Dyskusja o sytuacji na świecie 182

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Jest ponad P xD
Teraz, kiedy Zicu nie gra na tym świecie - macie tylko jednego BARDZO DOBREGO Frontowca. Reszta Frontowców jest dobra, ale nie wybitna.
Ja takich frontowców jak Madzioł mam co najmniej 15 :)

My na świecie bez farmy nie przgraliśmy nawet ani jednej wojny :) Tak więc czekamy, póki co rozsypujemy koalicję nawet nie mając pałacy.
 

DeletedUser209074

Guest
Teraz, kiedy Zicu nie gra na tym świecie - macie tylko jednego BARDZO DOBREGO Frontowca. Reszta Frontowców jest dobra, ale nie wybitna.
Ja takich frontowców jak Madzioł mam co najmniej 15 :)

My na świecie bez farmy nie przgraliśmy nawet ani jednej wojny :) Tak więc czekamy, póki co rozsypujemy koalicję nawet nie mając pałacy.

Na świecie bez farmy
A na farmie was sprali.
Wybitny jesteś z tą swoją propagandą
Jeszcze może nagraj propagandowy filmik. Usiądź na kiblu, weź rolkę papieru i rzeknij: wycieramy nie tylko tyłki, ale i plemiona z mapy
 

Jan Paweł II

Jutrzański Mur
Wynik reakcji
334
Teraz, kiedy Zicu nie gra na tym świecie - macie tylko jednego BARDZO DOBREGO Frontowca. Reszta Frontowców jest dobra, ale nie wybitna.
Ja takich frontowców jak Madzioł mam co najmniej 15 :)

My na świecie bez farmy nie przgraliśmy nawet ani jednej wojny :) Tak więc czekamy, póki co rozsypujemy koalicję nawet nie mając pałacy.

Nie mówię, że nie macie frontowcow=D
Weźmiemy Black'a pod swoje skrzydła. Nie macie szans. On idealnie do nas pasuje. Kłamca, manipulator. XD
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Na świecie bez farmy
A na farmie was sprali.
Wybitny jesteś z tą swoją propagandą
Jeszcze może nagraj propagandowy filmik. Usiądź na kiblu, weź rolkę papieru i rzeknij: wycieramy nie tylko tyłki, ale i plemiona z mapy
A może klaunie wiem doskonale co napisałem?
I było to celowe.
Na światach z farmą przegraliśmy - nie jest to świat dla nas i raczej nie zagramy na takowym, chyba że na Arkadii pewnego pięknego dnia na zakończenie kariery.
Nie chcę nam się farmić i po prostu nie lubimy tam grać XD
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
I kolejnego forum nie da się czytać :D I jak zauważył jegomość o nicku Czarna Szmata, wszyscy tańczą jak zagra wiadomo kto. Po raz kolejny powtarzam, lekarze prowadzący jego przypadek mają niezły ubaw czytając to FO. :D Najlepsze jest to, że podobno to trwa już 5 lat.
 
Wynik reakcji
360
I kolejnego forum nie da się czytać :D I jak zauważył jegomość o nicku Czarna Szmata, wszyscy tańczą jak zagra wiadomo kto. Po raz kolejny powtarzam, lekarze prowadzący jego przypadek mają niezły ubaw czytając to FO. :D Najlepsze jest to, że podobno to trwa już 5 lat.
Jest jak tytanik, dawno zatopiony w odmętach ale skrzypce nadal rzępolą

Typowa retrospekcja, zawsze patrzeć w tył żeby iść do przodu <shrug>
 
Do góry