Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.040
Zawsze powtarzałem żeby usunąć przenoszenie wioski , ale wybór kierunku powinien zostać . Na start wiele ekip będzie pokrzywdzone kosztem innych. Nie mówię już o grze na 3 człony i że kogoś rozrzuci w każdym innym kierunku. Ale kogoś z jednym członem może wyrzucić w centrum świata jak każdy czlon speed na 133 a kogoś na obrzeża co zmienia sytuację diametralnie. Dlatego tfu na ta opcję :) kiedyś był wybór kierunków i nie było żadnych mulciakow a jak było to 2-3 jak ktoś sobie 100 kont założył :) a ekipy mogly grać w spokoju razem tam gdzie chciały i kiedy chciały. Teraz nawet nie można po starcie ruszyć jak ktoś się zdecyduje ...
Plus ta prędkość... Nie wiem co to za moda ostatnio 145 też taki wolny :) a np 147 z farmieniem i zbieractwem ma prędkość 1.6 :) rozwój jest szybszy niż na prędkości 2 bez farmienia :)

Zanudzicie się no chyba że na fo będzie się działo tyle co na jubileuszowym 100:)
 

DeletedUser194344

Guest
Ja rownież witam , Keymil nie zagram z Tb nigdy :D To jak dzięki wam wypromowało się APK na tym świecie, zdałem sobię sprawę ,że straciliśmy dużo więcej niż blachę a już widziałem , że ludzie nawet piszą że marzą o grze w A.P.K jak to jest mozliwe nie wiem , za każdym razem gdy widza taką wiadomość zastanawiam się jak to jest możliwe , bo sami wiemy jak grało APK na setce :> Mimo wszystko pozdrawiam Holdona z którym zdążyłem się już zakumplować :D Miłej gierki wszystkim !
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Kamil raczej my jego.Dobrze ze znowu enki wbili,chyba będzie powtórka. Na którym koncie grasz pajton-bo 3 sa twoje hmm
A te siły zbrojne to moze bogus hmm
 

DeletedUser194344

Guest
Keymil cholero , ciągło mnie żeby zagrać z wami , ale przez tą promocję APKów mi przeszło , ja wiem że wy i tak tutaj wystartujecie, pewnie poczekamy trochę dłużej na was ale nie wierzę że odpuścicie , popatrz na ekipy , ~U~ , Wariaty , jeszcze tylko GEHÓW brakuje i mamy powtórkę z rozrywki :D
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
A tak btw to startuje P! ? czy znowu odpuszczają bo już są ugadani na 158 ?

Hmm a co chcesz dostać znowu hattricka od nas?
3 razy baty na 3 różnych światach?
Wybacz Krystianie, ale A.P.K nie jest dla mnie wyzwaniem - wystarczy zobaczyć na skład na starcie. I uważasz, że jakbym ściągnął swoich najlepszych ludzi to byśmy mieli problem? Widziałeś kiedyś moje P! na światach z farmieniem, jak nie to skończ już biadolić.
Wolimy obijać ogryzków takich jak Ty mając front dookoła, ale na światach bez farmy.

Pozdrawiam :)

Od lat mają dokuty budżet, a trenerow było kilku w tym czasie, i jaki by nie był - nieustanny dramat;/
Więc nie wiem czy to aby na pewno jedyny powód..


Tak to prawda, ale ostatnie transfery to ściąganie emerytów :p Tak jak teraz Achrema.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Ja rownież witam , Keymil nie zagram z Tb nigdy :D To jak dzięki wam wypromowało się APK na tym świecie, zdałem sobię sprawę ,że straciliśmy dużo więcej niż blachę a już widziałem , że ludzie nawet piszą że marzą o grze w A.P.K jak to jest mozliwe nie wiem , za każdym razem gdy widza taką wiadomość zastanawiam się jak to jest możliwe , bo sami wiemy jak grało APK na setce :> Mimo wszystko pozdrawiam Holdona z którym zdążyłem się już zakumplować :D Miłej gierki wszystkim !

Cześć kumplu xD
 

SierGiej95

Zwiadowca
Wynik reakcji
466
Bulwa, a gracie jeszcze coś ?
Bo Kanar zaprzecza, ale on to co świat gra ostatni xd

Edit. Pajton jak będziesz grał jak na ś121 to Wam świetlanej przyszłości nie wróżę <shrug>
 

izidev

Łucznik
Wynik reakcji
741
Ktoś na tym FO startuje na s150 poza APK? Bo dużo dyskusje, a jedyne deklaracje to od tych co nie grają :D
 

DeletedUser199115

Guest
To, że P! nie będzie grało na dobrze obstawionym świecie to było więcej niż pewne, "skończyli grę" dziwnie przed s100 :D
W ogóle bulwa, taka farma będzie na tym świecie że szok, toć ten świat jest jak bez farmy.


Ale że speed nie zagra to nie powiem, trochę się zdziwiłem i zasmuciłem, brak takiego giganta to jak brak Brazylii na MŚ
 

ToCiSięPrzyda

Łucznik
Wynik reakcji
563
Zrobiłem mały research i obecnie na wstępnym logowaniu można zauważyć takie ekipy jak(**):

Z wygranymi światami:

Załoga Brzuchatych Pingwinków - wygrany św. 140
Nieobliczalni - wygrany św. 60
Całe życie z Wariatami - wygrany św. 106, 122, 126
Niszczyciele - wygrany św. 132
Hańba (?) (Skromnie, Sarin) - wygrany św. 123, 135
New World - wygrany św. 92, 114
Łapanka* - wygrany św. 112, 126
Night* - wygrany św. 88
Pluszowe Misie - wygrany św. 119
Gdzie są obrzeża - wygrany św. 128
Akademia Pana Kleksa* - wygrany św. 50, 100

Do tego warto wspomnieć o: Marzycielach (św. 118, 126), United (św. 121), Husaria* (św. 106, 126), Ticket (wielu graczy z wygranymi światami z P! i Hegemonia)

*na razie są tylko z nazwy, więc ich występ nie jest pewny, dopóki nie pojawiają się na serwerze.
**jeżeli nie wymieniłem jakiejś ekipy z historią na poprzednich światach, bądź coś pomyliłem, to proszę o tym napisać :)
 

Ojciec z Synem

Pikinier
Wynik reakcji
139
A SPEED również pisało, że 147 wygrany na 100% i na 150 wbijają :p
A potem beczke będą kręcić, że uciekamy od gry na nich
 
Status
Zamknięty.
Do góry