Świat 182 (04) Parametry plemienia + dominacja

Status
Zamknięty.

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
@AMOK ja nie wiem, czemu Ty tyle krzyczysz o tych masówkach itd, zazwyczaj i tak dogrywasz do 3 miesięcy i idziesz na nowy świat, więc co to za różnica, od kogo w pizde wyłapiesz ^^?
 

AMOK X LUNDSTRAM

Zwiadowca
Wynik reakcji
820
@AMOK ja nie wiem, czemu Ty tyle krzyczysz o tych masówkach itd, zazwyczaj i tak dogrywasz do 3 miesięcy i idziesz na nowy świat, więc co to za różnica, od kogo w pizde wyłapiesz ^^?
3 miesiące to zdecydowanie za długo, pod koniec drugiego zaczyna się sypać a w trzecim to już jest stan agonalny.

Akurat to od kogo dostaniemy w pipe jest bardzo ważne. Dostać w ciry od mega ekipy (pod względem umiejętności gry) to fajna przegrana, dostać od plemienia które rekrutuje masowo to już porażka.

Nie ilość tylko jakość :)
 

Piegowata Ania

Pikinier
Wynik reakcji
14
To jest akurat aspekt, mający zerowy związek z moją propozycją. Uważam, że gra w członach, jest idiotyczna. Uważam, że utrudnianie gry nw członach poprzez ograniczanie wsparć, jest również idiotyczne. Ale skoro te idiotyczne ograniczenia istnieją, niech chociaż ludzie należą do jednego plemienia - bo narzucanie takich śmiesznych ilości w organizacji, jest ...niech się powtórzę - idiotyczne.
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
474
To jest akurat aspekt, mający zerowy związek z moją propozycją. Uważam, że gra w członach, jest idiotyczna. Uważam, że utrudnianie gry nw członach poprzez ograniczanie wsparć, jest również idiotyczne. Ale skoro te idiotyczne ograniczenia istnieją, niech chociaż ludzie należą do jednego plemienia - bo narzucanie takich śmiesznych ilości w organizacji, jest ...niech się powtórzę - idiotyczne.
Też uważam, że granie w plemionach nie potrafiących się pomieścić w 1-2 członach jest idiotyczne... Ale co zrobić :(
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Tym głosowaniem to można sobie podetrzeć coś
Komus się nudziło w pracy założył mulciaki i stwierdził że zagramy na takim świecie.

Nasz support nie potrafi nawet ustawić żeby głosowali ludzie z kontem na FO które ma co najmniej pół roku.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.306
Komus się nudziło w pracy założył mulciaki i stwierdził że zagramy na takim świecie.

200 PP na to, ze to ktos z JUTRA bo przewija sie tam polowa aktywnych FR/FOntowcow.
Zwykle graja ekipa na 60+, wiec opcja braku blokady skladu im najbardziej odpowiada.
 

maro1412

Chłop
Wynik reakcji
6
Ciekawą opcją byłoby 40-45 osób max w plemieniu i blokada po 120dniach ale z włączoną opcją ataku swoich członków.

Dobrze, że nie ma opcji przenoszenia się przedmiotem do przenosin, ale brak wyboru kierunku (nawet po starcie) to już moim zdaniem przesada. Przykład: żeby grać obok swoich ziomków niektórzy musieli założyć sobie nawet po 20 kont aby to dwudzieste-pierwsze pojawiło się w tej ćwiartce w której są znajomi:> cmon:>

Swoją drogą pytanie jest jeszcze takie: Czy freezujemy opcje opuszczenia plemienia na całym świecie po x dniach każdemu (globalnie)
czy np. liczymy ile czasu (dni) na danym świecie istnieje dane plemię i indywidualnie dopiero po upłynięciu x dni blokujemy opcje opuszczenia? W przypadku drugiej pozycji można się zabezpieczyć w wersję umówienia się na to ażeby utworzyć sobie nowe plemię i zaprosić wszystkich z poprzedniego a dni blokady ustalane indywidualnie mogłyby liczyć się "od nowa":>

Myślę, że nasz "kochany support" zapewne myślałby nad wyłączeniem globalnie opcji opuszczenia gildii, ale znając ich ogarnięcie w temacie to wyszłoby na to że opcja 2 stałaby się faktem - tak przypuszczam.

