Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
To anegdota. Dobrze wiesz, że taka przewaga jak 2:1 ogólnie, a na niektórych kratkach 15x15 zdarzy się 10:3 w plemionach na etapie 1 wioski to bardzo dużo.
W takim razie zamiast nazywac pizdami ludzi u ktorych jeszcze pare dni temu byles na zbiorce,to zacznij rekrutowac ludzi z mapy.Jest taki kociol,wymieszani jestesmy na tyle gdzie na jednym kwadracie macie przewage wy,na drugim my.Po obu stronach beda straty.Jezeli jestescie na takie skillowi,ze kazdego pojedynczylo bys poskladal,to dacie rade:p
 

DeletedUser209035

Guest
Nigdzie nie napisałem ze jutro jest honorowe, nie wciskaj mi proszę słów ktore nie "wypowiedziałem"
Napisałem tylko ze nie chcieli ja w jutrze, a na wstępne tam wbiła, oo czym radni sie dogadali ze jej nie wezmą.
Ciężki typ jesteś nic nie dociera, w szkole czytania ze zrozumieniem nie nauczyli jeszcze, ale może dobre hipki z kasztanów na przyrke przynosisz. Tak jak pisałem, kończę ten dialog bo nie ma co trącić czasu, masz swoje w tej bani i nie przyjmujesz żadnych argumentów.
Pozdrawiam

Wyraźnie podkreśliłes, że Jutro wyrzuciło kogoś, bo dowiedziało się, że to kosownik.
A to nie jest prawdą.
Jutrasom to nie przeszkadza
 

DeletedUser209035

Guest
Skąd te zdziwienie?
Przecież jakbyście jak oni dostali w trąbę dwa razy pod rząd, raz kończąc w upokarzającym stylu, to sami byście robili masówkę na 500 graczy
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
Znów kłamiesz, uważaj bo ci tak zostanie. Chciałaś do jutra, ale nawet oni Cie kopneli za kosę, więc znalazłaś przystań u swojego przyjaciela ze s178 - byłego wroga. Ćwiartka wam się trafiła najlepsza z możliwych ale przyjdzie weryfikacja w swoim czasie.
Ciekawe masz info. Ale tak dla Twojej wiadomości nie kopnęli mnie, lecz sama odeszłam.

Ale fajnie, że wywołałam tym taką sensację, abyś mógł się znowu czego przyczepić :)
 
Wynik reakcji
531
W ogóle @kmic brawo za zwiększenie ilości barbarek :)

Jeszcze poprawcie równomierne rozkładanie ekip na mapie to będzie w porządku bardzo. Bo teraz północ to takie Chiny, a południowy wschód Sahara
 
Wynik reakcji
542
Ciekawe masz info. Ale tak dla Twojej wiadomości nie kopnęli mnie, lecz sama odeszłam.

Ale fajnie, że wywołałam tym taką sensację, abyś mógł się znowu czego przyczepić :)
A czemu wyszłaś? Info mam z pierwszej ręki, zastanawiano sie jeszcze nad sornim i doktorem, ale za nich zaręczył kleos, coś jeszcze?
 
Do góry