Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jednak jesteś na poziomie Husqi xD Wasz fanatyzm w wierze we własne urojenia to przypadek do studiowania w podręcznikach psychologii xD

Jakie urojenia, człowieku?
Mam chwalić Pee, bo Ty sobie tego życzysz i uważasz to za obiektywizm?

Ty masz dyktatorskie zapędy. Chcesz narzucać co kto ma myśleć i pisać.
Co za gość.
Pozostałości z komuny czy co?
 
Wynik reakcji
331
Jakie urojenia, człowieku?
Mam chwalić Pee, bo Ty sobie tego życzysz i uważasz to za obiektywizm?

Ty masz dyktatorskie zapędy. Chcesz narzucać co kto ma myśleć i pisać.
Co za gość.
Pozostałości z komuny czy co?
XDDDDDDDDD

typie naucz się czytać ze zrozumieniem xd Lecę zrobić coś produktywnego w życiu a ty dalej spocony klikaj te pierdy w klawiaturę xD
Ale ty musisz mieć spierdolone życie prywatne gościu XD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.274
ile tam wiosek? dwie? Jakoś mniej więcej zanim dorośniesz emocjonalnie przechylicie szalę wojny na swoją korzyść w tym układzie. To wszystko gdyby pominąć fakt, że niedługo zabraknie wam wsi z których można coś podbić xd
Podaj mi jeden sukces mAG w tej wojnie, poczekam XDDDD Miało być zbieranie P! z ziemi, a na poważnym froncie okazuje się że nie działa to co na warzywka z innych plemion.
Nie ma żadnych sukcesów, bo nic dosłownie nam nie zrobiliście. MNIAM jedzie sobie bimbrowników jak chce, a my robimy dalej swoje i sukcesywnie walczymy z KEY. Nie przeszkodziliście nam w żadnym stopniu, wojna jedynie spowalnia WASZ rozwój, a dla nas jest to naprawdę bez różnicy XD A no i fajnie że MNIAM ma szeroki front i szerokie pole do popisu, szczególnie grając na bimbrowników.

Dobrze wiesz, że i mAG i KEY to plemiona na zupełnie innym poziomie niż P!, dobrze wiesz że w 50/50 byście (mAG solo) zlecieli na dwie akcje i piszesz tutaj mając przewagę na mapie. Ale mapa szybko się może odwrócić i ciekawe co wtedy napiszesz, pewnie nic :(
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
673
Pragnę też zwrócić państwa uwagę na jeden kluczowy czynnik.
Key debiutuje w takim składzie.
Magi też w zasadzie można powiedzieć, że to nowe plemię.
Zatem logiczne, że kwestia zgrania się, to jeszcze długa perspektywa. To też ma wpływ na wyniki.

Tylko 'najlepsze' plemię w historii wpadło swoim składem.
I co?
I są kasowani przez Mag i Key
I dlatego Wielki Pee wygrywa w obu wojnach, ez
 
Wynik reakcji
331
Podaj mi jeden sukces mAG w tej wojnie, poczekam XDDDD Miało być zbieranie P! z ziemi, a na poważnym froncie okazuje się że nie działa to co na warzywka z innych plemion.
Nie ma żadnych sukcesów, bo nic dosłownie nam nie zrobiliście. MNIAM jedzie sobie bimbrowników jak chce, a my robimy dalej swoje i sukcesywnie walczymy z KEY. Nie przeszkodziliście nam w żadnym stopniu, wojna jedynie spowalnia WASZ rozwój, a dla nas jest to naprawdę bez różnicy XD A no i fajnie że MNIAM ma szeroki front i szerokie pole do popisu, szczególnie grając na bimbrowników.