Tak więc róbcie screeny z zapewnieniami od ekipy w których to zapewniają o globalnej blokadzie a później wysyłajcie do "góry" informację że wyszło jednak inaczej:> Niech ich biorą na dywanik i stawiają ultimatum: jeszcze raz taka akcja i wylatuje Team/Opiekun projektu na Polskę - w ten sposób zmienimy władze w ciągu pół roku:>
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
474
Już był taki świat, więc nie cwaniakuj!

@kmic przydałoby się wykasować wstępne logowanie, wtedy wszystkie super ekipy nie będą mogły obejść brak przedmiotu do przenosin, wszyscy wystartują samemu po starcie, świat się wymiesza i będzie o wiele ciekawszy ;)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Tym głosowaniem to można sobie podetrzeć coś
Komus się nudziło w pracy założył mulciaki i stwierdził że zagramy na takim świecie.

Nasz support nie potrafi nawet ustawić żeby głosowali ludzie z kontem na FO które ma co najmniej pół roku.
No tak, bo support Plemion nie tylko programuje gry, ale też pisze kod forum firmie XenForo :)

Nie przez przypadek mamy za to taki temat:
Z takim punktem:
4. Głosy oddawane w ankietach będą jawne (czyli widać będzie kto na jaką opcję głosował), aby zapewnić transparentność wyników. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji wyników w przypadku dostrzeżenia rażących nieprawidłowości w procesie głosowania (np. nagłe pojawienie się fake kont zarejestrowanych tylko po to, by przeważyć wyniki na korzyść konkretnego rozwiązania).
+
Nie trolujcie go tak, bo on bierze takie propozycje na poważnie ;)
Takie światy już powstawały i całkiem fajnie się sprawdzały. Więc nie jest to żaden pomysł z kosmosu, ale całkiem realna przyszłość.
+
Tak więc róbcie screeny z zapewnieniami od ekipy w których to zapewniają o globalnej blokadzie a później wysyłajcie do "góry" informację że wyszło jednak inaczej:> Niech ich biorą na dywanik i stawiają ultimatum: jeszcze raz taka akcja i wylatuje Team/Opiekun projektu na Polskę - w ten sposób zmienimy władze w ciągu pół roku:>
Kolejny... ale wiesz, że za kod gry i działanie jej mechanizmów odpowiada właśnie "góra", więc to raczej oni powinni "wylecieć" gdy działają one nieprawidłowo? :)
Tak czy siak nie musisz się martwić, przecież to są mechanizmy działające od lat i wielokrotnie już testowane, więc wiadomo doskonale jak działają: jest to po prostu globalny parametr świata, mówiący że od chwili jego włączenia nie można np. opuszczać plemienia (i nie ma znaczenia, czy powstało ono 60 dni temu przy 5 minut temu).
 
Ostatnia edycja:

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Już był taki świat, więc nie cwaniakuj!

@kmic przydałoby się wykasować wstępne logowanie, wtedy wszystkie super ekipy nie będą mogły obejść brak przedmiotu do przenosin, wszyscy wystartują samemu po starcie, świat się wymiesza i będzie o wiele ciekawszy ;)
Weź ty już te swoje mądrości wsadź sobie w dupę kosowniku xD
To, że jesteś pajacem i nikt nie chce z Toba grac , to nie nasz problem - my mamy zebraną ekipe i chcielibyśmy zagrać obok siebie.

Swoją drogą @Fabcio and Maciuś pokaż mi chociaż jeden/dwa posty z tych mulciaków na fo, równie dobrze mogą to być konta Magusów, bo ja tych nicków nie kojarzę akurat, wiec dawaj 200 pp xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry