Świat 182 (04) Parametry plemienia + dominacja

Status
Zamknięty.

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
958
Weź ty już te swoje mądrości wsadź sobie w dupę kosowniku xD
To, że jesteś pajacem i nikt nie chce z Toba grac , to nie nasz problem - my mamy zebraną ekipe i chcielibyśmy zagrać obok siebie.

Swoją drogą @Fabcio and Maciuś pokaż mi chociaż jeden/dwa posty z tych mulciaków na fo, równie dobrze mogą to być konta Magusów, bo ja tych nicków nie kojarzę akurat, wiec dawaj 200 pp xd
Nie jest koksownikiem, no może trochę. Awuś też ma ekipę, startujemy ja i on i naszych 58 kuzynów.... Skoro masz zebrana ekipe kolegów możecie isc na swiat 181 tam macie przedmiot do przenoszenia i bedzie obok siebie :)
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Na 162 każdy wrzucał wioski, wszystkie 4 plemiona
Myślisz, że byśmy sobie zakładali konta magi1 xD?
Po co mielibyśmy sabotować ankiete skoro na to co my głosowaliśmy wygrywało i wszystkim od nas pasowały te wybory. Użyj raz trochę mózgu.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Na 162 każdy wrzucał wioski, wszystkie 4 plemiona
Myślisz, że byśmy sobie zakładali konta magi1 xD?
Po co mielibyśmy sabotować ankiete skoro na to co my głosowaliśmy wygrywało i wszystkim od nas pasowały te wybory. Użyj raz trochę mózgu.
Tej, tylko to Wy zaczęliście tą karuzelę śmiechu ^^
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Nie trolujcie go tak, bo on bierze takie propozycje na poważnie ;)
To nie troll, mi osobiście nie podoba się jak 100-200 osób startuje razem obok siebie, dodatkowo każdy z jedną darmą - i to wszystko na światach bez przedmiotu do przenosin czy wyboru kierunku.

Powinny być jeszcze światy dla takich miękiszonów jak Mikez z wyborem kierunku czy tam wstępnym (żeby oni też mogli sobie pograć) ale wydaje mi się, że ogół powinien zmierzać w stronę tego aby jednak tego nie było ustawiania się przed startem - jak masz już ekipę składającą się z kilkuset swoich fanów to niechętnie zapraszasz graczy z mapy - dlatego właśnie światy są schematyczne i duża część z nich wygląda identycznie - co jest po prostu nudne... A jeśli wchodzi do gry jakiś świeżak to jego szanse na dłuższą grę są nikłe (tutaj też uważam, że światy powinny być przynajmniej 1,5x większe przez dosypanie barbarzyńskich wiosek, bo to od nich zaczyna większość nowych graczy.
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Weź ty już te swoje mądrości wsadź sobie w dupę kosowniku xD
To, że jesteś pajacem i nikt nie chce z Toba grac , to nie nasz problem - my mamy zebraną ekipe i chcielibyśmy zagrać obok siebie.

Swoją drogą @Fabcio and Maciuś pokaż mi chociaż jeden/dwa posty z tych mulciaków na fo, równie dobrze mogą to być konta Magusów, bo ja tych nicków nie kojarzę akurat, wiec dawaj 200 pp xd

Wcale nie jest tak, że nikt ze mną grać nie chce. Nawet bulwuś mnie kiedyś do plejersów zapraszał ale nie jestem taką miękką fajką jak gracze twojego pokroju i wolę grać w plemionach na które nikt nie stawia już na starcie :)
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Wcale nie jest tak, że nikt ze mną grać nie chce. Nawet bulwuś mnie kiedyś do plejersów zapraszał ale nie jestem taką miękką fajką jak gracze twojego pokroju i wolę grać w plemionach na które nikt nie stawia już na starcie :)
No, a potem sprzedać kolegów np Bellumom za 10 miejsc, dla swoich Golompków^^
Dobra, wypierdalaj ^^
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Nigdy nie byłeś moim kolegą także nie wiem o czym piszesz robaczku :*
O tym, że jesteś sprzedajną rurą, wraz z Bioshockiem i reszta parów , które na szczęście już nie grają ^^

Karma na szczęście wróciła, oni skonczyli gre, a ty chodzisz po światach z jakimiś przegrywami i odpadasz po 2 miesiącach ^^
Jesteś Awuś mentalnym arrynem :*
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
958
O tym, że jesteś sprzedajną rurą, wraz z Bioshockiem i reszta parów , które na szczęście już nie grają ^^

Karma na szczęście wróciła, oni skonczyli gre, a ty chodzisz po światach z jakimiś przegrywami i odpadasz po 2 miesiącach ^^
Jesteś Awuś mentalnym arryn

Przegrywa średnio co 3 miesiące, wiec podliczając wszystkie światy razem to wychodzi około rok :)
 
Wynik reakcji
625
No ta nie masz z kim startować to niech kmic zabierze wstępne wtedy może ktoś się zlituje. I ta tendencja zwyżkowa jeśli chodzi o ilość nowych graczy xd
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Przez to, że zabierze wstępne to takie pizdeczki jak wy odpadną z gry na etapie 1-2 wiosek... Nie doszukujcie się innych agrumentów, bo nie gram obecnie i za szybko do gry nie wrócę ;)
 

Profesor Sz0P1nX

Miecznik
Wynik reakcji
78
No bardzo jestem ciekawy czy Wy wszyscy brzydzący się masowkami, koalicjami i ukladami przed startem podpisaliście sie juz na nas w kilka plemion, czy zrobicie to dopiero po starcie :D
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
30 osób plus dominacja 70% i bez blokady, wyjdzie i tak na nasze, ale przez support zamiast 2 członów trzeba robić 4 xd Zajebista walka z masówkami, dzięki ich ustawieniom każde plemię będzie miało po 5 członów xd
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
30 osób plus dominacja 70% i bez blokady, wyjdzie i tak na nasze, ale przez support zamiast 2 członów trzeba robić 4 xd Zajebista walka z masówkami, dzięki ich ustawieniom każde plemię będzie miało po 5 członów xd
@kmic dokładnie tak to będzie wyglądać.
Więc żeby walczyć z masówkami to trzeba to troszkę inaczej zrobić.

Daj nam do wyboru normalne parametry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry