Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Taki sam poziom zakłamania prezentujesz udając szeryfa texasu. A jesteś zwykłym tchórzliwym kłamcą który widząc krzyżyki włącza kasacje. Ogarnij się bałwan

Lepiej wrzucić kasację, niż jak łachudra zdradzić plemię i przejść do wroga.
Podła dziadygo, że nie masz wstydu piłować tu jęzora

Ja jestem rzetelny, uczciwy i obiektywny zawsze. Gdy zaistniało duże prawdopodobieństwo, że Fiesta steruje procentami, zacząłem od dziś również ich piętnować.
Co Ty wiesz zdradziecki pajacu o rzetelności
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
O proszę, za fieste masz farta pajacu. Jednak to głupota, a nie obłuda była.

A ze stefkami to dobrze wiesz że się rozpadali, bo nie było wtedy nikogo do kierowania. Po dwóch dniach bez kd, bezskuteczne próby szukania kogoś na 3 członowego molocha... Najbardziej ta kosa boli ciebie, bo nikt ze stefanów z mojej okolicy nie miał mi tego za złe i mimo, że przeszedłem do wroga to z paką miałem ugadane że nie włączam się w akcję przeciw stefkom, a w tym czasie, właśnie z nimi działałem w okolicy. I tak z samo z fiestą i ze mną. Nie masz konkretów, wyłapujesz zrywki informacji i szukasz atencji na fo robiąc aferki z niczego. Najpierw pooskarżasz, powyzywasz, a potem wychodzi na jaw jakie farmazony pleciesz. I na koniec napiszesz o rzetelności, uczciwości i obiektywiźmie xDDD Propaganda niczym putinowska.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
O kurde
Afera to dopiero będzie. Dajcie mi spokój z jakąś Fiestą i EM
Teraz to aż mi powieka drży i nie wiem co napisać. Dobrze, że idę spać, bo jestem rozzłoszczony chyba po raz pierwszy na tym świecie.

@Pietrek z Sosnowca
@mefisto75

No grubo polecieliście z rekrutacją. To ja was tutaj od 250 stron wychwalam jak mądre kroki podejmujecie, jak rozsądnie działacie a tu taka wpadka. Do krystalicznego składu przyjęliście konia trojańskiego Bellumów.
Mówiąc prościej - kreta.
W Witam widzę gościa zarekrutowanego od Katalona (dawne HSO), który atakował mnie i przejął wioskę, gdy mój off leciał na Bellum.
I który był wtedy w regularnym kontakcie z Bellumami i wykonywał ich polecenia.
No ładnie.

Brak mi słów, więc na dziś kończę strzępić ryja.
Przepraszam ale kończyłem grę w tym tygodniu i nie miałem kontroli nad Witam i tym przeklętym Pietrkiem. ALE WRACAM GO USTAWIĆ
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
O proszę, za fieste masz farta pajacu. Jednak to głupota, a nie obłuda była.

A ze stefkami to dobrze wiesz że się rozpadali, bo nie było wtedy nikogo do kierowania. Po dwóch dniach bez kd, bezskuteczne próby szukania kogoś na 3 członowego molocha... Najbardziej ta kosa boli ciebie, bo nikt ze stefanów z mojej okolicy nie miał mi tego za złe i mimo, że przeszedłem do wroga to z paką miałem ugadane że nie włączam się w akcję przeciw stefkom, a w tym czasie, właśnie z nimi działałem w okolicy. I tak z samo z fiestą i ze mną. Nie masz konkretów, wyłapujesz zrywki informacji i szukasz atencji na fo robiąc aferki z niczego. Najpierw pooskarżasz, powyzywasz, a potem wychodzi na jaw jakie farmazony pleciesz. I na koniec napiszesz o rzetelności, uczciwości i obiektywiźmie xDDD Propaganda niczym putinowska.
ok zdrajco
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Najlepiej zrzucić winę rozpadu plemienia na mnie, niż przyznać się do błędów. Ja sobie do zarzucenia nic nie mam. Miały być wielkie stefany, a pod względem organizacyjnym jak anonimowej zabrakło było wielkie gówno.
 

Itachi Uchiha.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.434
Lepiej wrzucić kasację, niż jak łachudra zdradzić plemię i przejść do wroga.
Podła dziadygo, że nie masz wstydu piłować tu jęzora

Ja jestem rzetelny, uczciwy i obiektywny zawsze. Gdy zaistniało duże prawdopodobieństwo, że Fiesta steruje procentami, zacząłem od dziś również ich piętnować.
Co Ty wiesz zdradziecki pajacu o rzetelności

100% - sterowanie - propaganda :)
 

DeletedUser209423

Guest
Najlepiej zrzucić winę rozpadu plemienia na mnie, niż przyznać się do błędów. Ja sobie do zarzucenia nic nie mam. Miały być wielkie stefany, a pod względem organizacyjnym jak anonimowej zabrakło było wielkie gówno.

O żesz Ty łachudro, teraz to mnie dopiero sprowokowałeś.
Nie masz sobie nic do zarzucenia?
Bo nie brałeś udziału w akcjach? No bohater. Dajta mu medal i pelerynę.

Może Ci wytłumaczę pacanie, dlaczego bez znaczenia jest to, że nie atakowałeś.

Nie miałeś najmniejszego powodu, by wbić kosę w swoje plemię i przejść do wroga. Poniżali Cię w plemieniu? Obrażali? Znieważali? Traktowali jak piąte koło u wozu?
Nie. Nie miałeś jednego wytłumaczenia do takiego działania.
Bo chyba Ty nie piszesz serio, że usprawiedliwieniem jest to, że plemię ledwie dyszało.
Jak ledwie dyszało, to trzeba było ruszyć swoje leniwe dupsko i ogarnąć syf.
A jeśli jesteś nieudacznikiem i nie potrafiłeś, to człowiek honorowy cierpliwie czeka do końca, albo zwyczajnie oddaje wioski kolegom.
Nikt Cię nie zmuszał do startowania w tym plemieniu, a skoro się zdecydowałeś, to trzeba brać odpowiedzialność za swoje ruchy.

Tchórz, głupiec i bezwstydnik.
 

DeletedUser209423

Guest
Halo prawilniak @MotoKomando gdzie jesteś? Znowu milczysz gdy chłop z sojuszniczego plemienia robi z siebie głupca? Wbił kosę czy nie? No napisz nam. Taki byłeś aktywny i chętny do oceny
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Trzech płaczków że kosa w stefany, żaden w stefanach nie grał tutaj. Będą oceniać sytuacje o której nic nie wiedzą. Zresztą każdy kto grał na tym świecie z nimi powtarza to samo: NIgdy więcej stefany.
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Kurde mam dylemat. Poważnie.
Chce mieć nowe hobby oprócz plemion i stwierdziłem że może dobre będzie wędkarstwo. Tylko nie wiem jak się za nie zabrać.
No bo w plemionach to wiem jak grać i jak wbić kosę jej nie wbijając ani jak być dobrym graczem bez żadnej skazy. Nawet wiem dzięki forum co zjeść na obiad, jak znaleźć drugą połówką i gdzie z nią pojechać na wakacje.
Ale poradnika odnośnie wędkowania nie ma.
Nie znacie tutaj kogoś kto wie wszystko o wędkowaniu?
 
Do góry