Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
59.447
NA 26 ŚWIECIE W PODSTAWÓWCE A CO BOHU ?

DOBRA JUŻ NAKARMIŁEM SWÓJ GŁÓD WYJAŚNIANIE LESZCZY NA FO , MUSZE AIE WYCISZYĆ W OCZEKIWANIU NA S200 I OSZCZĘDZAĆ SIŁY NA PONOWNA WALKĘ NA FO BO JAK JUŻ POWTARZAŁEM GRA NA FRONCIE TO NUDY W CHUJ

JAK KTOŚ BĘDZIE SZKALOWAŁ WIELKIE P TO WROCE WYJAŚNIĆ PĘTA JAKIEGOŚ, BNK NA STRAŻY

@BulwaZaglady P TOP 1 PLEMIĘ C NIE ?
ŻEGNAJ KUMPEL I NIE ZAPOMNIJ O MNIE
 

Deleted User - 849095943

Guest
Jak to jest, że ten pajac ciągle syfi a i tak człowiek najbardziej go lubi z tego całego Peee
Wolę z tym głupkiem rok na bezludnej wyspie, niż z Chorielem tydzień
DZIĘKI BLACZEK , CHOCIAZ NIE ODBIERAM TEGO JAKO KOMPLEMENT BO Z CHUJRIELEM CHYBA NIKT BY NIE CHCIAŁ BYĆ TYDZIEŃ NA BEZLUDNEJ WYSPIE

W GŁĘBI DUSZY WIEM ZE NAWET @Ohtar1 @ArhelanLUKASZ @Kins CZY @boguś987 MNIE LUBIĄ ALE MUSIELI UDAWAĆ ZŁOWROGIE NASTAWIENIE ABY KOALICJA PEŁNEJ KOMPROMITACJI DOSZŁA DO UPRAGNIONEGO CELU . JUŻ MOŻECIE SIĘ PRZYZNAĆ PANOWIE ZE BNK SPOKO MORDA !!!!!!
 

DeletedUser209423

Guest
Ze mna bys tygodnia nei wytrzymal bo na samym starcie wyjebalbym Ci liscia i padlbys jak pet :)

Nom
Pewnie tak samo jak 'wplaciles dużo więcej niż moje marne 250 zł'

Nie zaczynaj pajacynko od nowa, bo już raz jako burun skończyłeś

--

@Kanarinios. mam dzień oznaczania i wyśmiewania największych parów świata plemion. A Ty jesteś taka typowa zleniała parówa
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Moi bien. O jednym myślałem a o drugim pisałem. Ale dzięki za poprawienie.
Już trochę postów o 170 napisałem co o tym uważam, nie chcę się powtarzać. Dodam tylko, że poziom tego świata (może poza wojną Puk z GO) oceniam dość nisko.
Możliwe. Wiem jak wygląda gra z Wami na świecie, że każdy po kolei do Was spierdala żeby wygrać i przez te lata gry zebraliście wielu dobrych graczy. Ale gdyby nie to, że nie da się z Wami rywalizować za bardzo w normalnej wojnie to różnie mogłoby być. Wielu dobrych graczy jednak nadal gra poza P :)
Możliwe ale pisanie że gramy kretami itp kiedy 99 procent plemion robi dokładnie to samo to hipokryzja. Na tym świecie niektóre plemiona korzystały z nielegalnych skryptów do małpki - support dostał dowód ale oczywiście miał to w dupie, bo go na tym świecie nie ma.
Po prostu w grze kretami jesteśmy najlepsi od lat - wiemy jak wykorzystać kretów.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
NA 26 ŚWIECIE W PODSTAWÓWCE A CO BOHU ?

DOBRA JUŻ NAKARMIŁEM SWÓJ GŁÓD WYJAŚNIANIE LESZCZY NA FO , MUSZE AIE WYCISZYĆ W OCZEKIWANIU NA S200 I OSZCZĘDZAĆ SIŁY NA PONOWNA WALKĘ NA FO BO JAK JUŻ POWTARZAŁEM GRA NA FRONCIE TO NUDY W CHUJ

JAK KTOŚ BĘDZIE SZKALOWAŁ WIELKIE P TO WROCE WYJAŚNIĆ PĘTA JAKIEGOŚ, BNK NA STRAŻY

@BulwaZaglady P TOP 1 PLEMIĘ C NIE ?
Mądrego to aż miło posłuchać.
 

DeletedUser209423

Guest
Akurat Ochrona to jeden z nielicznych graczy z KEY, z którymi da się podyskutować. Nie jest to zjeb typu Kiedysiek Kick Destru czy inny pies Czarny zjeb zawodów.

Akurat ochrona, to jeden z największych łachmytów tej gry.
To, że akurat Ty stajesz w jego obronie o czymś świadczy.

Radny z koziej dupy, co pchał sobie deffa ile tylko się dało a potem zwiał jak szczur.
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
DZIĘKI BLACZEK , CHOCIAZ NIE ODBIERAM TEGO JAKO KOMPLEMENT BO Z CHUJRIELEM CHYBA NIKT BY NIE CHCIAŁ BYĆ TYDZIEŃ NA BEZLUDNEJ WYSPIE

W GŁĘBI DUSZY WIEM ZE NAWET @Ohtar1 @ArhelanLUKASZ @Kins CZY @boguś987 MNIE LUBIĄ ALE MUSIELI UDAWAĆ ZŁOWROGIE NASTAWIENIE ABY KOALICJA PEŁNEJ KOMPROMITACJI DOSZŁA DO UPRAGNIONEGO CELU . JUŻ MOŻECIE SIĘ PRZYZNAĆ PANOWIE ZE BNK SPOKO MORDA !!!!!!
będziesz najlepszym kumplem jak oddasz mi wioski xd
 
Do góry