Dyskusja o sytuacji na świecie 182

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Jak wam tak nudno bez Snowa to faktycznie macie poważny problem xd
No owszem fajny gość był ale skoro się od niego uzależniliście to wiecie jak to o was świadczy?

No ja wam nie powiem ponieważ nie chcę przypadkiem kogoś tutaj obrazić.

Mogę wam co najwyżej dla rozrywki fajny filmik zapodać


Nie dziękujcie ^^
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
Jak wam tak nudno bez Snowa to faktycznie macie poważny problem xd
No owszem fajny gość był ale skoro się od niego uzależniliście to wiecie jak to o was świadczy?

No ja wam nie powiem ponieważ nie chcę przypadkiem kogoś tutaj obrazić.

Mogę wam co najwyżej dla rozrywki fajny filmik zapodać


Nie dziękujcie ^^

dobra stefan, nie fisiuj, kazdy czeka na avasa tak czy siak
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Z tego Co widzę to tutaj główny wróg publiczny to jutro ? Jakieś kosy czy cuś ?
Ogólna niechęć bierze się ze startu na 9 członów i obłożenie się ponami wybierając jeden front mając tyle członów, bo na więcej niż jeden front tylko P potrafi jak to powiedział jeden z JUTRA, do tego nawet nie kryją się z pushingiem konta, a supportu na tym świecie nie ma, nikt banów nie łapie
 
Wynik reakcji
356
Ogólna niechęć bierze się ze startu na 9 członów i obłożenie się ponami wybierając jeden front mając tyle członów, bo na więcej niż jeden front tylko P potrafi jak to powiedział jeden z JUTRA, do tego nawet nie kryją się z pushingiem konta, a supportu na tym świecie nie ma, nikt banów nie łapie
Rzeczywiście jutro wystartowało z największą liczbą członów, a mianowicie 6, ale kolega widzę nie uważał na matematyce więc przymknę oko. Pozostałe zarzuty dotyczą wszystkich innych plemion na tym świecie. P! ma darmy w FWK, innych plemion nie śledzę tak uważnie, ale pojawiały się spostrzeżenia innych graczy co do plemion darm.
Co do obłożenia ponami, to niech rzuci kamieniem kto tego nie robi na początku gry (pomijam P! czy Leszczy na 178, którzy świadomie wybierają tą drogę i fajnie bo pokazują, że można). Pozostałe plemiona podpisują pony na początku gry, bo jeśli tego nie zrobisz obudzisz się 2-3 dni za późno jako ten "do zjedzenia".

Inna sprawa, że kiedyś ekipy startujące były rzucane dalej od siebie (większa ilość graczy niezrzeszonych i nie trzeba było się obkładać ponami). Teraz mogą rzucić Ci ekipę wymieszaną z 2 innymi i jeśli nie podziałasz dobrze w dyplo, możesz pakować walizki.
 
Do góry