Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209074

Guest
Należy się! Dzięki @Black Snow że czuwasz nad tym, aby rozgrywka była jak najbardziej fair-play!

Oczywiście, że się należy. Pomijając już cały aspekt uczciwości, bo od tego jest support.
To jednak gdyby nie moje starania, można by tu zrobić grobowiec i ostatni gasi światło.
Jeden post na dzień.
A FO to znaczący element tej gry i rozrywki tutaj.

I tak czekam czekam, a pan kmic nic się nie poczuwa.
Nie chcę być nachalny, ale przykro bardzo.
Kiedyś mnie zabraknie i będzie żal panu, panie kmic.

Ale to jeszcze kilka lat. Muszę dalej realizować misje pożyteczną społecznie, piętnowania kłamców i nieudaczników z Jutra!
 

AgresywynyNiedźwiedź

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.143
Black Snow i Jutro założyli sie przed startem świata kogo ludzie bardziej znienawidzą. Black obrał taktykę człowieka renesansu który wie wszystko a jutro stawia na zaczepki słowne. Czekamy na dalsze rozstrzygnięcia.
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Czy dziś jest niedzielna akcja jutra? Czy Magowie zostaną dziś (25.09) pobici? Sprawdź listę akcji jutra w 2022.
 
Wynik reakcji
331
Czy Key napotka jakis opór na swej drodze? Czy może Key znajdzie klucz do swej obranej wcześniej drogi? A może też nikogo to nie obchodzi? Parada. Bu. Pa
 
Wynik reakcji
331
Ja to chyba zacznę tu pierdolić o grzybach.
No wlasnie. Są tu jacyś grzybiarze? Gorąco pozdrawiam świetny rok się trafił. mam nadzieję że sie równie dobrze bawicie jak ja w tym roku
 
Do góry