Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.602
@kangurek mao

Ciesze sie, ze liczysz sie z tym ze Twoja ekipa jest nic nie znaczaca xD
Pochwal sie glabie jakie dyplo macie, przeciez wy jestescie istnym posmiewiskiem.
Wezcie chociaz przetrwajcie do pozniejszego etapu, co akcje na kolanie rozpisze i was pograze, bo zapewne na strzala siadziecie i moze przestaniesz tutaj tyle szczekac, chociaz w to watpie bo ludzie Twojego pokroju to maja maksymalnie pol plemnika zaaplikowane.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
dobra kangurek wracaj do pokeballa

a tak wracając do świata 182 to widać że JUTRO w natarciu i Magowie wyprzedzili P! w RO tracąc kilka wsi.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
@BulwaZaglady bulwo żenady, no dalej, xzekam na wytłumaczenie, że Emiel na pewno by tego nie zrobił, albo że on to w sumie nigdy nie grał w śmieciach z P!


"Wielcy bandyci, złodzieje zapalniczek" ^^
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Ułomne kurwy z pedalsów, na argumenty odpowiedzieć nie potrafią, to wyglądu się czepiają xDD toć do lustra melepeci popatrzcie najpierw
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Ułomne kurwy z pedalsów, na argumenty odpowiedzieć nie potrafią, to wyglądu się czepiają xDD toć do lustra melepeci popatrzcie najpierw
Ty się czepiasz orientacji w kółko i pracy jaka ktoś wykonuje, to ja zacząłem się czepiać twojego szpetnego ryja, chyba niezły deal, lubię wiedzieć jak wyglada przegryw, który tak śmiale wypowiada się na temat innych, mieszając ich z błotem, nic tak nie cieszy jak dowiedzieć się, że jakbym stanął przed tobą w realu to albo byś sie popłakał i przepraszał albo byś spierdolil tak szybko na ile pozwala ci ten kałdun taktyczny.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Ty się czepiasz orientacji w kółko i pracy jaka ktoś wykonuje, to ja zacząłem się czepiać twojego szpetnego ryja, chyba niezły deal, lubię wiedzieć jak wyglada przegryw, który tak śmiale wypowiada się na temat innych, mieszając ich z błotem, nic tak nie cieszy jak dowiedzieć się, że jakbym stanął przed tobą w realu to albo byś sie popłakał i przepraszał albo byś spierdolil tak szybko na ile pozwala ci ten kałdun taktyczny.
Czepiam się tego, że twój kolega, to niby policjant, a jednak złodziej xDDD
 
Do góry