Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser208992

Guest
Tak czytam ten temat i chciałbym, żeby na starcie Jutro zmieszało z P!. To by było dopiero otwarcie świata i ciekawa rywalizacja :D

Właśnie niekoniecznie.
Zarówno P jak i tutejsza podróba Jutra, pałają do siebie w chwili obecnej dużą niechęcią, niemniej stroszenie piórek i prezentowanie mięśni, może się skończyć wraz z chwilą właśnie takiego lądowania na mapie.
Nie zdziwi mnie ani trochę, jeśli podpiszą porozumienie.

A jeśli nie?
Podróba Jutra jest tu masówką, więc punkt ciężkości, to kwestia czy udałoby się stworzyć dyplomatycznymi sposobami front pozostałym członom, tak by nie mogli przerzucać deffa.

Bo jeśli pojedynek P - Jutro by był na równych zasadach, to nie ma chyba wątpliwości jakby się to zakończyło i w jak krótkim czasie.
 

DeletedUser208992

Guest
Sprytnie unikasz odpowiedzi, a co do tej diagnozy xd?

Screenshot-20220904-154309-3.png
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.078
Żebyś Ty taki wyszczekany na maturze był, to by było lepiej.

To mój przyjaciel i jestem mu bardzo wdzięczny, że popiera mądre forumowe wypowiedzi
Zdałem mature, zgadduje lepiej niz Ty ;) Chociaz w sumie jaka matura, w zawodowce nie ma matury, wiec przykro mi black ze nie miales okazji napisac

Jesli napiszesz cos madrego to pewnie Cie popre, ale malo kiedy piszesz cos madrego wiec no...
 

CzarnamambaPL

Miecznik
Wynik reakcji
36
Przeczytałem kilka stron i nie dowiedziałem się czy ktoś konkretny rusza oprócz jakiegoś jutra. Wiec ruszaja jakies ciekawe ekipy?
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.134
@Mickez
Szukałeś starego Rohanu,żeby się zmierzyć ponownie z Playersami,a z tego co widzę to siedzisz teraz w p
No to ładnie Cię poniosło widzę
Hahahaa elooo

Przecież mój Rohan nie gra na światach z milisekundami. To, że na świecie bez ms byśmy startowali i bili się z Pedalsami, nie znaczy, że na światach z ms moi gracze mają zakaz grania w innych ekipach. Pichu pls
 

deadmark

Chłop
Wynik reakcji
0
Bardzo podoba mi się ta dyskusja przez połowę forum dwójka "dojrzałych" ludzi kłóci się o byle gówno, zapowiada się ciekawy świat.
Powodzenia wszystkim
 
Status
Zamknięty.
Do góry