Dobrze wiesz, że i mAG i KEY to plemiona na zupełnie innym poziomie niż P!, dobrze wiesz że w 50/50 byście (mAG solo) zlecieli na dwie akcje i piszesz tutaj mając przewagę na mapie. Ale mapa szybko się może odwrócić i ciekawe co wtedy napiszesz, pewnie nic :(
Szanuję własny czas, więc nie odpowiadam takim Asom jak ty :p Jesteś kurwa prawdziwy Avengers i nie ma lepszych od Ciebie. Z taką konsekwencją zajmiesz 2 miejsce na podium dla zjebów zaraz za Blackiem, a zadowolić się srebrnym medalem będziesz musiał wobec takiej legendarnej odklejki jaką prezentuje Black :D
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.274
Szanuję własny czas, więc nie odpowiadam takim Asom jak ty :p Jesteś kurwa prawdziwy Avengers i nie ma lepszych od Ciebie. Z taką konsekwencją zajmiesz 2 miejsce na podium dla zjebów zaraz za Blackiem, a zadowolić się srebrnym medalem będziesz musiał wobec takiej legendarnej odklejki jaką prezentuje Black :D
hahahah no nie podasz, bo żadnych sukcesów nie ma XDDD ale to chyba propaganda na użytek wewnętrzny, bo ludzie już wiedzą że bez mydła was bulwa zrobił :) nikt poza mAG w takie bzdury nie uwierzy, zapytaj się KEY jak tam na froncie XDD

btw kiedy ja ostatnio mówiłem coś o SOBIE?
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
hahahah no nie podasz, bo żadnych sukcesów nie ma XDDD ale to chyba propaganda na użytek wewnętrzny, bo ludzie już wiedzą że bez mydła was bulwa zrobił :) nikt poza mAG w takie bzdury nie uwierzy, zapytaj się KEY jak tam na froncie XDD

btw kiedy ja ostatnio mówiłem coś o SOBIE?
No ta zajebiście na froncie idzie jak musi dzień w dzień dupkę aos lizać xdd
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
Heheszki z tego mniam. ciepli experci wypowiadali się na 30+ xD Ledwo na +5 wyszli z pomocą p xD Patrząc na FO to wielka wojna, a te akcje co były to śmiechu warte. Na miejscu stefanów nie schylałbym się po jednych ani drugich
 

DeletedUser209423

Guest
XDDDDDDDDD

typie naucz się czytać ze zrozumieniem xd Lecę zrobić coś produktywnego w życiu a ty dalej spocony klikaj te pierdy w klawiaturę xD
Ale ty musisz mieć spierdolone życie prywatne gościu XD

Tak tak
Ja mam beznadziejne życie, Ty za to wybitnie udane.
Chociaż ja drę z Ciebie łacha a Ty się pucujesz na temat mojej psychiki i wymyślasz pierdy o tym co myślisz o mojej narracji.
Jednak ja mam Twoje spostrzeżenia koło dupy.
Nie rozumiesz?
Gramy w innej lidze.

Ja nie tracę czasu na kijowe analizy czyjejś psychiki, bo mnie ona nie obchodzi. Obchodzi jedynie takich przegrywów jak Ty czy Danon, którzy nie radzą sobie na forum i uderzają w sferę prywatną innych.
A więc odwagi, kontynuuj. Nie żałuj sobie
 

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
@Zapraszam na Lemoniadę Dzięki byczku za dobre słowo, ja tam na prawdę zlewam pewnie jak 95% ludzi czytających na tym forum to co Black pisze, jemu nie musisz nic tłumaczyć wyjaśniać bo on tego i tak nie zrozumie, żyje w swoim świecie fikcji a ja nie zamierzam go stamtąd wyprowadzać ;)

Co do dzisiejszych wydarzeń to tak strikcie statystycznie:
BIM 22.710.670 mln i 2910 Wiosek wynik na akcji +2
MNIAM 15.758.706 mln i 1687 Wiosek wynik na akcji +5

Nie wiem jak wy ale ja widzę różnice między tymi akcjami i która ekipa przy pierwszych wymianach spisała się lepie. Jeśli BIM ma jaja to faktycznie pójdzie 1na1 z Mniamami i może pokazać że jest skillowo lepsze ale czy faktycznie jest? uważam ze Mniamy troszeczkę lepiej w pierwszych dniach wojnych. Mogą też zapożyczyć offy od reszty Magów ale to będzie oznaka słabości a i czy wynik będzie lepszy? zależy w dużej mierze od frontowców jakich BIM i Mniamy wystawiły naprzeciwko sobie. W każdym razie ja na pewno z dużym zaciekawieniem oglądam rozgrywkę na tej ćwiartce mapy i obu ekipom życzę dużo fanu z gry :D
 
Do góry