnym mogą mieć problem.
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Jeszcze tylko do 21:00 w pracy i jutro wolne.
Jutro ide do lekarza na badanie kontrolne i boję iść. Nie że jestem mietki i strachliwy tylko boję się że jak otworzę drzwi od gabinetu to za stołem na fotelu będzie siedział sam ON
 
Do góry