Dyskusja o sytuacji na świecie 182

lol3k

Pikinier
Wynik reakcji
63
Widzę pod moją nieobecność wychylił się jakiś troll.
Już Cię ustawiam do szeregu.

Najpierw sprostuje Twoje pierdy.
Gra w plemiona jest fajna, dopóki nie pojawiają się łachudry z Jutra, które nic sobą nie prezentują, za wyjątkiem ogromnego buractwa i prostactwa.

Kreują się na wirtuozów gry, a jedyne co potrafią, to obstawić się sojuszami, powyciągać największe łachudry z innych plemion, potworzyć tonę darm i ubliżać ludziom, posuwając się nawet do wyciągania prywatnych aspektów życia.

Tak więc grając z Twoim ukochanym Jutrem nie da się dobrze bawić, bo Twoi ukochani bawić się nie potrafią. Ta gra, to dla nich jak być, albo nie być. Pojęcia uczciwość, fair play i wszystkie pozytywne emocje zgniatają jak robaka.

Więc przestań tutaj umoralniać, idź przebierańcu te kazanie wygłoś swoim kochanym kumplom, a i tak Cię oplują, bo to jest cały sens ich kariery tutaj.

Wyjebane, nie chce mi sie czytac tego ścieku
 

Sir Braga

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.288
NO NIE, ZNOWU ZAMKNĘLI SNOWA :////////////

Kochany support z regulaminem w ręku
Chce, bym się bał – ja nie czuję lęku
 

Sir Braga

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.288
Pamiętaj, żeby zakładać jak najwięcej maili i jak najwięcej kont.
Kochanie Jutra jest priorytetem
 
Ostatnia edycja:

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
No proszę Cię, nie jestem amatorem :)

Ogólnie, ciekawostka dla uświadomienia jak support pluje na ryj graczom. I za to brawo, bo w 5 lat znacznie przyczyniliście się do upadku tej gry.
Brawo tu dla pana @kmic, który doskonale o tym wie i mu to nie przeszkadza.
Otóż ban na forum otrzymałem od pani Lateralis.
Po zalogowaniu widnieje adnotacja, że mogę się odwołać klikając we wskazany link.
Odwołałem się.
A teraz pytanie za 100 punktów.
Kto rozpatrywał odwołanie?
Tak, tak, ta sama pani Lateralis.

Czyli wlepia bana. Możesz się odwołać. Ona je rozpatruje.
Czyta odwołanie od podjętej przez siebie decyzji, drapie się po głowie, pluje kawą ze śmiechu i dziwnym zbiegiem okoliczności podtrzymuje swoją decyzję.

Co za bezdzietny cyrk, to aż łzy kapią i to nie z żalu, a ze śmiechu.

Tutaj przynajmniej jest jakaś decyzja, na s182 można składać donosy, a i tak nikt ich nie rozpatruje xd

Chociaż ja parę razy pisałem na fo żeby jebać support i żadnego ostrzeżenia nie dostałem, więc chyba tylko na Ciebie polują :(
 

lol3k

Pikinier
Wynik reakcji
63
"
Lord Black Snow napisał:
Widzę pod moją nieobecność wychylił się jakiś troll.
Już Cię ustawiam do szeregu.

Najpierw sprostuje Twoje pierdy.
Gra w plemiona jest fajna, dopóki nie pojawiają się łachudry z Jutra, które nic sobą nie prezentują, za wyjątkiem ogromnego buractwa i prostactwa.

Kreują się na wirtuozów gry, a jedyne co potrafią, to obstawić się sojuszami, powyciągać największe łachudry z innych plemion, potworzyć tonę darm i ubliżać ludziom, posuwając się nawet do wyciągania prywatnych aspektów życia.

Tak więc grając z Twoim ukochanym Jutrem nie da się dobrze bawić, bo Twoi ukochani bawić się nie potrafią. Ta gra, to dla nich jak być, albo nie być. Pojęcia uczciwość, fair play i wszystkie pozytywne emocje zgniatają jak robaka.

Więc przestań tutaj umoralniać, idź przebierańcu te kazanie wygłoś swoim kochanym kumplom, a i tak Cię oplują, bo to jest cały sens ich kariery tutaj."

Wychylił się xDDd No ja nie wiem kogo Ty próbujesz małpować kolejnym postem, ale fakty Ci sie mieszają mocno.

Twoja pseudo walka z jutreem jest Twoja walka z Twoimi pogladami i niczym wiecej, to plemie ma w dupie Twoje posty i kazdy z nich chcislby zebys poszedl w pizdu razem ze swoja sprawiedlieoqcia czy jej wymierzaniem. Oprocz przydupasow ktorzy przyklaskuja Ci na kazdy post, nie ma tu nikogo kto dbalby o Twkja agende forumowa. A reszta po prostu sie z tego smieje, wiec...nie wiem...kariery sedziego to ty raczej na forum nie zrobisz xD

Nie zeby byl to personalny ejazd, mnie to tez srednio ibchodzj co ty tu robisz, ale wytaczasz tu jakies argumenty ktore moze kiedys tam jakos poruszalem, ale nie leza w sferze zainteresowania na tyle zeby sledzic watek. W kazdym badz razie kibicuje, bo to smieszne jest xD
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Odnoszę wrażenie, że ulotnił się ten przykry i uporczywy zapaszek, który robił co mógł żeby się wszędzie wcisnąć. Coś się stało?
 
Do góry