Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
Nie muszę nic udowadniać :) Said teraz też na mnie zwiad wysłał na jutro XD

Ej ale to świąteczne z życzonkami było specjalnie nazwałem wioski :(

Wesołych świąt wszystkim, nie ma co analizować czas odejść od gry, skupić się na świętach i rodzinie! Pozdrowianka! Blacku nawet tobie życzę wesołych a co mi tam :D
 

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.405
Jak zwykle - zasty, froncik i forum ogólne
Nic się przez te lata nie zmienia XD

A co tam u ciebie czaponik?
praca, pisanie projektu zabawczego na koniec studiów, zasty na ksantu, zjadanie jakichś bobików na obrzeżach.
Tampon taki smutny ze po 1 akcji na -14 chce wsie oddac xD
oddaje wsie bo nie mam grubych, wszystkie wioski się budują do pałacu/eko/wojska więc nie mam gdzie klepać monet aktualnie ;/ . Jest to normalne na koncie które jest w 2 członie i te wioski i tak trafią do pierwszego :).
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.947
praca, pisanie projektu zabawczego na koniec studiów, zasty na ksantu, zjadanie jakichś bobików na obrzeżach.

oddaje wsie bo nie mam grubych, wszystkie wioski się budują do pałacu/eko/wojska więc nie mam gdzie klepać monet aktualnie ;/ . Jest to normalne na koncie które jest w 2 członie i te wioski i tak trafią do pierwszego :).
luzik mordo super jestes
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
Ej ale to świąteczne z życzonkami było specjalnie nazwałem wioski :(

Wesołych świąt wszystkim, nie ma co analizować czas odejść od gry, skupić się na świętach i rodzinie! Pozdrowianka! Blacku nawet tobie życzę wesołych a co mi tam :D
Faktycznie, to przepraszam i serdecznego nawzajem Sayyid <szampan>
Skubany gra na coopie u Ciebie ? :)
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.947
pępokowski bo zaraz ci odbyt peknie takiego kija juz dzisiaj od rana tam wepchnąłeś.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Przecież z tych 14 wiosek co podbiliście to 5 są odbitkami, które zrobiliście vegeta XDD

Akcja bez polotu, łatwa do odczytania - zabrakło zgrania i dopilnowania. Ogrywamy się dopiero, wiec takie -9 w dupe nwm czy jest złym wynikiem skoro Wy na naszej -6 dostaliście. Gratuluje podbojów, diody wbite, ale czas pokaże ile Wam to przyniesie. AOS i MAG kończą swoje tematy na południu. Zobaczymy jak to będzie wyglądać potem :)
XD To była akcja na diodki a nie na przełamanie frontu, bo nawet off nie poszedł na 1 linię.
Pożyjemy zobaczymy, tony deffa zostały wyrżnięte na murku 0 albo bez wiary.
 
Do góry