Dyskusja o sytuacji na świecie 182

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
Idź tam opierdalac berło komuś ze swoich.

Z idiotą który czuje się fajny pisząc totalnie zbędne komentarze nie będę podejmował dyskusji także możesz dorzucić 4 kolejne posty

Koło chuja mi to lata chłopcze, albo raczej dziewczynko bo pewnie to określenie lepiej odda twoją orientacje i fetysze

Właśnie widać jak koło chuja ci to lata leszczyku.

Lubię takich mieczników odpalać na fo :D
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.217
beka z tego p!. Tak spinają a każdy kto ma więcej iq niż kanar czyli tyle ile przeciętny neandertalczyk to wie, że p! wbija tylko na ogórkowe światy a potem walą do nich konia hahahhaah. Gdzie wasze blachy za światy JUBILEUSZOWE na których był POZIOM???? MIERNOTY klapsa dostały i tyle
 
Wynik reakcji
331
Najlepsze będzie pozniej, kanara opowieści na fo 200 świata jak to bohatersko wybrneli z centrum, pomijając fakty że cały teren gdzie byli mieli darmy w centrum a później w sposób niemożliwy zdobyli obrzeża a czytaj dostali całe plemię darm. Takie by były opowieści gdyby wygrali ten świat a wiadomo że i tak obskocza wpierdol :D
 
Wynik reakcji
331
A najlepsze że przycisk pedałów KONIEC GRY stefany mogą wcisnąć w każdym momencie, bo macie z 200 wiosek do obstawy, jak stefcie wcisną delete to macie jaja w ryju :D
 
Wynik reakcji
331
A po notatkach widzę że gracie ostro po kancie bo wszystko tam puste, co to się stanie jak stefany nabiorą rozumu i wjadą sobie po swoje wioski? Kanar będzie płakał że cały świat przeciw nim ojoj
 
Wynik reakcji
331
Ale wyzywanie to wasza domena, dzięki zord za przypomnienie, tam samo płacze bulwa pewnie do Stefanów ale nie nadąża wybierać klakow z zębów
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Idź tam opierdalac berło komuś ze swoich.

Z idiotą który czuje się fajny pisząc totalnie zbędne komentarze nie będę podejmował dyskusji także możesz dorzucić 4 kolejne posty

Koło chuja mi to lata chłopcze, albo raczej dziewczynko bo pewnie to określenie lepiej odda twoją orientacje i fetysze
Artur Jędrzejczyk o powołaniu na świat 182: "Był moment, że myślałem o końcu gry w plemiona. Ale pomógł mi Ontarni Shikouryseraph, który powiedział: "Dawaj jedziemy". Któregoś dnia wstałem rano, popatrzyłem w lustro i powiedziałem: - Kurde, może faktycznie? Czemu nie?"
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Jak ktoś napisze tu prawdę o P (jak np BNK) to was to nie obchodzi, ale jak z0rd albo Kanar coś poddymią to od razu musicie to skomentować. Sami to nakręcacie xD
bo gdy widzę ekstensywne elaboraty profesora BNK, to nie pozostaje mi nic innego jak tylko mu przyklasnąć i zgodzić się z nim na każdej linii.
za to gdy widzę takiego nerdzika pedalsika śmierdzoncego frajera, to aż się we mnię gotuję i piącha sama się zaciska i nakazuje by takiemu nerdzikowi raz, a porządnie dać po łypie. tak naprawdę nie ma na plemionach wielu graczy jakościowo lepszych ode mnie, a przyjdą takie pedalsiki po wyczerpujących zajęciach w tej ich wyższej szkole robienia hałasu i będą pierdzielić jacy to oni nie są xD xD loda mi możesz zrobić kanarinio frajerzyno
a te nagromadzone blaszki to jedynie smutne świadectwo waszych krętackich występów...
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.291
Najlepsze będzie pozniej, kanara opowieści na fo 200 świata jak to bohatersko wybrneli z centrum, pomijając fakty że cały teren gdzie byli mieli darmy w centrum a później w sposób niemożliwy zdobyli obrzeża a czytaj dostali całe plemię darm. Takie by były opowieści gdyby wygrali ten świat a wiadomo że i tak obskocza wpierdol :D
Dobra nie placz juz z tym nieudasem kobyla.
Wy co swiat wpierdol zbieracie, wiec juz nudny jest wasz lament.

Fajnie, ze tak piszesz o graczach z Mniam, ktorzy sie bronia, szacunku bys nabral do nich borowiku, bo ty mozesz im buty czyscic ze swoja gra.
Jedynie na fo mozesz tasowac sie do swojego glupiego pierdolenia niestety.

@pippin piacha sie zaciska xDD jak Ty bys pewnie na strzala splynal na zywo i idealnie siebie opisales i podsumowales.
Beka z takich dzieciakow, jedynie na Fo mozecie poszczekiwac bo co wam pozostalo innego :p

Typ grajacy w stefanach pisze o kretackich wystepach?xD
 
Ostatnia edycja:

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
W sumie też nie czaje tej spiny XD
Zniwek nie raz i nie dwa grał u nas Pewnie gdybym odpalił kontakty z poprzednich światów a nie tych co zbierałem pod koniec 170 to grałby i na tym świecie u nas.
W sumie to samo mogę powiedzieć o kilku graczach key czy innych plemion.
 
Wynik reakcji
331
Dobra nie placz juz z tym nieudasem kobyla.
Wy co swiat wpierdol zbieracie, wiec juz nudny jest wasz lament.

Fajnie, ze tak piszesz o graczach z Mniam, ktorzy sie bronia, szacunku bys nabral do nich borowiku, bo ty mozesz im buty czyscic ze swoja gra.
Jedynie na fo mozesz tasowac sie do swojego glupiego pierdolenia niestety.

@pippin piacha sie zaciska xDD jak Ty bys pewnie na strzala splynal na zywo i idealnie siebie opisales i podsumowales.
Beka z takich dzieciakow, jedynie na Fo mozecie poszczekiwac bo co wam pozostalo innego :p

Typ grajacy w stefanach pisze o kretackich wystepach?xD
Wpierdol zbieramy? Hah powiedz mi gdzie ja grałem i wpierdol zebralem? Jak zwykle pierdolisz tak jak do każdego kto wejdzie z tobą w dyskusję, ale ok, powiedz gdzie to ci uwierzę : D
 
Do góry